wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni siteler için ?

21 Mesajlar 2.745 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BySeaL BySeaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
benim amacım 1-2 haftada yüksek hit yapmak değil aslında günde 1 ortalama olarak söyledim müsait oldugum zamanlardan fazla girmeye çalısıyorum dediğim gibi 5 tane blogum var ve bunlar ile ilgili hedefim 1 sene belkide 2 sene sonra yavaş yavaş acele etmiyorum her gün 1 içerik girsem 1 senede 365 içerik yani 365 özgün konu olur 5 blogdada yani 1-2 sene sonrasında ekmek yemeyi düşünüyorum azda olsa :)

wmaraci
reklam

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
@reload58

Normal hocam o şekilde hitinizin artması. Bir süre aynı seviyede ilerler sonra bi bakarsınız baya artmış. sonra o şekilde ilerler siz bu esnada ilgilenirseniz bi bakarsınız tekrar artar.. En azından bu zamana kadar benim başıma bu şekilde geldi hit artışı

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Günde ortalama 5-6 içerik paylaşıyorum blogumda. Metin2 tanıtımında ise 150 konu ortalama. İçerik olarak durumum nasıl sizce ? bende faydalanmak istedim bu konudan :)))

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

BySeaL adlı üyeden alıntı

benim amacım 1-2 haftada yüksek hit yapmak değil aslında günde 1 ortalama olarak söyledim müsait oldugum zamanlardan fazla girmeye çalısıyorum dediğim gibi 5 tane blogum var ve bunlar ile ilgili hedefim 1 sene belkide 2 sene sonra yavaş yavaş acele etmiyorum her gün 1 içerik girsem 1 senede 365 içerik yani 365 özgün konu olur 5 blogdada yani 1-2 sene sonrasında ekmek yemeyi düşünüyorum azda olsa :)

Hocam bence bu pek doğru birşey olmayacaktır. Site büyüdükçe sizden daha çok şey bekleyecektir. Atıyorum en önemlisi haber sitesi. düşünsenize günde 1 haber girildiğini. veya donanimhaber.com. 1 tane haber girildiğini..

Bence 2 veya 3 site ile uğraşın günde 3 içerik girin. 1 tane ile uğraşın günde 6 içerik girin. çok daha fazla verim ve 1-2 senede büyüyeceğinizden 5-6 kat daha fazla büyür ve daha fazla gelir elde edersiniz.

wmaraci
wmaraci

blogdoktoru blogdoktoru WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 0 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Günde 6 yazı gayet iyi ama yazıların özgün mü? Kopya içeriği Google cezalandırıyor.

BlogDoktoru.com

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

blogdoktoru adlı üyeden alıntı

Günde 6 yazı gayet iyi ama yazıların özgün mü? Kopya içeriği Google cezalandırıyor.

Özgün olmayan yazılardan hala medet uman var mı ? Yani varsa bence direk bıraksınlar bu işi ;)

BySeaL BySeaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

Hocam bence bu pek doğru birşey olmayacaktır. Site büyüdükçe sizden daha çok şey bekleyecektir. Atıyorum en önemlisi haber sitesi. düşünsenize günde 1 haber girildiğini. veya donanimhaber.com. 1 tane haber girildiğini..

Bence 2 veya 3 site ile uğraşın günde 3 içerik girin. 1 tane ile uğraşın günde 6 içerik girin. çok daha fazla verim ve 1-2 senede büyüyeceğinizden 5-6 kat daha fazla büyür ve daha fazla gelir elde edersiniz.

Hocam tabiki haber sitesi sürekli ilgi gerektiren bir kategori benim seçtiğim kategoriler ilgi gerektirmeyen tarzda ne kadar içerik olursa o kadar hit düşüncesiyle site kategorisi seçtim :)

Ek Olarak:

blogdoktoru adlı üyeden alıntı

4ü özgün hocam 1 tanesi film blogu onu neden açtım bilmiyorum aslında çok uzun zamandır dizi veya film sitesi hevesim vardı onun için sanırım umarım film blogu diğer bloglarında ban yemesine sebep olmaz :)
SmmUzmani

kişi bu mesajı beğendi.

blogdoktoru blogdoktoru WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 0 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

Özgün olmayan yazılardan hala medet uman var mı ? Yani varsa bence direk bıraksınlar bu işi ;)

Hocam, bir söz var ya, kopyalar aslını yaşatır diye, son derece doğru.
SmmUzmani

kişi bu mesajı beğendi.

BlogDoktoru.com

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Ben günde 3 yazı giriyorum, önce yazıyorum. Saatini ayarladığım da otomatikmen yayınlıyor kendisi. Bunu tavsiye eden var mı?

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

agg1401 adlı üyeden alıntı

Ben günde 3 yazı giriyorum, önce yazıyorum. Saatini ayarladığım da otomatikmen yayınlıyor kendisi. Bunu tavsiye eden var mı?

Bundan herhangi bir sorun yok. Hatta çok daha iyi. aynı anda 3 içeriktense bölümlenmiş içerikler sürekliliğive devamlılığı sağlayacaktır
3525

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al