wmaraci reklam
lidertakipci

Birileri halan AORhan'ın burada olduğundan farkında değil mi ?

80 Mesajlar 10.026 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Anarschi Anarschi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek High Professional Student in G
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)

onungibibirsey adlı üyeden alıntı

Heyy Bumerang'a laf yok hacı. :D Hürriyet yani. :D Hürriyet'e laf ettirmiyorum bundan sonra. Markama sahip çıkmam lazım. :D

Torpil yapabilirmisin Tugba hanım..Hani sen bu kampüsün genel yayın yönetmeni oldun ya başımıza hadi bi torpil geç zavallıya zaten işsiz :)

aorhan adlı üyeden alıntı

Hahaha abi gece gece güldüm ya :D

Bumerang için katılmadım :D zaten urdaydım üye oluş tarihime bakınzı lutfen :D

Bunun dısında Beyaz gecen sen yarısmaya katılacak mısın dediğimde yok ama biz düzenleyelim demedin mi ? Bizde mi arkaplanda cevırecez işler :D

Benim adımı bulastırmayın nurcin'e :D Aliyi yazsın beni karıstırmayın Nurçin Abla'ma :) ( ALiiiiii ) :D

Oğlum varya şu yakınlarda hissediyorum çok büyük bir yere gireceğim :D

TAI'ye filan girersem o zaman gelirsiniz Ahmet ABİİİ iki tur uçağa bindirsene deyince bende diyeceğim, blogunu da al GİT :D

Valla nurçini bilmiyorum da ben ne yazarsam ertesi gün magozinde ama harbiden tebrik etmek lazım ya güzel sistem oluşturdu :)

Yarışma konusuna gelirse olm ben kendi yarışmamda niye hile hurda çeviriyim..Ha çevirsem de tanıdığım arkadaşlara veririm tıpkı BÖ deki gibi :)Neyse fazla kurcalamayalım tepki çekmesin orası..

TAI ye gelince bu sene staja gidicem oraya sen gelme :) TAI,Aselsan,Roketsan,Tusaş bunlardan uzak dur :) Abi sen gidip kaynakçılık yapsana ya..Bak size 1.sınıfta öğretmediler mi kaynak yapmayı..Sen boşver blogger lığı..Profesyonel kaynakçı ol :) Yada gel ben sana antepte bi araba tamircisinin yanında iş buluyum :D

wmaraci
reklam

onungibibirsey onungibibirsey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Evet, gençler. Ben Enis Berberoğlu'na dedim. Yarışmanın 1.si benim. Yoksa kırılır, küserim. :D O da dediki 1.lik köpeğin olsun. :D :D Ama size ekşııın olsun diye bunu gizli tutmaya çalışıyordum. :D Ama Beyaz seninle röportaj yapmaya karar verdim Hürriyet Kampüste. :D

www.bazenoyleolur.com

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)

Beyaz adlı üyeden alıntı

Torpil yapabilirmisin Tugba hanım..Hani sen bu kampüsün genel yayın yönetmeni oldun ya başımıza hadi bi torpil geç zavallıya zaten işsiz :)

Valla nurçini bilmiyorum da ben ne yazarsam ertesi gün magozinde ama harbiden tebrik etmek lazım ya güzel sistem oluşturdu :)

Yarışma konusuna gelirse olm ben kendi yarışmamda niye hile hurda çeviriyim..Ha çevirsem de tanıdığım arkadaşlara veririm tıpkı BÖ deki gibi :)Neyse fazla kurcalamayalım tepki çekmesin orası..

TAI ye gelince bu sene staja gidicem oraya sen gelme :) TAI,Aselsan,Roketsan,Tusaş bunlardan uzak dur :) Abi sen gidip kaynakçılık yapsana ya..Bak size 1.sınıfta öğretmediler mi kaynak yapmayı..Sen boşver blogger lığı..Profesyonel kaynakçı ol :) Yada gel ben sana antepte bi araba tamircisinin yanında iş buluyum :D

TAI'de staj yaptım gelip benden rapor ıstersen vermem bu mesajını gosterırım sana :D oglum her turlu kaynak yaparım :D

Arslan Arslan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Hukuk
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Biri Ali mi dedi n'oluyo burda :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)

