lostyazilim

Seo Hakkındaki Sorularınızı Yanıtlıyorum

77 Mesajlar 9.022 Okunma
lostyazilim
smmexpress

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Ücretsiz site analizi gerçekleştiriyorsanız, bir sitemi inceletmek isterim.

wmaraci
reklam

AxiSirin AxiSirin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
yeni açılmış bir site için kaç adet paravan blog lazımdır ve bu paravanlardan link almak için ne yapmak lazım

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

Linklerin ne zaman alındıgını yazmamışsınız. Pagerank değeri günümüzde çok önem görüyor fakat ben bu kadar önemli görmüyorum. Bu konuda pagerank değeri yüksek sitelerden link alımı yaptıgınız zaman bunu illaki yararlı olacak diye görmeyin. Sitenizin gerilemesi normaldir. Geri geldiğine sevinmelisiniz

Ek Olarak:

castiel adlı üyeden alıntı

Bende sorayım o zaman :) sitemde seo amaçlı sitemap kullanıyorum ve surekli sitemap'i günceleyip yeni sayfalar ekletiyorum :) ve bunu google webmaster'dan gonderiyorum buraya kadar hersey normal peki biz sitemap olayini ne zamana kadar bu şekilde yapmak zorundayiz surekli sitemap alip google webmaster bolumunden botlarimi cagiracagiz ? birde saniyede index alan siteler var onlar sitemap'i kaç saniyede bir oluşturuyorda google hemen bakip indexliyor ? merak ettim doğrusu

Sitemap yazı girildikçe kendi başına güncellenebiliyor. Büyük sitelerin kullandığı budur. Sitemap olayı örümceğin sitenize ugradıgında girmediği zamandaki yazı tarihlerini analiz edip bir sonraki gelişini buna göre ayarlar. Büyük sitelerde sürekli yazı girildiği gibi (zamanla oluşup) daha hızlı index almaktadırlar

Ek Olarak:

Ek Olarak:

androidsistem adlı üyeden alıntı

Ücretsiz site analizi gerçekleştiriyorsanız, bir sitemi inceletmek isterim.

Malesef site analizi gerçekleştirmiyorum katılımınız için teşekkür ederim

AxiSirin adlı üyeden alıntı

yeni açılmış bir site için kaç adet paravan blog lazımdır ve bu paravanlardan link almak için ne yapmak lazım

Yeni açılmış bir site için daha önceden paravan blog hazırlanması daha yararlı olurdu acıkcası, Kaç sorusuna gelince eğer doğru bir şekilde paravan blog acarsanız bu sayıyı kontrol edebileceginiz en üst düzeyde tutabilirsiniz.
Paravanlardan link alma kısmını tam olarak anlamadım.

point point WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek kurye
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bende varım bende :)Selam sorun anasayfa ortada yok onun yerine alt sayfalar gerliyor sirkecikurye.net sirkeci kurye diye aratınca alt sayfaların oldugunu görüyorsun bunun için ne yapabilirim incelersen sevinirim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

point adlı üyeden alıntı

Bende varım bende :)Selam sorun anasayfa ortada yok onun yerine alt sayfalar gerliyor sirkecikurye.net sirkeci kurye diye aratınca alt sayfaların oldugunu görüyorsun bunun için ne yapabilirim incelersen sevinirim

Katılmınız için teşekkürler ... Pardon başta yalnış anlamışım. Alt sayfanız bahsettiğiniz anahtar kelime ile güçlendirilmiş ana sayfanızdan daha güçlü oldugu için o sayfa gözükmektedir. (site içi ve site dışı op. dahilinde.)

point point WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek kurye
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam alt sayfalardan ana sayfaya link var üst menüden ve footerdan ? Acaba diyorum sirkeci kurye diye ek bir sayfa açmamla ilgisi varmı

erhangenc erhangenc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 14 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
7 aylık pek ilgilenemediğim ancak yaz ayından sonra oldukça fazla içerikle besleyeceğim nacizane bir web sitem bulunmaktadır. Yıllardır web ile ilgileniyorum ancak penguen sistemi geldikten sonra tüm bildiklerim yok oldu. Benim şöyle bir sorum olacak. İçeriğimi elimden geldiğince özgün giriyorum. Ancak bazı durumlarda kopyala yapıştır yapıyorum. Ancak bu kopya-yapıştır yaptığım içerikler İslamiyetle ilgili içeriklerdir. Sonuçta abdest alımı,namaz kılma şekilleri gibi şeyler benim özgün yapabileceğim şeyler değil. Anlatımından tutun herşey sabit. Bu gibi yaptığım durumlar ileride sıkıntı yaratır mı?

Teşekkürler.

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

erhangenc adlı üyeden alıntı

Merhaba,
7 aylık pek ilgilenemediğim ancak yaz ayından sonra oldukça fazla içerikle besleyeceğim nacizane bir web sitem bulunmaktadır. Yıllardır web ile ilgileniyorum ancak penguen sistemi geldikten sonra tüm bildiklerim yok oldu. Benim şöyle bir sorum olacak. İçeriğimi elimden geldiğince özgün giriyorum. Ancak bazı durumlarda kopyala yapıştır yapıyorum. Ancak bu kopya-yapıştır yaptığım içerikler İslamiyetle ilgili içeriklerdir. Sonuçta abdest alımı,namaz kılma şekilleri gibi şeyler benim özgün yapabileceğim şeyler değil. Anlatımından tutun herşey sabit. Bu gibi yaptığım durumlar ileride sıkıntı yaratır mı?

Teşekkürler.

Tüm haber siteleri güncel bir haberi anlatırken genelde hep aynı kelimeleri kullanırlar. Fakat onları üst sıralarda görebilirsiniz.

erhangenc erhangenc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 14 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

brkrtp adlı üyeden alıntı

Tüm haber siteleri güncel bir haberi anlatırken genelde hep aynı kelimeleri kullanırlar. Fakat onları üst sıralarda görebilirsiniz.

Peki sizin söylediğiniz teoriyi kıstas alabilir miyim?

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

erhangenc adlı üyeden alıntı

Peki sizin söylediğiniz teoriyi kıstas alabilir miyim?

Tabiki söylemek istediğim şey buydu aslında

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al