lostyazilim

Aylık 1200 tl kazancı olan site

31 Mesajlar 6.001 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

onkos onkos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
site düzenlemesini kendiniz mi yaptınız, yoksa bilen birisine mi yaptırdınız. Kolay değildir temayı bilmeden bu şekilde düzenlemek ...

wmaraci
reklam

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

mutlux adlı üyeden alıntı

site çok iyi sakın satmayın 15 binden fazla veren olmaz yazık olur emeklerinize

Çok teşekkürler:)

nazarca.com

eyhabi eyhabi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 11 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

nazarca adlı üyeden alıntı

Çok güzel demişsiniz fakat ben 3 küçük çocuk annesiyim ayrıca bir kaç sitem daha var hiç vaktim kalmıyor. Bu arada ev hanımıyım.

Sitenizi sakın sakın satmayın. Emeğinize ve hırsınıza haksızlık etmiş olursunuz. Bırakın 15 bin size 25 dahi verseler kabul etmeyin.

İnsanlar aylık belli bir düzey geliri olsun diye o paraları harcıyor. Mesela ufak bir dükkan alıyım aylık 1000 lira getirsin derken siz aylık getiriniz olan bir siteyi ki bu site uzun emeğiniz karşılığı oluşmuş bu siteyi satmayı düşünmeyin.

Bu arada başlığı ve ilk yazıyı görünce ne fiyat istiyor diye merak edip niyetlenmedim de değil :)

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

onkos adlı üyeden alıntı

site düzenlemesini kendiniz mi yaptınız, yoksa bilen birisine mi yaptırdınız. Kolay değildir temayı bilmeden bu şekilde düzenlemek ...

Sitemin her şeyiyle kendim ilgileniyorum Tema,düzen ,içerik paylaşımı Tarih ve Atatürk Kategorileri hariç geri kalan bütün sayfalardaki yazıları kendim yazıyorum. Site sahipleri bilirler sitelerimiz çocuklarımız gibidir çok sever ve emek veririz. Kızımın adını taşıyan Nazarca'da benim için öyle aynı zamanda ekmek kapım oradan gelen kazançla eşime destek olabiliyorum. Bu zamanlarda tüm kadınlar elinden ne geliyorsa yapıp eşine destek olmalı geçim çok zor.

Sevgili Reis5 yorumun için çok teşekkürler. Benimde satmaya gönlüm razı değil eşimde sakın satma diyor son çarem durumuna gelmediğim sürece satmayı düşünmüyorum. Ben 7 yıl önce bilgisayarı açıp kapatmaktan başka bir şey bilmezken başladım siteler yapmaya. Sizinde dediğiniz gibi azimli ve iyi anlamda hırslı bir insanım fakat tek başına bundan daha iyisi olmuyor. Sağlam bir ekiple iyi bir Seo ve Site içi Optimizasyonla çok daha iyi konumlara gelebilir.
haberinsuyu

kişi bu mesajı beğendi.

nazarca.com
wmaraci
wmaraci

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Açıkçası siteyi daha önce görmemiştim, açıp şöylece bir bakayım dedim. Aylık 1000-1200 tl kazandırması bana çok enteresan geldi, böyle bir içerikle hiç ummuyordum.
Yanlış anlamayın tabiki emeğinize saygısızlık etmek değil amacım, site ile uğraşan bilir en iyisini. Ama dediğim gibi çok enteresan geldi :)

Ek olarak Siteyi kesinlikle satmayın :)

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Freezby adlı üyeden alıntı

Açıkçası siteyi daha önce görmemiştim, açıp şöylece bir bakayım dedim. Aylık 1000-1200 tl kazandırması bana çok enteresan geldi, böyle bir içerikle hiç ummuyordum.
Yanlış anlamayın tabiki emeğinize saygısızlık etmek değil amacım, site ile uğraşan bilir en iyisini. Ama dediğim gibi çok enteresan geldi :)

Ek olarak Siteyi kesinlikle satmayın :)

Sitemin günlük hiti 7-8 arasında değişiyor günlük yaklaşık 290-320 civarı tıkla ortalama 14-16 tbm değerinle günlük 37-45 arası değişen günlük gelire sahip bir site. Kadınların ve çocukların ağırlıkta ziyaret ettiği bir sitedir. Ayrıca sadık ziyaretçisi çok olan resimli anlatımlı bir site. Tabi ki her ay 1200 almıyor Kasım ve Aralık aylarında bu 1500-1600 civarlarına çıkarken okullar kapanınca 800-1000 tl civarı değişiyor. Ortalama yıllık 12-15- bin tl getirisi olan bir site.

nazarca.com

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

Sitemin günlük hiti 7-8 arasında değişiyor günlük yaklaşık 290-320 civarı tıkla ortalama 14-16 tbm değerinle günlük 37-45 arası değişen günlük gelire sahip bir site. Kadınların ve çocukların ağırlıkta ziyaret ettiği bir sitedir. Ayrıca sadık ziyaretçisi çok olan resimli anlatımlı bir site. Tabi ki her ay 1200 almıyor Kasım ve Aralık aylarında bu 1500-1600 civarlarına çıkarken okullar kapanınca 800-1000 tl civarı değişiyor. Ortalama yıllık 12-15- bin tl getirisi olan bir site.

