wmaraci reklam
lidertakipci

İphone 5s & Samsung s5 mi alayım.

52 Mesajlar 6.684 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MidOrFid MidOrFid Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar turkcell den telefon alacağım.

İphone 5s
Samsung s5

Sizce hangisini alayım.

İPHONE 5S ALDIM TEŞEKKÜRLER

wmaraci
reklam

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)
Hocam sana şöyle söyliyim, iphone'a para veren kişilere kusura bakmayın ama mal gözü ile bakıyorum. Sırf hava olsun diye hiç bir özelliği olmayan iphone'a para veriyolar. Eğer imkanın varsa tabiki samsung s5 al. Ben 2 gün önce GM Discovery Elite aldım 1.300'e tavsiye ederim özellik olarak s5'den daha iyi.
Okeskin Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

mvk mvk www.mistik.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım&Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 587
  • Beğeniler 15 / 101
  • Ticaret 43, (%100)
İkisini de tavsiye etmiyorum, LG G3 veya Sony Xperia Z2 al bence. Eğer illaki ikisi arasından seçim yapacaksan IPhone 5S al, Samsung'dan son zamanlarda fena gıcık kaptım.
ozkanyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Iphone 5s tabii ki. Samsung alma hatta kesinlikle alma. General Mobile Hiç Alma zaten.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

trankoff adlı üyeden alıntı

Hocam sana şöyle söyliyim, iphone'a para veren kişilere kusura bakmayın ama mal gözü ile bakıyorum. Sırf hava olsun diye hiç bir özelliği olmayan iphone'a para veriyolar. Eğer imkanın varsa tabiki samsung s5 al. Ben 2 gün önce GM Discovery Elite aldım 1.300'e tavsiye ederim özellik olarak s5'den daha iyi.

Buna katılmıyorum ne yazık ki. İphone bulunan işletim sisteminde android kadar özgür olmaya bilirsiniz ancak güvenlik konusunda daha başarılı. Akıcılık ve hız androidlerden daha iyi.

Bu zamana kadar android kullandım. Samsunga bakıyorum. Çok iyi telefonlar var süper ama android. Android zamanla şişiyor ve samsung ace ye dönüyor.

İphone de uygulama kısıtlaması da yok. Hatta daha fazla bile olabilir. Sonuçta her firma ilk İphone için ugulama çıkartır.

Ek Olarak:

XGames adlı üyeden alıntı

Iphone 5s tabii ki. Samsung alma hatta kesinlikle alma. General Mobile Hiç Alma zaten.

Bende samsung fazla sevmiyorum metalik kısımlar soyuluyor. En adi telefonunda da öyle en kaliteli sinde de. Büyük ihtimalle İphone 5 alıcam.

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)

MidOrFid adlı üyeden alıntı

Buna katılmıyorum ne yazık ki. İphone bulunan işletim sisteminde android kadar özgür olmaya bilirsiniz ancak güvenlik konusunda daha başarılı. Akıcılık ve hız androidlerden daha iyi.

Bu zamana kadar android kullandım. Samsunga bakıyorum. Çok iyi telefonlar var süper ama android. Android zamanla şişiyor ve samsung ace ye dönüyor.

İphone de uygulama kısıtlaması da yok. Hatta daha fazla bile olabilir. Sonuçta her firma ilk İphone için ugulama çıkartır.

Ek Olarak:

Bende samsung fazla sevmiyorum metalik kısımlar soyuluyor. En adi telefonunda da öyle en kaliteli sinde de. Büyük ihtimalle İphone 5 alıcam.

Kardeşi kıyaslama yaparsan işletim sistemi olarak iphone'dan daha iyi olduklarını görürsün. Uygulama olarakda şuan android önde en zengin uygulamalar androidde. Güvenliğe gelince, CİA de çalışmadığına göre sadece virüse karşı güvenliğin olsa yeter oda hepsinde mevcut zaten. Ama seçim sana kalmış tabi, iphone alcam diyosan bizede hayırlı olsun demek düşer :)

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
İphone 5s

iqhaber.com

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

trankoff adlı üyeden alıntı

Kardeşi kıyaslama yaparsan işletim sistemi olarak iphone'dan daha iyi olduklarını görürsün. Uygulama olarakda şuan android önde en zengin uygulamalar androidde. Güvenliğe gelince, CİA de çalışmadığına göre sadece virüse karşı güvenliğin olsa yeter oda hepsinde mevcut zaten. Ama seçim sana kalmış tabi, iphone alcam diyosan bizede hayırlı olsun demek düşer :)

Kıyaslama yaparsan tabikide ios daha iyidir. Hiç bir zaman yavaşlmaz. Dolmaz. Sen iphone clean master kuran birini gördünm. Sen yanlış yönleri kıyaslıyorsun
İphone mazasında işe yarar bir çok ugulama var.

Android mazada çoğu vürüslü boş vakit kaybı uygulama dolu.

Ha bu tarafımı beli etin anlamına gelir bizeniye soruyorsun. Ben tarafsız eleştiride bulundum. Bu zaman kadarda android kullandım. Maalesef İOS kadar stabil değil.

Ek Olarak:

mvk adlı üyeden alıntı

İkisini de tavsiye etmiyorum, LG G3 veya Sony Xperia Z2 al bence. Eğer illaki ikisi arasından seçim yapacaksan IPhone 5S al, Samsung'dan son zamanlarda fena gıcık kaptım.

Teşekkürler.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Telefon fikirlerini sormayacaksın arkadaş, biri gm zirveye çıkarır öteki gm'yi sevmez diğer samsung'a gıcık kapar ne istiyorsan onu alacaksın arkadaş görüntüsüne bakacaksın sanki tüm özelliklerini sonuna kadar kullanacak gibi ne kasıyorsunuz iki telefonda harika işte ikiside götürür adamı elite'de götürür 5s de s5 de götürür bunlar piyasada ki iyi telefonlardan işte görünümünü beğendiğini al, adam "s5'in tarayıcısı çok hızlı" diyor chrome indirip kullanıyor, android bilmem kaç diyor kullandığı uygulamalara 2.3.6 yeter. Yapmayın böyle.
Okeskin JpnTr26 MidOrFid

kişi bu mesajı beğendi.

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
hocam bekleyin i.6 çıksın aceleniz yoksa. bir miktar düşer fiyatı ya da 6 sını alırsınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al