freelance iş ilanları

Her şer'de bir hayır vardır :) Sonunda Kabul.

23 Mesajlar 2.647 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Pini 100$ olunca gönderiyor. Eşik miktarını aşınca banka doğrulaması yapacaksınız ve size posta ile pin gönderecekler. O pini doğrulayınca para hesaba yatacak.

wmaraci
reklam

yakuprap yakuprap Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Kaçıncı başvurunuzda onaylandı hocam? Ben bir sitem için dün 4.yü yaptım incelemeler, haberler vs. var sitede

TheCompany TheCompany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Ardahan
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 16 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
4 sene önce içinde 1 konu olan bir blog ile adsense almıştım kaç senedir 50 lira bile yapamadım :D öylece kalıyor.

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
yukaridaki arkadasin dedigi gibi ...simdi aldim diye konu acarsin,daha sonra yerlesim nasil,ardindan da gelirim sizce nasil :D

ama yine de tebrikler tabi

herseyiblogluyorum.blogspot.com
wmaraci
wmaraci

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

teşekkürler :)

kartalkara124 adlı üyeden alıntı

tebrik ederim bol kazançlar

sağolun , inşAllah kazanıcaz birşeyler =)

Cadde Media adlı üyeden alıntı

Bütün profil bilgilerinin tam olduğunu kontrol et. Ardından banka hesabı ekle. Ve sayfada max 3 reklam gözüksün. Eyer sayfan uzunsa alt tarafa da koya bilirsin.

Reklamlarını içeriklerine göre ayarla. Sitene en çok uyan içerik gözüksün. Beni hiç kabul etmediler ama imzadaki site ile alıcağı mı ümit ediyorum. Tebrik ederim.

Bende Wordego kullanıyorum. Oda adsense reklamları gösteriyor.

Her şeyim tam sanırım , banka hesabını henüz eklemedim , önce bi hesabın içerisindeki parayı çekmem gerek , hesabı 0 liraya indirip öyle para biriktiricem ,şimdi kendi paramın üzerine ekleme gelmesin diye , max 3 reklam var şuan , sayfa pek uzun değil , uzun olsada 4. reklam riskine girmeye pek yemiyo :)

Ecancan adlı üyeden alıntı

Pini 100$ olunca gönderiyor. Eşik miktarını aşınca banka doğrulaması yapacaksınız ve size posta ile pin gönderecekler. O pini doğrulayınca para hesaba yatacak.

Teşekkürler ama 200 tl de kolay iş değil , ilk ay ödeme almak biraz hayal galiba.

yakuprap adlı üyeden alıntı

Kaçıncı başvurunuzda onaylandı hocam? Ben bir sitem için dün 4.yü yaptım incelemeler, haberler vs. var sitede

Eskiden farklı domainimde başvurduğumda kabul edilmiyordu , 10 kere falan yapmışımdır eski domainimde ama onda içerik azdı , bunda 30 küsür içerik girdikten sonra başvurdum ilk başvuruda onayı aldım.

TheCompany adlı üyeden alıntı

4 sene önce içinde 1 konu olan bir blog ile adsense almıştım kaç senedir 50 lira bile yapamadım :D öylece kalıyor.

bende bi 0.48$ oldu :) / pardon 0.28$ miş :s

genchakan adlı üyeden alıntı

yukaridaki arkadasin dedigi gibi ...simdi aldim diye konu acarsin,daha sonra yerlesim nasil,ardindan da gelirim sizce nasil :D

ama yine de tebrikler tabi

teşekkürler :D

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba hocam! Öncelikle sizi tebrik eder, kazançlarınızın artmasını dilerim. Size verilen yanlış bir cevabı düzelteyim:
Adsense hesabınız farklı bir ülkeden değilse dolar olarak değil, TL olarak geçecektir. Ve kazancınız 20 TL olunca, pininiz 2-3 gün içinde hazırlanarak adresinize gönderilecektir. Adsense panelinizden adresinizin doğru olduğundan emin olun; yoksa pin alma süreniz uzayabilir.
Ödemelerinizi de 200 TL'yi tamamladığınızda tarafınıza yapılacaktır. Reklam yerleşiminizi iyi yapın. Yerleşimlerinizden edindiğiniz kazançları iyi gözlemleyin. Gerekirse reklam yerleşiminizi değiştirmekten çekinmeyin. Kesinlikle reklamlarınızı tıklamayın ve tıklatmayın. Daha önce adsense hesabınıza veya sitenizin paneline girdiğiniz bilgisayarlardan girip tıklama yoluna gitmeyin. Sitenizin gezinmesini kolay hale getirin ve sayfa görüntülenme sayısını özellikle tekil hitinizi artırmaya bakın. Organik hitiniz azsa sosyal paylaşım sitelerine gereğinden fazla yüklenmeyin başlarda. Çok kazanç olur düşüncesi ile sitenizi reklama boğmayın. Ama 3 reklam hakkınızı da kullanın. Benm gözlemlediğim kadarıyla en iyi kazancı yazı üstündeki ve yazının hemen altındaki reklamlar iyi kazandırıyor. Tabi temanıza göre değişir bu. Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Bol kazançlar.

