wmaraci reklam
lidertakipci

Paypal Hakkında

12 Mesajlar 1.664 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Paypal hesabı açmak istiyorum bende çoğu ticaretler artık paypal üzerinde gerçekleşiyor hesap açarken kredi kartı bilgilerimi istiyor kredi kartı bilgilerimi neden istiyor benden ve neden girmeliyim herhangi bir ücret çekimi yapıyorlar mı acaba ?

wmaraci
reklam

fanofdidier fanofdidier Makale üreticisi Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 111 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
öncelikle 3 tl çekiyor kredi kartı onayı için sonra paypal hesabına yatırıyor çektiği 3 lirayı. ama bir problem yok .paypala güvenebilirsin
JackkerL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

fanofdidier adlı üyeden alıntı

öncelikle 3 tl çekiyor kredi kartı onayı için sonra paypal hesabına yatırıyor çektiği 3 lirayı. ama bir problem yok .paypala güvenebilirsin

hocam hesabı oluşturdum, mesela bana ücret yatırmaları için hesap numarası vesaire nereden öğrenebilirim.

Ody Ody WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek xxx
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 123 / 71
  • Ticaret 8, (%100)
1 dolar falan çekiyorlar, oda 2,5 3 tl tekamül ediyor yani kredi kartınızdan ek fazla ödeme almiyorlar alamazlar zaten.

Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

xxxxx
wmaraci
wmaraci

fanofdidier fanofdidier Makale üreticisi Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 111 / 71
  • Ticaret 11, (%100)

zekuda adlı üyeden alıntı

hocam hesabı oluşturdum, mesela bana ücret yatırmaları için hesap numarası vesaire nereden öğrenebilirim.

size ücret yatırmaları için paypal hesabınızı örneğin zekuda@gmail.com ile aldıysanız bunu vereceksiniz. Bu şekilde sizin paypal hesabınıza para göndermiş olacaklar
zekuda

kişi bu mesajı beğendi.

camoka camoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ş** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 17, (%94)

birinin senin paypalına para yatırması için o kişinin kendi paypalından para gönder bölümünden senin e-posta adresini yazarak gönderebilir yani;

para gönderimi e-posta yoluyla yapılıyor e-posta adresini yazıp gönderiyorsun, biri sana gönderirkende karşıdaki kişi yine aynı şekilde senin e-posta adresini yazıp gönderiyor
zekuda

kişi bu mesajı beğendi.

atmaca18 atmaca18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek hidroelektrik santral makinaları montaj bakım ve arıza
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
paypal bu aralar çok sıkı kartınızı onaylayın mail adresinizi onaylayın ondan sonra paypaldan para gönderin yada alın onaysızken işlem yaptıgınızda sıkıntı çıkabilir

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar birşey daha sorucam kredi kartımdan paypal hesabıma neden para aktarımı yapamıyorum :( ya da nasıl yapabilirim ilk üye olurken çekti ama ben şimdi kredi kartımdan belirli bir ücreti yatırmak istiyorum paypal hesabıma.

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
peki paypal a banka hesabıyla da katılabiliyor muyuz ben bunu merak etmekteyim. çünkü kredi kartı olunca beni borca sokabilir ama banka hesabını paypala bağlarsam banka hesabım kmh lı olmayacağından bana pek de zararı dkunmaz gibi gelioyr. krdi kartı olsa biri paypal şifresini ele geçirse harcar da harcar

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

Arkadaşlar birşey daha sorucam kredi kartımdan paypal hesabıma neden para aktarımı yapamıyorum :( ya da nasıl yapabilirim ilk üye olurken çekti ama ben şimdi kredi kartımdan belirli bir ücreti yatırmak istiyorum paypal hesabıma.

Paypal bakiyesi para kabul ettiğin zaman artar, alışveriş yaptığın zaman bakiyeden çıkılır. Bakiyende para yoksa alışveriş zamanı paypalına bağlı kredi kartı veya banka hesabından parayı otmatik çeker ödemeni yapar. Yani karttan paypal bakiyene para yatırmıyorsun. Bakiyen 0 tl ilse öylede kalcak.

Para kabülü için mail adresini vermen yeterli. Kaç tl gönderirlerse bakiyende o kadar para olur. İstersen kredi kartına veya banka hesabına bakiyeni aktarabilirsin. Bakiyeden kredi kartına aktarım zamanı ücret kesilebilir. Detaylı herşeyi yazıyor zaten.

Ek Olarak:

bjlkl adlı üyeden alıntı

peki paypal a banka hesabıyla da katılabiliyor muyuz ben bunu merak etmekteyim. çünkü kredi kartı olunca beni borca sokabilir ama banka hesabını paypala bağlarsam banka hesabım kmh lı olmayacağından bana pek de zararı dkunmaz gibi gelioyr. krdi kartı olsa biri paypal şifresini ele geçirse harcar da harcar

Banka hesabıda ekleyebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al