wmaraci reklam

İphone 5s & Samsung s5 mi alayım.

52 Mesajlar 6.756 Okunma
smmexpress

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)

XGames adlı üyeden alıntı

iPhone kötüleyen arkadaşları çok merak ediyorum. Kullanıpta mı kötülüyorlar yoksa atıp tutma laflarla mı kötülüyor?

iphone 5 vardı hocam 10 uygulamaya telefon kasıyo(safaride sayfalar arası geçiş en çok kasan). piyasası düşmediği için direk sattım.

wmaraci
reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Tabiki iPhone 5s, Samsung diye bir marka mı kaldı? Elite'ye hiç bulaşma.

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Bende şuan LG G2 var fakat iPhone 5s gözüme daha kullanışlı ve çekici geliyor. LG G2 de iyi fakat alacaksanız iPhone 5s veya bekleyip iPhone 6 alabilirsiniz.

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
Her zaman ki gibi iphone & samsung çatışması başlamış. Öncelikle her zaman olduğu gibi belirtmek istiyorum, yaşı küçük olan arkadaşlarımızın bu konuda yılların tecrübesi varmış gibi konuşmaları garip.

Asıl konuya gelmek gerekirse, ben 5 aya kadar Nokia kullanıcısıydım. Elimden bütün symbian telefonlar geçti neredeyse ve en sonunda Iphone 5S aldım. Iphone 10 uygulama kurup kasacak bir işletim sistemine sahip değil öncelikle bunu aklınızdan çıkarın bence. iOs işletim sistemi kolay şişmiyor boşuna karalama kampanyası yapmayı bırakın. Karşılaştırdığınız telefonların Ram miktarları farklı olmasına rağmen 5S daha kararlı bir işletim sistemine sahip kim ne derse desin. Yakın arkadaşımın eline Note2 var 2Gb Ram var telefonda, 1 sene oldu alalı şuanda menü geçişleri bile ızdırap işletim sistemi şiştiği için. Ayrıca 10 uygulama diyen küçük kardeşimize isterse telefonumun ekran görüntüsünü ve ne kadar hızlı olduğunu gösteren videosunu gönderebilirim. Şuanda oyun ve uygulamalar toplamda 53 adet. Oyun dediklerimin yarısı 500mb üstü.

İşletim sistemi olarak ne yazık ki Android hala iOs işletim sisteminden kötü bu bir gerçek kabullenmek gerekiyor. Ayrıca Samsung hem işletim sistemini kendi yapmadığı için kararlılık bakımından 1-0 geride kalıyor. Apple biribiriyle tam uyumlu donanım ve yazılım üretiyor en büyük avantajı bu. Macbooklarda da aynı durum geçerli, aynı özelliklere sahip laptop ile macbook karşılaştırıldığında macbook açıkara fark atıyor.

Ben Android düşmanı değilim yaşadıklarımı ve çevremdeki insanların yaşadıklarını aktarıyorum sizlere, kardeşimde android işletim sistemine sahip telefon var oradan da tecrübelerim var az çok. Android L ile ne değişir neler olur bilinmez ancak umarım bu şişme durumunu bir şekilde halletmişlerdir.
isousluer MidOrFid

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)

JpnTr26 adlı üyeden alıntı

Her zaman ki gibi iphone & samsung çatışması başlamış. Öncelikle her zaman olduğu gibi belirtmek istiyorum, yaşı küçük olan arkadaşlarımızın bu konuda yılların tecrübesi varmış gibi konuşmaları garip.

Asıl konuya gelmek gerekirse, ben 5 aya kadar Nokia kullanıcısıydım. Elimden bütün symbian telefonlar geçti neredeyse ve en sonunda Iphone 5S aldım. Iphone 10 uygulama kurup kasacak bir işletim sistemine sahip değil öncelikle bunu aklınızdan çıkarın bence. iOs işletim sistemi kolay şişmiyor boşuna karalama kampanyası yapmayı bırakın. Karşılaştırdığınız telefonların Ram miktarları farklı olmasına rağmen 5S daha kararlı bir işletim sistemine sahip kim ne derse desin. Yakın arkadaşımın eline Note2 var 2Gb Ram var telefonda, 1 sene oldu alalı şuanda menü geçişleri bile ızdırap işletim sistemi şiştiği için. Ayrıca 10 uygulama diyen küçük kardeşimize isterse telefonumun ekran görüntüsünü ve ne kadar hızlı olduğunu gösteren videosunu gönderebilirim. Şuanda oyun ve uygulamalar toplamda 53 adet. Oyun dediklerimin yarısı 500mb üstü.

