wmaraci reklam

Dizi önerisi

17 Mesajlar 2.424 Okunma
wmaraci reklam

Quiet Quiet Life or Death Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Bende breaking bad'i bitirdikten sonra aynısını düşünüyordum sonra vazgeçtim, bu diziyi bana öneren bir arkadaşım kendisi 5 kere bitirdi sıkıldıkça başlıyor:D

Breaking Bad'i birkaç gün önce bitirdim. O White'ın eşi var ya beni deli etti. İlk başlarda o narkotik ajanını sevmiyordum (kardeşinin kocası olan) ama sonra dedim o da haklı ya işini yapıyor :D

Denemegen.blogspot.com.tr - "Korkacak bir şey yok, sadece deniyoruz."
wmaraci
reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

Doctor Who'nun hayranıyım hocam. Herkesin tarzı farklıdır ama kafam biraz karışsın, düşünmeye başlayayım ama aynı zamanda da zevk alayım diyorsanız öneririm. 1963'ten beri yayınlanan İngiliz bilim kurgu dizisi. Ana konu zaman yolculuğu. The Doctor başroldeki kişi. Tardis adındaki zaman makinesiyle zaman ve mekanda yolculuk yapıyor ve dizi bunun maceralarını konu alıyor. Tardis'in özelliğiyse içinin dışından büyük olması. Dış görünüşü İngiliz polis kulübelerinden. İçiyse sonsuz büyüklükte bir yapı. Tabi 1963'ten beri olan bölümleri izlemeniz çok uzun sürer. 2005'te dizi yeni döneme giriyor ve modern seri diye anılıyor. Yani 2005'ten sonraki bölümleri izlemeye başlarsanız kaybedeceğiniz bir şey olmaz, her şeyi baştan alarak gidiyor. Ağustos ayında yeni sezonu başlayacak heyecanla bekliyoruz :)

Hocam o dizide efsane benim için her yerde görüyorum 2005'den başlamak falan o modern seri olayını bilmiyordum 1963'den beri oynadığını düşününce ölene kadar bitmez diye vazgeçiyodum hep :D

Quiet adlı üyeden alıntı

Breaking Bad'i birkaç gün önce bitirdim. O White'ın eşi var ya beni deli etti. İlk başlarda o narkotik ajanını sevmiyordum (kardeşinin kocası olan) ama sonra dedim o da haklı ya işini yapıyor :D

Hank kral adam ya hareketleri falan hoşuma gidiyordu onun :D Ya walter white biraz havalıydı hareketleri falan çevrem hep o adama ısınamadığı için izlemiyor diziyi ana karakter şimdi ona ısınmadan olmaz, baktığımız zaman bi scofield değil :D benim favorim orda gustavo fring adamın sandalyeye bir oturuşu var tam 90 dereceyi yakalıyor :D

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam o dizide efsane benim için her yerde görüyorum 2005'den başlamak falan o modern seri olayını bilmiyordum 1963'den beri oynadığını düşününce ölene kadar bitmez diye vazgeçiyodum hep :D

:D Dediğim gibi 2005'ten sonra modern seriye geçince ilk bölümde her şeyi sıfırdan alıyorlar. O ilk bölümde dizinin ne olduğunu öğretiyorlar sonra macera devam ediyor. Öneririm izlemenizi. İlk 1-2 bölümü izledikten sonra zaten sizin tarzınıza uyup uymadığını anlarsınız. Sevip devam ederseniz de sezonlar bitince ara ara düşünürsünüz acaba klasik seri 1963'ten başlasam mı diye. Ben düşünmüyor değilim ama Türkçe altyazıları çok zor bulunuyor ve vakit gerek :(

Başrol oyuncusuyla birlikte Tardis de değişiyor dizide. Buyrun son halinden bir video.

Ve başroldeki de son oyuncu. Onu da bu sezon uğurladık ağustos ayında diğeriyle devam. :)

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

:D Dediğim gibi 2005'ten sonra modern seriye geçince ilk bölümde her şeyi sıfırdan alıyorlar. O ilk bölümde dizinin ne olduğunu öğretiyorlar sonra macera devam ediyor. Öneririm izlemenizi. İlk 1-2 bölümü izledikten sonra zaten sizin tarzınıza uyup uymadığını anlarsınız. Sevip devam ederseniz de sezonlar bitince ara ara düşünürsünüz acaba klasik seri 1963'ten başlasam mı diye. Ben düşünmüyor değilim ama Türkçe altyazıları çok zor bulunuyor ve vakit gerek :(

Başrol oyuncusuyla birlikte Tardis de değişiyor dizide. Buyrun son halinden bir video.

Ve başroldeki de son oyuncu. Onu da bu sezon uğurladık ağustos ayında diğeriyle devam. :)

İki öneride süper çıktı valla :) Konusunu araştırdım severim böyle şeyleri, şu oz'un 1. bölümü ile bunun 1. bölümünü izlerim bu gece hangisi daha etkilerse ona devam ederim artık..

Saolun öneri için :)

wmaraci
wmaraci

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

İki öneride süper çıktı valla :) Konusunu araştırdım severim böyle şeyleri, şu oz'un 1. bölümü ile bunun 1. bölümünü izlerim bu gece hangisi daha etkilerse ona devam ederim artık..

Saolun öneri için :)

Rica ederim :) Zevkinize en uygun olanı seçin :rolleyes:

viplcruel viplcruel skype:viplcruel1 Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 121 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
Dr. House tek geçerim.

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

viplcruel adlı üyeden alıntı

Dr. House tek geçerim.

Oz'a başladım, teşekkürler öneri için oz bittikten sonra başlayabilirim:)
viplcruel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al