monelogg monelogg <> Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 78 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, şunlarla başlayabilirsiniz.
- Adsense hesabınızı sadece kendi sitelerinizde kullanabilecek şekilde ayarlayın.
- Google Publisher Toolbar'ı yükleyin.
- Galiba Google Publisher Toolbar bu işi yapıyor ama ben bir türlü emin olamadım, fazla tıklamayı önleyen eklentiler aratabilirsiniz.
- Chrome veya Firefox için Adblock Plus eklentisini mutlaka yükleyin.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, hayırlı ve bol kazançlar...

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

Gerbelas adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam! Öncelikle sizi tebrik eder, kazançlarınızın artmasını dilerim. Size verilen yanlış bir cevabı düzelteyim:
Adsense hesabınız farklı bir ülkeden değilse dolar olarak değil, TL olarak geçecektir. Ve kazancınız 20 TL olunca, pininiz 2-3 gün içinde hazırlanarak adresinize gönderilecektir. Adsense panelinizden adresinizin doğru olduğundan emin olun; yoksa pin alma süreniz uzayabilir.
Ödemelerinizi de 200 TL'yi tamamladığınızda tarafınıza yapılacaktır. Reklam yerleşiminizi iyi yapın. Yerleşimlerinizden edindiğiniz kazançları iyi gözlemleyin. Gerekirse reklam yerleşiminizi değiştirmekten çekinmeyin. Kesinlikle reklamlarınızı tıklamayın ve tıklatmayın. Daha önce adsense hesabınıza veya sitenizin paneline girdiğiniz bilgisayarlardan girip tıklama yoluna gitmeyin. Sitenizin gezinmesini kolay hale getirin ve sayfa görüntülenme sayısını özellikle tekil hitinizi artırmaya bakın. Organik hitiniz azsa sosyal paylaşım sitelerine gereğinden fazla yüklenmeyin başlarda. Çok kazanç olur düşüncesi ile sitenizi reklama boğmayın. Ama 3 reklam hakkınızı da kullanın. Benm gözlemlediğim kadarıyla en iyi kazancı yazı üstündeki ve yazının hemen altındaki reklamlar iyi kazandırıyor. Tabi temanıza göre değişir bu. Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Bol kazançlar.

Teşekkür ederim :) ,bu arada benim adsense hesabımda para birimi $ olarak geçiyor , tl mi olması lazım , ben normali $ diye biliyorum ama sorun olmasın :) , adresimi düzgün tutmaya çalışıyorum yanılacaklarını sanmam , reklamlarıma tıklamıyorum ama arada bir korku oluyor tabi acaba yanlışlıkla bir şeye basacakken ona el kayar mı diye , reklamları şuanlık temanın uyumluluğuna göre ekledim eğer yeni tema vs elde edersem değiştirebilirim ama şuan ki dizilim hoşuma gidiyor :) Hitim şuan baya az , 3-4 kişi giriyor o da buradan siteye bakan arkadaşlar sağolsunlar , gerisi site analiz sayfalarının ve botların girişleri.Tekil ziyaretçi çekmeyi nasıl başaracağımı bilmiyorum , sen içerik gir onlar google den gelir diyorlar ama gelen giden yok :D , bir yerlerde duyurmak falan lazım yada bi yolu vardır elbet de bilemiyorum şuanlık.Tekrardan teşekkürler.

monelogg adlı üyeden alıntı

Merhaba, şunlarla başlayabilirsiniz.
- Adsense hesabınızı sadece kendi sitelerinizde kullanabilecek şekilde ayarlayın.
- Google Publisher Toolbar'ı yükleyin.
- Galiba Google Publisher Toolbar bu işi yapıyor ama ben bir türlü emin olamadım, fazla tıklamayı önleyen eklentiler aratabilirsiniz.
- Chrome veya Firefox için Adblock Plus eklentisini mutlaka yükleyin.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, hayırlı ve bol kazançlar...

1. O nasıl oluyor anlamadım :) , eğer kodu çalıp başka sitelere koyarlar anlamında diyorsanız onu nasıl yapılır pek bi bilgim yok ama öğrenip yaparım gayet gerekli bir bilgi teşekkür ediyorum.
2.Yükledim teşekkür ederim :)
-Adblock reklamları engellemiyor mu ? , neden kapatıyoruz ki ;) görelim de içimiz açılsın , ama eğer tıklarsınız falan eliniz kaymasın açısından ise teşekkür ederim :)

monelogg monelogg <> Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 78 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
Rica ederim, birinci madde için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

https://support.google.com/adsense/answer/65062?hl=tr

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Hayırlı olsun. Sana söylediğim gibi güzel bir tema bul ve uygun reklam yerleşimini yap max. 3 reklam olsun her bir sayfada.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al