İşletim sistemi olarak ne yazık ki Android hala iOs işletim sisteminden kötü bu bir gerçek kabullenmek gerekiyor. Ayrıca Samsung hem işletim sistemini kendi yapmadığı için kararlılık bakımından 1-0 geride kalıyor. Apple biribiriyle tam uyumlu donanım ve yazılım üretiyor en büyük avantajı bu. Macbooklarda da aynı durum geçerli, aynı özelliklere sahip laptop ile macbook karşılaştırıldığında macbook açıkara fark atıyor.

Ben Android düşmanı değilim yaşadıklarımı ve çevremdeki insanların yaşadıklarını aktarıyorum sizlere, kardeşimde android işletim sistemine sahip telefon var oradan da tecrübelerim var az çok. Android L ile ne değişir neler olur bilinmez ancak umarım bu şişme durumunu bir şekilde halletmişlerdir.

Hocam ben Nexus 5 kullanıcısıyım.Arkadaşlarımda S3,S4 ve Note2 var.En basitinden aralarındaki farkı anlamak isteyenler için ufak bir örnek vereceğim.Ben tuş kilidine bastığım anda telefon en geç 1 saniyede açılıyorken diğerleri en iyisinden en az 3 sn buluyor.Ayrıca menü geçişleri kesinlikle benim telefonumda yağ gibi akarken onlarda titreme ve takılmalar oluyor.Diğer farkları düşünün artık.Bu sebeple her zaman demişimdir.Nexus 5 Android dünyasının iPhone'dur :D. Android alacaksanız Nexus alın. :D
JpnTr26

kişi bu mesajı beğendi.

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)

SamimiBlog adlı üyeden alıntı

Hocam ben Nexus 5 kullanıcısıyım.Arkadaşlarımda S3,S4 ve Note2 var.En basitinden aralarındaki farkı anlamak isteyenler için ufak bir örnek vereceğim.Ben tuş kilidine bastığım anda telefon en geç 1 saniyede açılıyorken diğerleri en iyisinden en az 3 sn buluyor.Ayrıca menü geçişleri kesinlikle benim telefonumda yağ gibi akarken onlarda titreme ve takılmalar oluyor.Diğer farkları düşünün artık.Bu sebeple her zaman demişimdir.Nexus 5 Android dünyasının iPhone'dur :D. Android alacaksanız Nexus alın. :D

Doğrudur, neticede Google ürettiriyor ve kararlılık bakımından iPhone gibi olması muhtemel, çevremde pek Nexus kullancısı olmadığı için onu hesaba katmadım açıkçası :) Önceki mesajımda da belirttiğim gibi, eğer ki hem donanımı hemde yazılımı biribirine uyumlu yaparsanız o zaman o telefondan her türlü verim alabilirsiniz.

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)

JpnTr26 adlı üyeden alıntı

Doğrudur, neticede Google ürettiriyor ve kararlılık bakımından iPhone gibi olması muhtemel, çevremde pek Nexus kullancısı olmadığı için onu hesaba katmadım açıkçası :) Önceki mesajımda da belirttiğim gibi, eğer ki hem donanımı hemde yazılımı biribirine uyumlu yaparsanız o zaman o telefondan her türlü verim alabilirsiniz.

Kesinlikle öyle telefon dediğin donanım ve yazılım açısından uyumlu olmalı

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)
iphone sevmem fakat samsung u hiç sevmem :D android de malesef sistem şişme sorunu var. iphone kullananlarda böyle bir sorun yok. ama bence samsung yerine htc ya da sony telefonlarına da bakmanızı öneririm. şu an bir çok benchmark testinde htc one m8 lider. samsung s5 in özelliklerine kanmayın :D

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Izdırap üstüne ızdırap S3 kullanıyorum 1 senede kart yaktı cihaz oynadığım oyun sadece COC fakat telefon aşırı şişme aşırı kasma yapıyor her geçen gün artmakta olan bir problem kesinlikle android cihaz alma taraftarı olmayın, alın bi iphone, stabil çalışma sisteminin keyfine bakın.

mhmtcbn mhmtcbn huust.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 22 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
Bu güne kadar aldığım hiç bir apple ürününden pişman olmadım, hiç bir sorun yaşatmadılar. Ama şirketin verdiği samsung telefon benide kasıyor. Özgürlük konusuna gelince iphone'a laf atanlar eminim jailbreak'in nimetlerini bilmiyorlar. Jailbreak yapmadan da mükemmel bir şekilde kullanabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al