wmaraci reklam

DeepWeb’de Ne Ola ?

78 Mesajlar 10.632 Okunma
wmaraci reklam

heavenpatrol heavenpatrol Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 99 / 27
  • Ticaret 11, (%91)
Yazıyı okurken indirdim, konu bittiğinde deep webdeyim. Konunu abartılmasından, Kalbim güm güm bakınıyorum. Öle pek bir şeyin olduğu yok fakat bir çok bilgiye erişmek daha kolay, ve ham bilgiler elinizin altında. Film dizi sektöründeki arkadaşlara tavsiye ederim.
IBRA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ozncnock ozncnock ss Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 64 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
DeepWebe girdiğimde cüzdanımda 10 lira vardı. Çıktığımda cüzdanda para yoktu ??

Şaka Şaka :D Arkadaşımıza kesinlikle katılıyorum. Deepweb çok da tehlikeli bir yer değil fakat girmemenizi tavsiye ederim. Bende bilgi amaçlı girmiştim. Ve indirdiğim bir kaç e-book da virüş çıkmıştı. Hiç gerek yok :)
IBRA

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanAkman FurkanAkman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

Troublet adlı üyeden alıntı

merakı olan hakkına girmek istemem kimsenin ama . meraklıysanız bence girin. ben merak ettim ve girdim ne oldu. tor browseri indirdim. vpn ve dns ile normal internet adresimi de değiştirdim deep webe giriş yaptım..hiç bişey bulamadım ?
2 3 sene öncesine ait resim ve şarkılar buldum. bunun haricinde çocuk ..... yayınlayan bir site ile karşılaştım ve hemen kapatmıştım. normal webde de bulabileceğiniz şeyler ile karşılaştım. çok meraklı ve hevesliydim açıkçası hiç merak ve hevesim kalmadı.

"Psikolojinizi bozacak şeylerle karşılaşacak kadar da derinlere inemezsiniz" ayrıca o sistemde.o şeyler en derinlerde diye biliyorum.. çok çok bilgim var diyorsanız belki yapabilirsiniz ama ben zorladım fazla derinlere inemedim. hevesimi aldım birdaha da bulaşmam. adamı günaha sokar orası

zaten deep web seviye seviyedir.Normal bir kişi en fazla 3. seviye sitelere girebilir.Öbür seviyelerdeki sitelere giremessiniz.Öbür seviyelerde aklınıza ne gelirse var kiralık katiller vs. araba hırsızları , çalıntı arabalar buralara herkes girebilseydi anlamadı kalmazdı zaten onun için sayılı kişiler girebilir.O seviyelere girmek için ne yapmak lazım herhangi bir bilgim yok o konuda.

Ek Olarak:

heavenpatrol adlı üyeden alıntı

Yazıyı okurken indirdim, konu bittiğinde deep webdeyim. Konunu abartılmasından, Kalbim güm güm bakınıyorum. Öle pek bir şeyin olduğu yok fakat bir çok bilgiye erişmek daha kolay, ve ham bilgiler elinizin altında. Film dizi sektöründeki arkadaşlara tavsiye ederim.

Dediğim gibi deebwebteki her siteye ulaşamassınız siz anca 3. seviyeye kadar girebilirsiniz.

mFurkan mFurkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi Teknisyeni
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 13 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

Furkan Akman adlı üyeden alıntı

zaten deep web seviye seviyedir.Normal bir kişi en fazla 3. seviye sitelere girebilir.Öbür seviyelerdeki sitelere giremessiniz.Öbür seviyelerde aklınıza ne gelirse var kiralık katiller vs. araba hırsızları , çalıntı arabalar buralara herkes girebilseydi anlamadı kalmazdı zaten onun için sayılı kişiler girebilir.O seviyelere girmek için ne yapmak lazım herhangi bir bilgim yok o konuda.

Ek Olarak:

Dediğim gibi deebwebteki her siteye ulaşamassınız siz anca 3. seviyeye kadar girebilirsiniz.

Hatta 5 seviyede hayatın anlamı falan yazıyormuş. Ölümsüzlük sırrı, her istediğini yapan ve adriana limaya benzeyen insansı robotun projesi falan hepsi diğer seviyelerde var. Ama öyle herkes giremiyor öyle derinliklere.
Sen giremediysen ve bir gireni görmediysen nerden biliyorsun bunların olduğunu ? Ya da doğru olduğunu ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

mFurkan adlı üyeden alıntı

Hatta 5 seviyede hayatın anlamı falan yazıyormuş. Ölümsüzlük sırrı, her istediğini yapan ve adriana limaya benzeyen insansı robotun projesi falan hepsi diğer seviyelerde var. Ama öyle herkes giremiyor öyle derinliklere.
Sen giremediysen ve bir gireni görmediysen nerden biliyorsun bunların olduğunu ? Ya da doğru olduğunu ?

Eskiden tht`de görevliydim.Ordan birisi buralara erişebiliyor.Resimlerini görmüştüm.

IBRA IBRA Nothing Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 441 / 136
  • Ticaret 7, (%100)

heavenpatrol adlı üyeden alıntı

Film dizi ? Yaratıcılık anlamında mı :confused:

Ek Olarak:

Herkes girseydi anlamsız olurdu, kesinlikle :cool:

mFurkan adlı üyeden alıntı

Hocam uçmuşsun :D :D Bi ara ciddi ciddi okudum deepweb efsanelerinden biri sandım :D

Eskiden tht`de görevliydim.Ordan birisi buralara erişebiliyor.Resimlerini görmüştüm.

THT= Türk Hack Team ? :confused: :D

heavenpatrol heavenpatrol Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 99 / 27
  • Ticaret 11, (%91)

IBRA adlı üyeden alıntı

Hayır hocam. Daha erken bulunup, indirilip ve sitenize yüklerseniz. bir adım öne geçebilirsiniz. diye düşünerek yazdım. Yanlış olabilir, ben ilk defa girdim. :) ilk izlenimdi ki aradığım daha piyasada olmayan bir kaç şeyi bulabildim. :)
IBRA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

IBRA adlı üyeden alıntı

Herkes girseydi anlamsız olurdu, kesinlikle :cool:

Hocam uçmuşsun :D :D Bi ara ciddi ciddi okudum deepweb efsanelerinden biri sandım :D

THT= Türk Hack Team ? :confused: :D

evet.
IBRA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al