wmaraci reklam
lidertakipci

alastyr mı netinternet mi?

47 Mesajlar 6.107 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Benimde demek istediğim, zaten 10 K hiti olan bir sitenin hostingde barındırılması saçma. Bunu kaldırabilecek host var mı? Var fakat hızda düşüş yaşatmadan ki arkadaşta demiş 10k hit var, natroda hız yavaş olduğundan değiştirmek istiyorum. Netinternetede geçse, ALASTYR de geçse bu hız yavaş olacaktır. Host çünkü bu, yüzlerce site var hepsinin 10 K hiti olduğunu düşün? 100 site olsa 100x10 = 1000 günlük 1 milyon hit? Yani saçma saçma bahaneler üretip firmaları karalamayı kesin.

Bunu kaldırabilecek Host var, hatta bu öneri de Alastyr den geldi, Buradaki sorun şu galiba, Sen Alastyr ile sorun yaşamadığın için, Bizde mi sorun yaşamayalım ne saçma birşey bu, Ayrıca konu da belirttik, Sen yaşamadıysan BEN YAŞADIM VE SORUNUMU DİLE GETİRİYORUM. sen sorun yaşamadıysan sende öneri de bulun, kimse sana arkadaş yanlış yazıyorsun mu diyor? herkes yaşadığı sorunu yazmalı ki, hosting alacak kişi ona göre ölçsün biçsin, iyi ya sen sorun yaşamadın diye herkes oraya gitsin,, Ayrıca bu hitleri kaldıracak hosting de var, diyorum ve daha fazla uzatmıyorum

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım
wmaraci
reklam

TayfunYel TayfunYel Profesyonel Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 1 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
Netinternet ve Özkula 2 veri merkezi ilede çalışıyorum. İkiside sorunsuz ve ilgilenen veri merkezleri cpu sıkıntısıda hiç olmadı. Seo hosting için alasytr yi düşündüm ama henüz onları kullanmadım.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Byboo adlı üyeden alıntı

Bunu kaldırabilecek Host var, hatta bu öneri de Alastyr den geldi, Buradaki sorun şu galiba, Sen Alastyr ile sorun yaşamadığın için, Bizde mi sorun yaşamayalım ne saçma birşey bu, Ayrıca konu da belirttik, Sen yaşamadıysan BEN YAŞADIM VE SORUNUMU DİLE GETİRİYORUM. sen sorun yaşamadıysan sende öneri de bulun, kimse sana arkadaş yanlış yazıyorsun mu diyor? herkes yaşadığı sorunu yazmalı ki, hosting alacak kişi ona göre ölçsün biçsin, iyi ya sen sorun yaşamadın diye herkes oraya gitsin,, Ayrıca bu hitleri kaldıracak hosting de var, diyorum ve daha fazla uzatmıyorum

Tamam kardeşim bir şey demiyorum. Fark ettiysen ben burada Natroyuda savundum ki ben Natrodan host aldım ve 2. haftasında iade etmiştim.
Netinternette arkadaşım var memnun. Alastyr kullanıyorum ordanda memnunum.
Ha Natrodan niye ayrıldım, paneli çok saçma geldi cPanel istediğim için ayrıldım.

10K hiti kaldıracak host muhakkak vardır ama fiyatıda muhakkak fazladır. Aylık 170 TL 'ye de hosting var bu örneğin 30-50K yıda kaldırabilir. Fakat yıllık 100 Liraya bunu beklemeyin yani.

kramper adlı üyeden alıntı

Öncelikle teşekkür ederim. Fakat benim sizden asıl istediğim 10k hitli bir forumdan nasıl para kazanılır?

Hocam valla wordegoyu falan deneyin, w*rez siteler pek yönetmedim bir kaç tane yaptım zamanında büyütüp sattım onlarada reklam alma gereksinimi duymamıştım. İlerde satınca zararını karşılamıştı. Bu konuda forumda konu açarak diğer arkadaşların tavsiyelerini alabilirsin.

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
netinterneti 2 yıl sorunsuz yaşadım ama son zamanlarda bana bir düşme hissettirdi

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)

Tamam kardeşim bir şey demiyorum. Fark ettiysen ben burada Natroyuda savundum ki ben Natrodan host aldım ve 2. haftasında iade etmiştim.
Netinternette arkadaşım var memnun. Alastyr kullanıyorum ordanda memnunum.
Ha Natrodan niye ayrıldım, paneli çok saçma geldi cPanel istediğim için ayrıldım.

10K hiti kaldıracak host muhakkak vardır ama fiyatıda muhakkak fazladır. Aylık 170 TL 'ye de hosting var bu örneğin 30-50K yıda kaldırabilir. Fakat yıllık 100 Liraya bunu beklemeyin yani.