Bence sitenizi bu şartlarda satmayı düşünmeniz bile büyük bir hata, gerekiyorsa kendi ekibinizi de oluşturabilirsiniz. Ücretli olarak editör alabilirsiniz, bu şekilde sizin gibi web sektöründe birşeyler yapmaya çalışan diğer ev hanımlarına da hem gelir kaynağı hemde öncü olabilirsiniz. Dediğiniz gibi 3-4 kişinin çalışacağı bir sitede gelirde artacağından extra bir masrafınız olmayacak ve düzenli gelir sağlamaya devam edebileceksiniz.

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)
Sitenizi satmayin demeyecegim, cunku her site satilabilir. daire.com, iyi.net, iyinet.com, huup.com, driftoyunlari.com, guzeloyun.com, giydir.org, xkraloyun.com, jetoyun.com gibi sitelerin hepsi benimdi hepsini de sattim ve hicbirinden de pisman degilim cunku yeni birseyler yapmaya calisiyorum.

Eger satip parayi yiyecekseniz ya da mantiksiz yatirim yapacaksaniz satmayin ayda 1000-1500 tl cebinize kalsin. Satip yenisini acarim yaparim diyorsaniz da hic satmayin aynisini yapamazsiniz.

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Freezby adlı üyeden alıntı

Bence sitenizi bu şartlarda satmayı düşünmeniz bile büyük bir hata, gerekiyorsa kendi ekibinizi de oluşturabilirsiniz. Ücretli olarak editör alabilirsiniz, bu şekilde sizin gibi web sektöründe bir şeyler yapmaya çalışan diğer ev hanımlarına da hem gelir kaynağı hemde öncü olabilirsiniz. Dediğiniz gibi 3-4 kişinin çalışacağı bir sitede gelirde artacağından extra bir masrafınız olmayacak ve düzenli gelir sağlamaya devam edebileceksiniz.

Çok haklısınız fakat ben sitemde ücretli özgün yazı yazacak doğru dürüst kimseyi bulamadım. Tek başına bir yere kadar. Ben resimleri boyutlandırdıktan sonra üzerine site adımı yazıp sitemden upload edip o şekilde paylaşıyorum. Yazarlık yapmak isteyenler benim gibi detaylara dikkat etmez ya da yazıları tam olarak özgün olmaz diye çekiniyorum. Özellikle Teknoloji gibi kategorilerim de çok yetersiz kalıyorum maalesef ama benimle dürüstçe çalışacak günlük 3 sayfa özgün makale ekleyebilecek kişilerle şartlarımı kabul ederlerse çalışabilirim.

Ek Olarak:

trgy adlı üyeden alıntı

Sitenizi satmayin demeyecegim, cunku her site satilabilir. daire.com, iyi.net, iyinet.com, huup.com, driftoyunlari.com, guzeloyun.com, giydir.org, xkraloyun.com, jetoyun.com gibi sitelerin hepsi benimdi hepsini de sattim ve hicbirinden de pisman degilim cunku yeni birseyler yapmaya calisiyorum.

Eger satip parayi yiyecekseniz ya da mantiksiz yatirim yapacaksaniz satmayin ayda 1000-1500 tl cebinize kalsin. Satip yenisini acarim yaparim diyorsaniz da hic satmayin aynisini yapamazsiniz.

Satmayı tam olarak düşünmüyorum aslında hele ki keyif için satmayı asla benimki biraz özel maddi durumlarla alakalı bir durum. Satmayı son çare olarak düşündüğüm için fiyat araştırması yapıyorum.

nazarca.com

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)

Çok haklısınız fakat ben sitemde ücretli özgün yazı yazacak doğru dürüst kimseyi bulamadım. Tek başına bir yere kadar. Ben resimleri boyutlandırdıktan sonra üzerine site adımı yazıp sitemden upload edip o şekilde paylaşıyorum. Yazarlık yapmak isteyenler benim gibi detaylara dikkat etmez ya da yazıları tam olarak özgün olmaz diye çekiniyorum. Özellikle Teknoloji gibi kategorilerim de çok yetersiz kalıyorum maalesef ama benimle dürüstçe çalışacak günlük 3 sayfa özgün makale ekleyebilecek kişilerle şartlarımı kabul ederlerse çalışabilirim.

Ek Olarak:

Satmayı tam olarak düşünmüyorum aslında hele ki keyif için satmayı asla benimki biraz özel maddi durumlarla alakalı bir durum. Satmayı son çare olarak düşündüğüm için fiyat araştırması yapıyorum.

fiyat icin yazayim o zaman;

size gelecek teklifler genelde 10-15 bin tl arasi olacaktir. fazlasini beklemeyin.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al