Evet, gençler. Ben Enis Berberoğlu'na dedim. Yarışmanın 1.si benim. Yoksa kırılır, küserim. :D O da dediki 1.lik köpeğin olsun. :D :D Ama size ekşııın olsun diye bunu gizli tutmaya çalışıyordum. :D Ama Beyaz seninle röportaj yapmaya karar verdim Hürriyet Kampüste. :D

Hurriyet Kampüs mü? Hımm bi bakıyım randevu defterime boş zaman ayırabilirmiyim şimdi..Ya geçen Boxer dergisi geldi onlarada Forbes le röportajım var diyip gönderdim..Ama seni kırmam Tuğbacım :)

aorhan adlı üyeden alıntı

TAI'de staj yaptım gelip benden rapor ıstersen vermem bu mesajını gosterırım sana :D oglum her turlu kaynak yaparım :D

Kanka hani ben sana bak temamı verdim ya..Hani diyorum ki sen o staj raporlarını atmazsın ya..Bak söz sana bi daha muhalefet olmuycam..Bu konuyu da burada bırakıp ben gidip lab raporu yazıyım..

Wp kategorisinde şu shortcode üretimine bi değinsene..Bakalım neler çıkıcak ortaya..Sitelerimzde yok o sistem bi deneyelim..Ben bi baktım öyle o konuya da tam araştırmadım ahmet..bi araştırsana shortcode sistemini.

• Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Arslan adlı üyeden alıntı

Heh tam olduk. :D Bizi banlarlarsa haklılar. Susun, dağılalım. :D

www.bazenoyleolur.com

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
iy hoş geldiniz de burda benim borum öter baştan söyliyeyim de sonra işler sarpa sarmasın :)

Arslan Arslan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Hukuk
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ohoo olacak iş değil. Bizim olduğumuz yerde kimsenin borusu ötmez. Bizim de ötmez tabi ;) Sesimiz çıkıyor mu.

Ben oradayken Platin'dim nerden alabilirim böyle incikli boncuklu şeylerden. Çakmak kibrit filan :)

• Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Beyaz adlı üyeden alıntı

Hurriyet Kampüs mü? Hımm bi bakıyım randevu defterime boş zaman ayırabilirmiyim şimdi..Ya geçen Boxer dergisi geldi onlarada Forbes le röportajım var diyip gönderdim..Ama seni kırmam Tuğbacım :)

Ahh canım bak nasıl da arkadaşına torpil geçiyor. :D Cidden öyle bir konu hazırlamayı düşünüyorum. Ali'nin kitabı, senin, Ahmet'in falan demeçleri. Wordpress ve Türkiye'de blogculuk gibi. Aklımda var öyle bir şeyler de tam oturtamıyorum.

www.bazenoyleolur.com

• Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)

Batağa 4.de geldi..Alicim o siteleri bi check up yap ya :) Ben galiba hepsine bulaştırdım virüsü :D Ayrıca koskoca Ali Arslan foruma geliyor yap şu foruma bi kıyak..En basitinden her ay bana giren vds den insanlara birer ücretsiz hosting dağıt..Ağanın eli tutulmaz derler :)

Heh tam olduk. :D Bizi banlarlarsa haklılar. Susun, dağılalım. :D

Burak pişman oldu bence bizi çağırdığına :)

Ohoo olacak iş değil. Bizim olduğumuz yerde kimsenin borusu ötmez. Bizim de ötmez tabi ;) Sesimiz çıkıyor mu.

Ben oradayken Platin'dim nerden alabilirim böyle incikli boncuklu şeylerden. Çakmak kibrit filan :)

Üzgünüm alicim burada yok öyle silver filan..Varsa da sen ne verirsen iki katını veriyorum vermeyin buna caf caf lı şeyler :)

Ahh canım bak nasıl da arkadaşına torpil geçiyor. :D Cidden öyle bir konu hazırlamayı düşünüyorum. Ali'nin kitabı, senin, Ahmet'in falan demeçleri. Wordpress ve Türkiye'de blogculuk gibi. Aklımda var öyle bir şeyler de tam oturtamıyorum.

Tamam olur..Ama şimdi Ali orda da çok resmi konuşur olmaz öyle. :)

Ayrıca şu wm aracını biraz tanıtın burası kaynaşsın kaynasın ya..Ali ve Ahmet hadi abi :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al