freelance iş ilanları

MMO Oyun inceleme sitesi

7 Mesajlar 781 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar mmo oyun inceleme, bilgilendirme veya bu tarzda oyunları inceleyip sunmak, bunlar hakkında bilgi versek nasıl olur? gerçi çogu forumda yapılıyo bunlar fakat bunları bi blogta yaparsak nasıl olur? Duyulmuş veya duyulmamış oyunları inceleyip tanıtsak nasıl olur? Üye çeker mi? Hiti artar mı? Ve en önemlisi adsense benzeri reklam vs. alabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum. :)

wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Oyunları videolu ve yazılı bir şekilde tanıtırsanız, tanıtım yaptığınız videoları youtube a yüklerseniz hem site içi adsense yerleşiminden kazanırsınız, hemde youtube adsense kullanımından kazanırsınız.

Günlük sağlam 1 oyun tanıtımıyla 1 yıl içerisinde güncel ve zararsız, doğal SEO teknikleri kullanılarak sağlam bir yer edinilebilir.

Bence şansını denemelisin, iyi forumlar : )

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Merlin'in kazanı gibi büyük siteler var bu konuda rakipleriniz sağlam ama e-spor Türkiye'de artık bir yerlere gelmeye başladı, zaten dünya da zaten hatrı sayılır bir konumu var bu konularda yapacağınız haberlerle birlikte sağlam bir yer edinebilirsiniz ama altından tek başınıza kalkamayabilirsiniz.

xTrNikola xTrNikola WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 568
  • Beğeniler 22 / 39
  • Ticaret 15, (%100)
Öyle bir site kurun sizden tanıtım yazısı kesinlikle alırım.

wmaraci
wmaraci

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
rakiplerin bunlar; http://www.weblogizm.com/2014/06/en-iyi-oyun-inceleme-ve-haber-siteleri.html

sizin için zor olacak.

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)

Hocam bunlar genel olarak oyunları inceliyolar. Benim dedigim e-spor. Bu işide en iyi şuan level yapıyo gibi.

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Oyunları videolu ve yazılı bir şekilde tanıtırsanız, tanıtım yaptığınız videoları youtube a yüklerseniz hem site içi adsense yerleşiminden kazanırsınız, hemde youtube adsense kullanımından kazanırsınız.

Günlük sağlam 1 oyun tanıtımıyla 1 yıl içerisinde güncel ve zararsız, doğal SEO teknikleri kullanılarak sağlam bir yer edinilebilir.

Bence şansını denemelisin, iyi forumlar : )

Uygun olursa deneyecegiz insallah. Alan adı vs. bulursak. :)

TheIce adlı üyeden alıntı

Merlin'in kazanı gibi büyük siteler var bu konuda rakipleriniz sağlam ama e-spor Türkiye'de artık bir yerlere gelmeye başladı, zaten dünya da zaten hatrı sayılır bir konumu var bu konularda yapacağınız haberlerle birlikte sağlam bir yer edinebilirsiniz ama altından tek başınıza kalkamayabilirsiniz.

Merlin'in kazanını takip ediyorum zaten fakat öyle çok denilecek kadar bi e-spor kitlesi göremedim. Haftalık yayınlıyolar bildigim kadarıyla. Ben sadece e-spor üstüne bişey yapacam. Tutan oyunları daha iyi inceleyip, onlarla ilgili daha yardımcı yazılar vs. yazmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim bu arada yorumlarınız için. :)

Edit: içinde e-spor barındıran bi alan adı mı daha iyi olur? Yoksa farklı ama ilerde markalaşacak bi alan adı mı daha iyi olur? Mesela Merlin'in kazanı gibi.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

Tetsu adlı üyeden alıntı

Merlin'in kazanını takip ediyorum zaten fakat öyle çok denilecek kadar bi e-spor kitlesi göremedim. Haftalık yayınlıyolar bildigim kadarıyla. Ben sadece e-spor üstüne bişey yapacam. Tutan oyunları daha iyi inceleyip, onlarla ilgili daha yardımcı yazılar vs. yazmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim bu arada yorumlarınız için. :)

League of Legends 27 Milyon aktif oyuncuya sahip, dotA dediğimiz oyunun bundan da fazla, CS:GO, CS 1.6, Starcraft gibi oyunları düşündüğünüzde baya takım çıkıyor baya fazla baktığın zaman :)
iskifogl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al