Yahu bi defa kendin FİRMALARI KARALAMA diyorsun, gelmişsin natro şöyle böyle diyorsun, Bunları Bırak sen, Natro iyimi kötü mü, Oradan Hostingi alacak Kişi / kişiler Karar versin, Burada amaç Konu başlığını açan arkadaş , iyi bir firma arıyor, Firma ararken 10 K hitli bir sitesi için firma arıyor, ve dediğim gibi Alastyr CPU konusunda cimri diyorum ve % 12 CPU nedir yahu? bana Sen Şuan Alastyr hariç Başka bir firma bul hadi CPU Sınırı 12 olan ? Bul o zaman haa Sen haklısın diyeceğim, Konuyu Başka yere çekme, ben Alastyr ile yaşadığım Sorunu dile getirdim yazdım çizdim, Gelmişsin yok karalama yok böyle yok şöyle, Kendinize gelince, istediğiniz firmayı karalarsınız

islamzeki islamzeki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba,

Dikkat etmeniz gereken noktalardan kısaca bahsetmek gerekirse fiyatı kolay ulaşılabilecek firmalardan uzak durmanızdır. Zira 10K hiti çoğu firma kaldıramaz. Ama Netinternet radore gibi firmalar size yüksek miktarlarda sistem kaynağı sağlayıp yüksek miktardaki hitinizi sorunsuz karşılayabilirler. Basitçe açıklamak gerekirse sunucuyu firma yönetirse Hosting siz yönetirseniz VPS/VDS denir. İşe yüksek miktarlar karışınca insanların kafası karışabilmektedir.Size örnek olarak verdiğim Radore ve Netinterneti önerebilirim ya da ben yönetirim, diyorsanız vps/vds alın herhangi bir firmadan. Takıldığınız nokta olursa yazınız.

İyi Forumlar..

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
Netinternet tavsiye ederim.Denizlide olduğum için birebir şirket ile hatta sahibi Osman abi ile görüştüm sunucuları falan gördüm tavsiye ederim benim sitemde orda ve hiç sorun yaşamadım.Teknik destek te çok iyi.Blog sitem başka bir şirkette 4 saatte cevap veriyor taknik desteğe ama netinternet enfazla 30 dk ya cevap atıyor

www.kadinsalyasam.com

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Byboo adlı üyeden alıntı

Yahu bi defa kendin FİRMALARI KARALAMA diyorsun, gelmişsin natro şöyle böyle diyorsun, Bunları Bırak sen, Natro iyimi kötü mü, Oradan Hostingi alacak Kişi / kişiler Karar versin, Burada amaç Konu başlığını açan arkadaş , iyi bir firma arıyor, Firma ararken 10 K hitli bir sitesi için firma arıyor, ve dediğim gibi Alastyr CPU konusunda cimri diyorum ve % 12 CPU nedir yahu? bana Sen Şuan Alastyr hariç Başka bir firma bul hadi CPU Sınırı 12 olan ? Bul o zaman haa Sen haklısın diyeceğim, Konuyu Başka yere çekme, ben Alastyr ile yaşadığım Sorunu dile getirdim yazdım çizdim, Gelmişsin yok karalama yok böyle yok şöyle, Kendinize gelince, istediğiniz firmayı karalarsınız

Yav arkadaşım ya ben anlatamıyorum yada sen anlamıyorsun neyse uzatmaya gerek yok. Ben nerede Natoryu kötüledim, panelini beğenmedim alıştığım cPanel için ayrıldım natrodan dedim sen nereye bağladın ben natroyu kötülüyoruma çektin konuyu arkadaş. Nese 10K hiti, yıllık 100 lirayla kaldıracak firma varsa buna güveniyorsa benimle iletişim kursun arkadaş.
NOT: Bunu kaldıracak firma, lütfen iletişim kurmadan önce 10K hitde sitenin yavaşlamayacağını garanti etsin bana. Ödemeyi peşin yapmayacam deneyecem önce.

Ek Olarak: Uzatmıyorum konuyu, beni tanıyan tanıyordur zaten. Şu güne kadar kimseye boş yere şunu yapma şunu yap dememişimdir. Ha ben bu konuda,
Natro+Netinternet+Alastyr hiçbirini kötülemiyorum hepsi harika firmalar. Türkiye'deki en başarılı firmaların arasındalar. Ben arkadaşa Kullanım Sözleşmesini okumamak diye bir saçmalık yoktur, okusanda okumasanda kabul ediyorsun manasında yazdım. Arkadaş böyle saçmalık olmaz dedi tartışma çıkarttı.

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)

Yav arkadaşım ya ben anlatamıyorum yada sen anlamıyorsun nese uzatmaya gerek yok. Ben nerede Natoryu kötüledim, panelini beğenmedim alıştığım cPanel için ayrıldım natrodan dedim sen nereye bağladın ben natroyu kötülüyoruma çektin konuyu arkadaş. Nese 10K hiti, yıllık 100 lirayla kaldıracak firma varsa buna güveniyorsa benimle iletişim kursun arkadaş.
NOT: bunu kaldıracak firma, lütfen iletişim kurmadan önce 10K hitde sitenin yavaşlamayacağını garanti etsin bana. Ödemeyi peşin yapmayacam deneyecem önce.

Gülmek istiyorum, Eğer 10 K hiti kaldıracak Firma varsa Bu Arkadaş ile iletişim Kuracakmışsınız, Arkadaş Türkiye Hosting Dispritörü, Bu Arkadaşa Sormadan Asla Hosting Almayın :) iyi Forumlar, Not : nese değil, Neyse

islamzeki islamzeki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 4, (%100)
Birde daha iyi yardımcı olabilmek adına bir kaç soru sormak istiyorum:

Site dili nedir ?
Var ise veritabanı olarak hangi altyapıyı kullanmakta ve hosting ile aynı makinede mi bulunacak ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al