freelance iş ilanları

Bir tekme de Tayyip Erdoğan'ın müşavirinden geldi!

31 Mesajlar 5.643 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Soma'da Başbakan'ı protesto eden vatandaşı Başbakanlık Müşavirlerinden Yusuf Yerkel yerde tekmeledi.

Soma’da kömür madeninde dün trafo patlamasının ardından çıkan yangın son resmi açıklamalara göre 245 işçinin hayatını kaybetmesine neden oldu.
Soma’ya ziyarette bulunan Başbakan Erdoğan, Soma’lı vatandaşların protestosuyla karşılaştı. Tayyip döneminde her zaman olduğu gibi bu protestolara da sert müdahaleyle karşılık verildi. Sosyal medyada dolaşan bir fotoğrafta ise yere düşen ve korumasız bir halde bulunan Soma’lı vatandaşın Başbakanlık koruması tarafından tekmelenmesiydi. Ancak durum bundan çok daha farklıydı.

Vatandaşın tekmelendiği fotoğrafta tekmeyi atan kişiyi herkes koruma sandı ama durumun sanıldığından daha vahim olduğu ortaya çıktı.

Yerdeki vatandaşa tekmeyi atan kişi Başbakanlık Müşavirlerinden Yusuf Yerkel’di.

Yusuf Yerkel, Soma’da Başbakan Erdoğan ve Bakan Yıldız ile başka bir karede de görüntülendi. Sosyal medyada iki fotoğraf yan yana getirilerek ‘Kravat ele verdi’ yorumu yapıldı.

Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Hocam Görüntüye aldanma ve aldatma bu ülkemizde çok yaşanıyor. O şahsın neden o durumda olduğunu Biliyor muyuz ? Acaba ne yaptı da o duruma geldi ? Tamam Bir yandan haklısınız Orada darp edilmesi doğru değil. Göz altına alınarak ifadesi alınabilirdi ama bir olayın üzerine bu kadar gidilip sadece Görüntüler ile Bir takım çelişkileri duyurmanın ifade anlamını bilmiyorum. :)

Orada olan Diğerleri neden bu durum da değil de bu Kişi darp edildi.. ?
Neden Korumalar değil de Müşavirdi ?
Ve en önemlisi Konu içeriği nedir ?

Bence bunları sorgulamamız gerek :)
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Böyle bir günde yapılmaması gereken bir hareketti.
Oradaki insanın derdi kendine yetiyor, teselliye giden hükümet yetkilileri halkı tekmeliyor.
Burada haklı aramaya gerek yok.
Bloggokhantekin

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Hocam Görüntüye aldanma ve aldatma bu ülkemizde çok yaşanıyor. O şahsın neden o durumda olduğunu Biliyor muyuz ? Acaba ne yaptı da o duruma geldi ? Tamam Bir yandan haklısınız Orada darp edilmesi doğru değil. Göz altına alınarak ifadesi alınabilirdi ama bir olayın üzerine bu kadar gidilip sadece Görüntüler ile Bir takım çelişkileri duyurmanın ifade anlamını bilmiyorum. :)

katılıyorum hocam size yerinde bir yorum amaç hükümete b.. atmak olsa gerek proveke etmeye devam etsinler... bakalım

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Böyle bir günde yapılmaması gereken bir hareketti.
Oradaki insanın derdi kendine yetiyor, teselliye giden hükümet yetkilileri halkı tekmeliyor.
Burada haklı aramaya gerek yok.

Aksi bir şey demedim hocam Yapılması doğru değil dedim.. Ve vurguladığım bir nokta da bu görüntülerin yaygınlaşıp görünür ile provokasyon yapılmamasını ima ettim Haksız olduğunuzu asla söylemedim.. Ki doğru bir adım değildi Her ne olmuş olsa da o durumda kayıtsız kalması gerekti.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

O adamın yerinde olmadığın için böyle konuşabilmen çok doğal, orada senin bir akraban, dostun, kardeşin olsaydı merak etme o yerdeki kişinin yerinde sen olacaktın merak ediyorum doğrusu o dayağı yedikten sonra aynı şeyi diyebilecek miydin.

