freelance iş ilanları

Samsung'a bak sen Apple ile nasıl dalga geçiyor. :) ( VİDEO )

23 Mesajlar 3.364 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

AppleStore kaydı için cc istemiyor maalesef. Tablet kullanıcısıyım.

İstiyor hocam ya. Hayatımda ilk defa Iphone aldım. Daha 2,5 hafta falan oldu. Bilmesem yazmazdım. Telefonu ilk açtım, gerekli ayarlamalar için internete bağlandı ve bir güncelleme yaptı. Appstore kaydı içinde kredi kartını verdim mecburen, çünkü gezinmeye izin veriyordu fakat ücretsiz uygulamaları bile indiremiyordum.

wmaraci
reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

İstiyor hocam ya. Hayatımda ilk defa Iphone aldım. Daha 2,5 hafta falan oldu. Bilmesem yazmazdım. Telefonu ilk açtım, gerekli ayarlamalar için internete bağlandı ve bir güncelleme yaptı. Appstore kaydı içinde kredi kartını verdim mecburen, çünkü gezinmeye izin veriyordu fakat ücretsiz uygulamaları bile indiremiyordum.

Ben şahsi olarak karşılaşmadım. Şirkette 5 tane tablet kurulumu kendim yaptım ve hiç birine cc eklemedim. Sorunsuz kullanıyoruz.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Ben şahsi olarak karşılaşmadım. Şirkette 5 tane tablet kurulumu kendim yaptım ve hiç birine cc eklemedim. Sorunsuz kullanıyoruz.

İşte Itunes ile indirirsen istemez dediler turkcellden. Birde kayıt olurken ek ödeme hesabı bölümünden , ek ödemeyi hayır işaretlemek gerekiyor. Ama nedense çıkmıyor o. Ha belki Turkcell'in kendi modifiksyonuysa bu olay herkesten özür dilerim. Ama bana mecburi olarak kredi kartı bilgilerini girdirtti.
BertugErdem

kişi bu mesajı beğendi.

uysaL uysaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 3, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

İşte Itunes ile indirirsen istemez dediler turkcellden. Birde kayıt olurken ek ödeme hesabı bölümünden , ek ödemeyi hayır işaretlemek gerekiyor. Ama nedense çıkmıyor o. Ha belki Turkcell'in kendi modifiksyonuysa bu olay herkesten özür dilerim. Ama bana mecburi olarak kredi kartı bilgilerini girdirtti.

Girdirtti değil kardeşim girmişsin. Zorla değil bilmeyerek.
eksiyukluproton

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Olaya şöyle bir baktım muhabbet gayet başarılı. Ama ben sadece videounun şu kısmına bakakaldım. Biz "Samsung" (yazıldığı gibi ) derken , onlar "Seemsıng" diyorlar. İlk defa duydum bir ortamda Seemsıng telefon aldım desek bayağı cahil duruma düşeriz.

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Böyle salakça bir firmadan böyle salakça bir video beklenir zaten. Hani yapamıyorlar ya atarlar tutarlar. Kendi telefonlarda şarj süreleri sanki çok fazlaymış gibi diğer firmalar ile kendilerini karşılaştırırlar. Samsung'un şu anda en iyi telefonu dediğiniz telefon bile 2 ay sonra bir işe yaramayacak. O yüzden hiç kimse samsung'u savunmasın. Her ay 1 tane telefon çıkartmakla öyle dünyanın lideri filan olunmuyor. Yılda 1 tane çıkartsın iyi çıkartsın, diğer yazılarımda da söylemiştim. Samsung kendi sonunu kendisi getiriyor.

eksiyukluproton eksiyukluproton Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici - Yazılım&Veritabanı Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 6, (%100)
Her neyse, gerekli cevaplar zaten verilmiş. Uzatıp ortamı germeyelim. :)

bonafide bonafide WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 604
  • Beğeniler 8 / 116
  • Ticaret 22, (%100)

XGames adlı üyeden alıntı

Böyle salakça bir firmadan böyle salakça bir video beklenir zaten. Hani yapamıyorlar ya atarlar tutarlar. Kendi telefonlarda şarj süreleri sanki çok fazlaymış gibi diğer firmalar ile kendilerini karşılaştırırlar. Samsung'un şu anda en iyi telefonu dediğiniz telefon bile 2 ay sonra bir işe yaramayacak. O yüzden hiç kimse samsung'u savunmasın. Her ay 1 tane telefon çıkartmakla öyle dünyanın lideri filan olunmuyor. Yılda 1 tane çıkartsın iyi çıkartsın, diğer yazılarımda da söylemiştim. Samsung kendi sonunu kendisi getiriyor.

Sen kimsenin emeğine salak, salakça gibi tabirler kullanamazsın. Bu aşağılama hakkını sen kimden aldın ? Bana göre senin yazdığın bu yorum salakça fakat bunu sana söylemiyorum çünkü fikirlerine saygılıyım. Yaşı başını almış birinin bu yorumu yazması beni açıkça utandırdı.

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

bonafide adlı üyeden alıntı

Sen kimsenin emeğine salak, salakça gibi tabirler kullanamazsın. Bu aşağılama hakkını sen kimden aldın ? Bana göre senin yazdığın bu yorum salakça fakat bunu sana söylemiyorum çünkü fikirlerine saygılıyım. Yaşı başını almış birinin bu yorumu yazması beni açıkça utandırdı.

Hocam burası bir forumsa istediğim gibi yazarım. Samsung'a karşı bir sorunum var evet. Nereye şikayet ederseniz edin, buyrun...

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Bugüne kadar karşılaştığım IPhone kullanıcılarının hiç biri teknolojiden anlamıyor. Tesadüf mü? :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al