wmaraci reklam
lidertakipci

Bu Seo cuların hepsi mi böyle?

48 Mesajlar 4.541 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

rbx rbx Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)

hersaniye adlı üyeden alıntı

Neyse SEO SANATÇILARIna verdiğim cevaplar silinmiş. Her şey ortada bu insanlara benim söylediklerim dışında ne gibi bir hizmet sağlıyorsunuz?

Bakın, geri dönerseniz daha önce yazdığınız mesajlarınız silinmedi. Size mesajınızı düzeltmenizi söyledim düzelmediniz, ben de sildim. Siz söyleyeceğinizi nezaket sınırları çerçevesinde söyleyin. Ancak iş hakaret boyutuna geldiği zaman yönetim buna müdahale eder...

wmaraci
reklam

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

Neyse SEO SANATÇILARIna verdiğim cevaplar silinmiş. Her şey ortada bu insanlara benim söylediklerim dışında ne gibi bir hizmet sağlıyorsunuz?

Başa dönüyorsunuz. Buyurun SEO hizmeti taahhüdünü gönderelim, anlaşmamızı yapalım ve süreç sonunda tekrar görüşelim.

Daha burada bana söyleyeceklerinizin aksine bir şey söylemişsiniz. Ben sizin babanızın oğlu değilim. Yani kimse bana burada emir verirmiş gibi konuşamaz. Bunların haricinde ben kimseye kötü söz söylemedim. Gayet normal bir şekilde tartışıyoruz.

Mesleğimize hakaret etmeye başladınız. At gözlüklerinizi çıkartınız. Yeni şeyler öğrenmek için araştırma yapın. Gelin sizi de digitalpoint'e alalım, translate vs kullanarak bir kaç yöntem öğrenin.

World World WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

rbx adlı üyeden alıntı

Bakın, geri dönerseniz daha önce yazdığınız mesajlarınız silinmedi. Size mesajınızı düzeltmenizi söyledim düzelmediniz, ben de sildim. Siz söyleyeceğinizi nezaket sınırları içerisinde söyleyin. Ancak iş hakaret boyutuna geldiği zaman yönetim buna müdahale eder...

Benim yazdıklarımı da ne kadar okuyup YÖNETİMİN MÜDAHALE ETME noktasına geldiğinizi bilmiyorum. Şimdi siz sildiğiniz için okuyamazsınız ama en son sildiğiniz yazımın son cümlesi; "Neyse hangi mesajımın neresi düzeltilecek?" ayrıca gerçekten işi hakaret boyutuna getirdiğimi düşünüyor olsaydınız hangi mesajımın düzeltilmesi gerektiğini de bilirdiniz. Daha fazla SEO SANATÇILARIna diyecek bir lafım yok, laf dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyor.

• Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)

Ek Olarak:

Daha burada bana söyleyeceklerinizin aksine bir şey söylemişsiniz. Ben sizin babanızın oğlu değilim. Yani kimse bana burada emir verirmiş gibi konuşamaz. Bunların haricinde ben kimseye kötü söz söylemedim. Gayet normal bir şekilde tartışıyoruz.

Benim yazdıklarımı da ne kadar okuyup YÖNETİMİN MÜDAHALE ETME noktasına geldiğinizi bilmiyorum. Şimdi siz sildiğiniz için okuyamazsınız ama en son sildiğiniz yazımın son cümlesi; "Neyse hangi mesajımın neresi düzeltilecek?" ayrıca gerçekten işi hakaret boyutuna getirdiğimi düşünüyor olsaydınız hangi mesajımın düzeltilmesi gerektiğini de bilirdiniz. Daha fazla SEO SANATÇILARIna diyecek bir lafım yok, laf dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyor.

Ben alıntı yaptıktan sonra mesaj düzenlemenin anlamı nedir? Ben daha size nasıl yaklaşayım? Sakin bir şekilde uyarıyorum hala saldırı, hala saldırı... 10 gün dinlenin siz.
Pasa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)
Herkes istediği şekilde eleştiri yapabilir. Ancak bu eleştiri kişilere hakaret boyutuna gelirse yönetim diğer kullanıcıların hakkını savunmak için buna müdahale etmek zorundadır. Yukarıda belirttiğim gibi; Eğer kişiler hakkında haklı şikayetiniz bulunuyorsa kanıtlara dayanarak şikayet konusu açabilirsiniz.

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)
Blaxis48, siz SEO çalışmalarınızı kurumsal şirketlere, seo sözleşmesi ( sıralama başarı sözleşmesi ) talebi ile yaptırınız. Sözleşmenizde net bir şekilde hangi kelimede hangi tarihe kadar hangi sıraya geleceğini ve sorumlulukları belirttiriniz. Bu sayede sektörde SEO uzmanı olarak gezen şahıslar veya şirketle ile muhattap olmamış, zaman ve para kaybı yaşamamış olursunuz.

polathinyo polathinyo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO | Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 43 / 37
  • Ticaret 58, (%97)
Cidden SEO ne kadar basit işmiş yav öyle :)
Hadi herkes SEO'cu olsun..

Arkadaşın canı sıkılmış konu açmış sanırım.
Her siteye senin söylediğin gibi SEO yapılmaz. Her site nasıl birbirinden farklı ise, her siteye yapılması gereken SEO'da farklıdır.

SEO'yu siz bu kadar basitleştiremez ve emeği ile işini yapıp parasını kazananlara da, bu şekilde laf söyleyemezsiniz. Herkes işini farklı şekilde yapar. Bu her meslekte böyledir. Herkes, her meslekte işini mükemmel yapıyor diye bir şey yok.

Atilla Atilla Önce Eğitim, Önce Fayda Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Zor arkadaşlar, gerçekten çok takip etmek, sadece kendi siteni değil yurt dışındaki siteleride takip emek zorundasınız. Ayrıca seo hikayesini ortaya çıkartan arama motorlarının da kullandıkları ve değiştirdikleri algoritmalarıda takip edip yorumlamanız gerekiyor. Hal böyleyken, işletmeciysen seo'cuyla çalışman lazım, seocuysan çok takip etmen lazım. Zaten iyi seocunu sitesi arama motorlarında ilk 10 dır diye düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al