Benim orda naptığımı bilmeden, ne işim var diğerleri niye yapmıyor benim yaptığımı onlar niye dayak yemiyor diye bu konuların altına yorum atabilecek miydin acaba?

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

O adamın yerinde olmadığın için böyle konuşabilmen çok doğal, orada senin bir akraban, dostun, kardeşin olsaydı merak etme o yerdeki kişinin yerinde sen olacaktın merak ediyorum doğrusu o dayağı yedikten sonra aynı şeyi diyebilecek miydin.

Benim orda naptığımı bilmeden, ne işim var diğerleri niye yapmıyor benim yaptığımı onlar niye dayak yemiyor diye bu konuların altına yorum atabilecek miydin acaba?

Olayı Kişiselleştirmeyi doğru buluyorsunuz sanırım..! Oraya her giden, orada bulunan herkes Kayıp yakınları mı sanıyorsunuz ? Hocam Dışarıdan konuşuyoruz O kişinin ne kabahati vardı diye sorgulamak yerine Aksini yapıyor onu her ne yapmış ise haklı buluyorsunuz..!

Diyelim ki o kişi kayıp yakını.. Acısı ile o hareketi yaptı ben darp etsinler demedim yorumumu tam anlamı ile anlamış olsaydınız bu ifadeleriniz farklı olabilirdi benim anlam veremediğim konu şu; Neden sadece Görüntü var da açıklama yok ? Biri bana bunu anlatsın.. Ama siz Olayı Siyasi konulara itiyorsunuz anladığım kadarı ile Ben ve bizler bu acı günde bu konularla değil de Dualar ile Acımızı yaşamalıyız.!
brk cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)
hangi küfürü etsek az..
Merkur Bloggokhantekin

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog: www.onurr.org

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

Olayı Kişiselleştirmeyi doğru buluyorsunuz sanırım..! Oraya her giden, orada bulunan herkes Kayıp yakınları mı sanıyorsunuz ? Hocam Dışarıdan konuşuyoruz O kişinin ne kabahati vardı diye sorgulamak yerine Aksini yapıyor onu her ne yapmış ise haklı buluyorsunuz..!

Diyelim ki o kişi kayıp yakını.. Acısı ile o hareketi yaptı ben darp etsinler demedim yorumumu tam anlamı ile anlamış olsaydınız bu ifadeleriniz farklı olabilirdi benim anlam veremediğim konu şu; Neden sadece Görüntü var da açıklama yok ? Biri bana bunu anlatsın.. Ama siz Olayı Siyasi konulara itiyorsunuz anladığım kadarı ile Ben ve bizler bu acı günde bu konularla değil de Dualar ile Acımızı yaşamalıyız.!

İşte hocam konuyu cok güzel yakladınız ve benim forumda baştan beri ifade etmek istediğimi anlattınız oradaki yakınlardan ziyade coğu zaten provakosyon için gelenler var olayı kişiselleştirip duygu sömürüsü yapıp ortalığı kaosa cevirip ve herşeyden pay cıkarıp hükümeti devirmek amaç bu olsa gerek üzüntümüzü bile yaşatmayacaklar prim yapmayı severler biz birşey deyincede ooo olurmu böyle derler.

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

cuneytsonmez adlı üyeden alıntı

İşte hocam konuyu cok güzel yakladınız ve benim forumda baştan beri ifade etmek istediğimi anlattınız oradaki yakınlardan ziyade coğu zaten provakosyon için gelenler var olayı kişiselleştirip duygu sömürüsü yapıp ortalığı kaosa cevirip ve herşeyden pay cıkarıp hükümeti devirmek amaç bu olsa gerek üzüntümüzü bile yaşatmayacaklar prim yapmayı severler biz birşey deyincede ooo olurmu böyle derler.

Hocam Haklısınız..

Ama bu günde Biz İçtenlikle Acımızı Yaşayalım Dua edelim
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al