wmaraci reklam

Seçim otobüsleri hakkında

31 Mesajlar 4.110 Okunma
smmexpress

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)
seçim zamanı ya kapışma başladı :D tak kulaklığı god father dinle
AlperenMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

fatih83 fatih83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 48 / 65
  • Ticaret 18, (%100)
Beni gürültü kadar rahatsız eden diğer şey asılan bayraklar, 23 nisan çocuk bayramı gibi heryer bayrakla doluyor. Para saçacak yer arıyorlarsa çöpten ekmek toplayan kadına ve benzerlerine dağıtsınlar.

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)
Boşuna para saçılıyor.Arkadaşların da bahsettiği gibi bu paralar ihtiyacı olanlara verilse daha iyi olur. Demek ki partilerin bu paralara yoksul kesimden daha çok ihtiyacı var :D

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
kardeşim de arabanın müzik sesini veriyor son ayara dinliyor, la olum ceza yersin diyorum seçim otobüsleri bangır bangır bağırıyo bişi olmuyor bana mı olcak dio :)

wmaraci
wmaraci

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Seçim araçlarının mantığı kadar saçma bir şey görmedim. 5 saniye şarkılarını duyuyorum geçiyorlar sırf bu 5 saniye için onca masraf onca bütçe onca gereksiz ses kirliliği onca saçma sapan vaad. Aynı bütçeyi farklı yerlerde kullanıp daha da akıllı hareket etmeliler yurt dışında seçim araçları var mı bu tarz çok merak ediyorum. En azından hangi tarz müzik eşliğinde mesela amerika da Hiphop eşliğinde mi oluyor sonuçta o bölgenin kültürü :)

AlperenMedya AlperenMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilişim Güvenliği Uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 5, (%100)
harcanan onca paraya yazık, parti yalakaları seçim döneminde paraları yağdırıyor. para yağdırdığı parti seçilirse, verdiğinin 100 katını kazanıyor. Gerçekten çok yazık onca para saçma sapan şekilde israf ediliyor.

teknolojiden mahrum geri kafalı zihniyet 2014 yılında'da devam ediyor. o seçim araçlarının mazot parasını adwords, facebook, youtube, sms vb. işlerde harcasalar daha etkili, daha ucuz ve daha temiz, gürültüsüz bir seçim geçirebilirdik. ama nerdeeeeeee.

yms yms WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 39 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Komşuyla anlaşıp arabaları çektik caddenin köşelerine. Sedan ve HB kasa arabadan başka hiçbir araç dönemiyor caddemize artık. Hastası var, uyuyan bebek var ama umurlarında mı?!
3525 baborg

kişi bu mesajı beğendi.

@Bean Love getLove()

dogukanktc dogukanktc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 109 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
hayır bir sey de anlaşılmıyor. sorun o :D

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

yms adlı üyeden alıntı

Komşuyla anlaşıp arabaları çektik caddenin köşelerine. Sedan ve HB kasa arabadan başka hiçbir araç dönemiyor caddemize artık. Hastası var, uyuyan bebek var ama umurlarında mı?!

Aynısını siyasetçilere yapacaksın.

dogukanktc adlı üyeden alıntı

hayır bir sey de anlaşılmıyor. sorun o :D

Haklısın, (odfısajusdjnsd). :D

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

political adlı üyeden alıntı

Dikkatinizi çektiğine göre adamlar amaçlarına ulaşmıştır. Yararlı ve yararsız olması onlar için önemsiz. Hali hazırda her partiye oy verecek kişiler zaten belirlidir.

Ya yok ne dikkati öyle bir gürültü ki hangi ses hangi parti anlamak zaten imkansız .
Genel seçime aslında hep kriter olmalı bunlar :

Seçim amaçlı gürültü araçları bayrakları gereksiz her şey kaldırılacak .

Gibi gibi vaatler düzenlemeler artık hayata geçirilmeli , insanlar öğrendikçe ilerledikçe farkediyor bu gereksiz şeyleri . Vaat içerikli pankartlar yine olmalı ama kuru kuruya sokakları kaplayan bayrakların kimseye bir hayrı yok , boşuna paramızı çöpe atıyorlar , bi o kadar para-zaman-emek de onları temizlerken harcanıyor .

Bana kalsa seçime toptan karşıyım aslında , üniversitelerden sorumlu konularda en deneyimli isimler yine eğitimcilerin akademisyenlerin oylamalarıyla falan seçilse , herkes işini yapsa bu popüler seçim kültüründen de komple kurtulsak . İnsanları bölen ayıran kavga ettiren düzende son bulur , rant işleri de son bulur , bu gereksiz trilyonlarca harcama da son bulur , dünyada Türkiye'nin statüsü değişir yemin ediyorum .

Bi düşünün ya en iyiler hep yönetimde olacak ekonominin en iyisi o bölümde sosyolojinin en iyisi o bölümde eğitimin en iyisi o bölümde sağlıkçının tarihçinin turizmin endüstrinin ... Şikayet edeceğimiz birşey de kalmaz gibi , çünkü her görüşten insanlardan oluşacak bu topluluk , zaten tvlerde aklı başında konuşan bi böyle insanlar var gerisi yalan dolan .

Yıllar yılı içeriye bakmaktan vaktimizin yarısından çoğunu bunlara harcıyoruz , böyle bir düzen olsa şüpheye mahal verecek bir konu bile olmaz .Vergiyi , maddi cezaları falan gelir düzeyine göre sınıflandırsalar, birileri zenginliğine zenginlik katarken birileri daha fakir olmasa gelir dağılımı adil şekile girse .
Celal Şengör misal başbakan statüsünde olsa bırak vergiye direnmeyi 3 kuruş fazla param varsa götürür devlete veririm benim iyiliğime harcanacağından şüphem olmaz . Bu insanlar fikirlere de değer verir , parayı da iyi kullanır , dış ilişkileri de hatasız yönetir , insanlara da tarafsız bir noktada dururlar , en nihayetinde en önemli nokta da zaten bu şu yada bu görüşten olmaz tam bir mozaik yönetim oluştururlar . Fena mı olur be ? Hayali bile güzel . Bence alternatif yönetim modeli ne komunizm ne sosyalizm ne bu dandirik şimdi ki sistem. En güzeli bu tarz bilim adamlarına teslim edilmiş bir ülke olur . Norveç gibi mutlu mesut yaşar gideriz ne güzel be.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al