wmaraci reklam
lidertakipci

Html Tema Satışı Endişem.

30 Mesajlar 5.038 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Merkur Merkur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 76 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
video veya resim ile ön izleme yaparak tasarımınızın çalınmasını engelleyebilirsiniz.

emek hırsızlığına gelecek olursak o konuda warezi engellemek malesef imkansız. bugün themeforestin yarısından çoğu warez sitelerde mevcut. ama warez sitelerinde olduğu halde çatır çatır satış yapıyorlar. çünkü ciddi düşünen site sahipleri, şirketler gidipte warez sitelerden ne olduğu belirsiz dosyaları pek tabi kullanmaz.

size önerim tasarımınız sağlamsa themeforeste gönderin. isteyen varsa ordan satın alsın. hem global anlamda satışa açmış olursunuz sadece Türkiye içi ile sınırlı kalmazsınız.

wmaraci
reklam

elegance elegance Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek grafik & web tasarım
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

Merkur adlı üyeden alıntı

video veya resim ile ön izleme yaparak tasarımınızın çalınmasını engelleyebilirsiniz.

emek hırsızlığına gelecek olursak o konuda warezi engellemek malesef imkansız. bugün themeforestin yarısından çoğu warez sitelerde mevcut. ama warez sitelerinde olduğu halde çatır çatır satış yapıyorlar. çünkü ciddi düşünen site sahipleri, şirketler gidipte warez sitelerden ne olduğu belirsiz dosyaları pek tabi kullanmaz.

size önerim tasarımınız sağlamsa themeforeste gönderin. isteyen varsa ordan satın alsın. hem global anlamda satışa açmış olursunuz sadece Türkiye içi ile sınırlı kalmazsınız.

dostum doğrusun da.. şimdi bir iki piksel için veya da birçok insanın beğeneceği tasarımı beğenmemesinden ötürü themeforest a bel bağlamak istemiyorum. kendi sitemi açarım satarım ya banane themeforest ın kesin kurallarından.. ben kendi sitemde flat tasarım da yapıcam, http://grafikrim.com/denemeler/index-4c.jpg bu tarz tasarımlar da yapıcam. şimdi bu tasarımı themeforest efendiye beğendir beğendirebilirsen. benim işim son kullanıcıyla, burnu havada themeforest ile değil. pek sayın themeforest Allah bilir https://wrapbootstrap.com/theme/unify-responsive-website-template-WB0412697 bu temayı da beğenmezdi ama adamlar çatır çatır satmış. ben bırak 6000 leri yılda 1000 tane satsam yeter.. anlatabildim mi hocam?

Ek Olarak: beyler herkese şunu sorucam ben html de wp de satıcam sonuçta. Sitelerin ön izlemesini wordpress olarak göstersem, satın alınacağı zaman wordpress mi alacaksın html versiyonu mu alacaksın diye sorsam mantıklı olmaz mı? kopyalamayı en aza indirmek adına..

Shed510 Shed510 İzleyici Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)

elegance adlı üyeden alıntı

Sattığım ilk kişiyi nerden bilecek hocam?

Ek Olarak:

Hocam wordpress temaların indirilmesi kolay mıdır peki? Şu yüzden sordum eğer zorsa ben temaların öniziemesini sadece wordpress olarak sunarım. Satın alacak kişiye wordpress mi html mi almak istiyorsun diye sorarım. Olmaz mı bu şekilde?

Hocam tema adını google ye yazması yeter...

Bu arada çok faydalı bir konu oldu, takipteyim...

www.dikkatçekiyorum.blogspot.com // Yapacak daha iyi işin yoksa tıkla...

akirboyun akirboyun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

elegance adlı üyeden alıntı

Ek Olarak: beyler herkese şunu sorucam ben html de wp de satıcam sonuçta. Sitelerin ön izlemesini wordpress olarak göstersem, satın alınacağı zaman wordpress mi alacaksın html versiyonu mu alacaksın diye sorsam mantıklı olmaz mı? kopyalamayı en aza indirmek adına..

Fark etmez bence resim en iyisidir adam WP'de html şeklinde indirir bilgisi varsa yine yapar :D

Yapacak adam her türlü yapar

Mail: info[at]akirboyun[dot]com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

akirboyun adlı üyeden alıntı

Fark etmez bence resim en iyisidir adam WP'de html şeklinde indirir bilgisi varsa yine yapar :D

Yapacak adam her türlü yapar

onu biliyorum dostum en aza indirmenin yolunu arıyorum... ben wordpress indirmeyi bilmiyorum, yapım gereği merak da etmiyorum ve benim gibi bir ton insan vardır.. bu insanlar hedef kitlem zaten.. anladın?

Karanliklord Karanliklord Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
html/css tema çalınsa kimin işine yarıycak dinamik olmayınca ?

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

Karanliklord adlı üyeden alıntı

html/css tema çalınsa kimin işine yarıycak dinamik olmayınca ?

illaki dinamik olması gerekmez ki dostum. adam html düzenler satar. her müşterinin güncellemeye ihtiyacı olmayabiliyor.

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)
HTML TASARIMIN BİTTİ SATIŞA HAZIR SAYALIM

HTML dosyalar illaki klonlanır bunun için farklı çözümler mevcuttur en kısa yolu içerikde ufak bir kısmı şifrele arayıp dursun :D

1. .js dosyaların birbirine include olsun kapalı devre misali ve domain kontrolü olsun satmadan önce manuel olarak domaini gir. Dosya içeriğinde sadece domain alanını şifrele

2. HTML Tasarımını php olarak hazırla ioncube şifrele htaccess seo linkleri oluştur

3. aslında en basit kısmı js dosyalarını uzaktan şifreleri olarak çek js dosyalarında domain kontrolü olsun örnek: adam temanı indirdi ama domain altında çalışmadığı için js kodu erişimi engelleyecek ben olsam 3. şıkkı seçerdim :D

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 91 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

dursunkoca adlı üyeden alıntı

HTML TASARIMIN BİTTİ SATIŞA HAZIR SAYALIM

HTML dosyalar illaki klonlanır bunun için farklı çözümler mevcuttur en kısa yolu içerikde ufak bir kısmı şifrele arayıp dursun :D

1. .js dosyaların birbirine include olsun kapalı devre misali ve domain kontrolü olsun satmadan önce manuel olarak domaini gir. Dosya içeriğinde sadece domain alanını şifrele

2. HTML Tasarımını php olarak hazırla ioncube şifrele htaccess seo linkleri oluştur

3. aslında en basit kısmı js dosyalarını uzaktan şifreleri olarak çek js dosyalarında domain kontrolü olsun örnek: adam temanı indirdi ama domain altında çalışmadığı için js kodu erişimi engelleyecek ben olsam 3. şıkkı seçerdim :D

Yorumun için sağol dostum. Domain kontrolü derken ben tek domainlik yapmak istemiyorum ki. Alan istediği kadar domainde kullansın. Ayrıca bu şifreleme normal şekilde satın alanlara bir zorluk getirir mi?

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)
Tek bir kişi alıp istediği kadar kullanacaksa sıkıntı dostum template monsteri bir incele istersen o tarz bir satış yapıp kuralı koyabilirsin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al