wmaraci reklam

Adsense'nin en çok Kazandırdığı Sektör Hangisi ?

21 Mesajlar 3.992 Okunma
smmexpress

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba kardeşim;
Bence sağlık sektörü. Çünkü insanlar doktora gitmeden hastalığının belirtilerini Google'a yazarak bir çözüm arayışına giriyorlar. Birde zayıflama ve bitkisel tedavi konularında kazancın yüksek olduğunu düşünüyorum.

İyi forumlar dilerim.

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

ReCo adlı üyeden alıntı

Merhaba kardeşim;
Bence sağlık sektörü. Çünkü insanlar doktora gitmeden hastalığının belirtilerini Google'a yazarak bir çözüm arayışına giriyorlar. Birde zayıflama ve bitkisel tedavi konularında kazancın yüksek olduğunu düşünüyorum.

İyi forumlar dilerim.

Yüksek olmasına yüksekte hit çekebilmek problem :) 4 yıl önce açtığım bir site var elimde hiti 2k falan ancak. O da yeni oldu sayılır :D

Bu tip siteleri sıfırdan açmaktansa kaliteli bir foruma hiti 10k civarı olursa iyi olur. Bir ay içinde spam şekilde 20-30 bin sağlık konu aç. 1 yıl içinde 20k hit bile gelir oradan. Ama forumun kaliteli olması gerekiyor. Sıfırdan forum açınca filtreye girersin o kadar spamla.

Bu dediğim şey tehlikeli ama google forumlara çok torpil geçiyor.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

ReCo adlı üyeden alıntı

Merhaba kardeşim;

İyi forumlar dilerim.

Katılıyorum Sana Güzel Kardeşim :) Ama içerik konusunda zayıfım çünkü sağlık ile alakalı doğru paylaşımlarda bulunman gerek Aksi taktirde başına iş alırsın :D

Ek Olarak:

Zen adlı üyeden alıntı

Birşey eksik olmasa konu açmazdınız :) Beyin yapısı kişiye göre değişir...

Ben 1 tane 100-200k hitli site oluşturmaya uğraşıcağıma, 20 tane 10k hit site yaparım daha garanti olur. Sonra siteye birşey olacak diye uykusuzluk çekmem :D

O dediğin 20 siteye vereceğin zamanı hesapla ve o 200 k'lık sitene vereceğin zamana bak ve karşılaştır bakım :D allah aşkına bu kadar yaratıcı olmayın :D Olun olun da bu kadarına pes doğrusu :D

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Katılıyorum Sana Güzel Kardeşim :) Ama içerik konusunda zayıfım çünkü sağlık ile alakalı doğru paylaşımlarda bulunman gerek Aksi taktirde başına iş alırsın :D

Ek Olarak:

O dediğin 20 siteye vereceğin zamanı hesapla ve o 200 k'lık sitene vereceğin zamana bak ve karşılaştır bakım :D allah aşkına bu kadar yaratıcı olmayın :D Olun olun da bu kadarına pes doğrusu :D

Zamanı olmayan insan 1k lık site bile yapamaz.

Kendim uygulamadığım şeyleri genelde söylemem. Tek bir siteyle başlayıp 1 yıl içinde 200k site çıkaracak adam yok zaten. Ama birçok siteyle olabiliyor dedim. Birçok site açarsan mutlaka bazıları tutacak o yoldan gidecek o siteleri büyütmeye yöneleceksin zaten.

Sen kendi yaratıcılığına yan. Çok mantıklısın da burada ne işin var. Hem ne yapacağını bilmiyorsun, hemde ukalasın. Bu kafayla hiçbirşey yapamazsın.

2014 senesinde hala sesli chat sitleriyle uğraşmandan belli zaten.

Neyse bundan sonra fikir paylaşmak haram oldu buraya. Ne halin varsa gör.
kadir001

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

kadir001 kadir001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek online sales maneger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
insanlar bazan bazı şeyleri göremeye bilir zen çok haklı bence 2014 de de hala belki chat sitesi yapılabilir (bunca sosyal ağa ve piyasadaki arkdşlk sitelerine rağmen) ama gerçekten pro bir proje olması lazım ve tasarım şuan yazılım bir site için herşey tasarımında payını unutmamak gerekir, kusura bakma ama yukarıdaki sesli chat biraz vasat görünüyor.

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Zamanı olmayan insan 1k lık site bile yapamaz.

Kendim uygulamadığım şeyleri genelde söylemem. Tek bir siteyle başlayıp 1 yıl içinde 200k site çıkaracak adam yok zaten. Ama birçok siteyle olabiliyor dedim. Birçok site açarsan mutlaka bazıları tutacak o yoldan gidecek o siteleri büyütmeye yöneleceksin zaten.

Sen kendi yaratıcılığına yan. Çok mantıklısın da burada ne işin var. Hem ne yapacağını bilmiyorsun, hemde ukalasın. Bu kafayla hiçbirşey yapamazsın.

2014 senesinde hala sesli chat sitleriyle uğraşmandan belli zaten.

Neyse bundan sonra fikir paylaşmak haram oldu buraya. Ne halin varsa gör.

Benim Sesli chat Sitesi ile uğraşmamdan belli olan Nedir ? Geri kalmam mı :) Aklının alamayacakları çok şey olsa gerek.. ;) Neyse Dediğin gibi ne halim varsa görürüm.. Ama senin bu tavırlarını görmek istemiyorum :)

Ek Olarak:

kadir001 adlı üyeden alıntı

insanlar bazan bazı şeyleri göremeye bilir zen çok haklı bence 2014 de de hala belki chat sitesi yapılabilir (bunca sosyal ağa ve piyasadaki arkdşlk sitelerine rağmen) ama gerçekten pro bir proje olması lazım ve tasarım şuan yazılım bir site için herşey tasarımında payını unutmamak gerekir, kusura bakma ama yukarıdaki sesli chat biraz vasat görünüyor.

Arkadaşım Site benim sitem ben bir gelir kaynağı olarak kendi sitemi mi örnek gösterdim ? Hayır sadece fikir alışverişi maksadında idi ama siz konuyu nerelere çektiniz. :)

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Buraya yazılacak fikirler haricindeki konular üzerine yoğunlaşmanı tavsiye ederim. Neredeyse her webmasterin bir film, moda, dekorasyon sitesi var zaten. Farklı birşeyler lazım :D

Buhara Buhara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 126 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
oyun oyun oyun oyun oyun oyun oyun oyun oyun oyun oyun oyun oyun oyun oyun

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

political adlı üyeden alıntı

Buraya yazılacak fikirler haricindeki konular üzerine yoğunlaşmanı tavsiye ederim. Neredeyse her webmasterin bir film, moda, dekorasyon sitesi var zaten. Farklı birşeyler lazım :D

Evet Farklı : )) Bende Sadece öneri istedim Sağolsunlar arkadaşlar beni hedef aldılar : D

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Evet Farklı : )) Bende Sadece öneri istedim Sağolsunlar arkadaşlar beni hedef aldılar : D

Hocam Farklı alan istiyorsanız Söylim Size. Evden Eve sektörü ( Rekabeti yüksektir). Fidan Yetiştiriciliği, Hayvan Bakımı ( Örneğin, Rotweiler, Balık, vs).

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al