wmaraci reklam
lidertakipci

Ayyıldız tim'den coca cola'ya büyük boykot!

36 Mesajlar 5.140 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sosyaloyuncu sosyaloyuncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci,Web Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 13 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
adam boykot edelim diyo elinden gelenide yapmış hala birbirimizi eleştiriyoruz, öteki çıkmış hükümet yapsın diyo hükümeti eleştiriyo... hep birbirimize düşmüşüz hep birbirimizi eleştiriyoruz... bırakın arkadaşlar şunu elinizden nasıl ne şekilde geliyosa o şekilde tepkinizi koyun elinizden hiç bişey gelmiyosada bırakın tepki gösterenlere saygı duyun azıcık...

Hükümetler ülkeyi geliştirmez millet ülkeyi geliştirir, amerika israil hükümetleri başka ülkelerle ilişkileri kesip bu günlere gelmediler, milletin önünü açtılar ben iş yapmak istiyorum diyene imkan sağladılar özel sektör yürüdü gitti... bugün amerika askeri gereçler dahil herşeyi özel sektörden temin ediyor...

Yani demem o ki teknoloji forumlarında geziyoruz bu ülkeyi kurtaracak hükümet değildir, sensin! benim! biziz!
brk turkojen34

kişi bu mesajı beğendi.

Coder on the Road | https://twitter.com/coderontheroad
wmaraci
reklam

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)

sosyaloyuncu adlı üyeden alıntı

adam boykot edelim diyo elinden gelenide yapmış hala birbirimizi eleştiriyoruz, öteki çıkmış hükümet yapsın diyo hükümeti eleştiriyo... hep birbirimize düşmüşüz hep birbirimizi eleştiriyoruz... bırakın arkadaşlar şunu elinizden nasıl ne şekilde geliyosa o şekilde tepkinizi koyun elinizden hiç bişey gelmiyosada bırakın tepki gösterenlere saygı duyun azıcık...

Hükümetler ülkeyi geliştirmez millet ülkeyi geliştirir, amerika israil hükümetleri başka ülkelerle ilişkileri kesip bu günlere gelmediler, milletin önünü açtılar ben iş yapmak istiyorum diyene imkan sağladılar özel sektör yürüdü gitti... bugün amerika askeri gereçler dahil herşeyi özel sektörden temin ediyor...

Yani demem o ki teknoloji forumlarında geziyoruz bu ülkeyi kurtaracak hükümet değildir, sensin! benim! biziz!

hükümetler ülkeyi geliştirmez diyorsun abd israil hükümetin önünü açtı diyorsun. Ozaman hükümet geliştirmiş olmuyor mu ? Sen ülkede 100 bin firmayı fişleyip bunları paralel yapı diye suçlamayı planlarsan o ülke hiçbir zaman gelişmez.

www.kadinsalyasam.com

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)
AYTNİN kurucularının artık devreye gırmesı lazım şuan aytdekıler pek hack konusunda ıyı deyıller eskılerın el atması lazım dünya genelı operasyon gerekıyor ozellıkle almanya başkanı merkelın açıkca desteklemesı tezkıp nedenı oalrak almanya alt yapısını çokertmek ıçın yeterlı bır neden dıer ulkelerın yaptıkları açıklmalarda tezkıp nedenı gosterılıp ınternet altyapısının derhal erışımin ustan hackerlar tarafından durdurulması dunyaya buyuk bır msj olur ozllıkle çelık'ten bn beklıyorum bunu.

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
tep ki tepkidir kardeşim eleştireceğinize siz ne yaptınız onu söyleyin
brk turkojen34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)

political adlı üyeden alıntı

keşke siteyi kapatınca ordaki çocuklar ölmese keşke. bugün saldırı var boykot ediyoruz ama yarın yine biz temin edecez kendi kardeşimize sıkılan kurşunu bizim huyumuz bu. çabuk alevlenir çabuk unuturuz.

fanofdidier adlı üyeden alıntı

eleştirmek amacıyla söylemiyorum ama kapatınca ne oldu ? insanlar ölmüyor mu artık ?

Batarya adlı üyeden alıntı

Zone yok bir şey yok.DDOS atmışlardır büyük ihtimal.Tebrik ediyorum ama savaşı bitirmişler , bu saatten sonra İsrail 'in işi zor.

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Tebrikler Lamerler , Ddosdan öteyede gidemezsiniz zaten.

MertBalci adlı üyeden alıntı

Coca-Cola'ya saldırı yapınca saldırılar duruyor muymuş?

weycell34 adlı üyeden alıntı

Ellerine, parmaklarına sağlık, tepki tepkidir, büyüğü küçüğü olmaz, onlar en iyi bildikleri yolla yapmışlar, helal olsun.

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

Böyle şeyler bana çok saçma geliyor. Sen git coca-cola'nın sitesini hackle, ee ne oldu. Ölmüyorlar mı artık ölüyorlar. Bu bizim ay-yıldız falan filan fasa fiso yani. Zaten hackleyememişler bile DDOS atmışlar.

Forcerecon adlı üyeden alıntı

Herkes kendi dilinden konuşur.Arkadaşın dediği gibi tepki tepkidir ister ddos atsın ister index atsın.Bu tepkide bizde varız demesi yeterli.

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

tep ki tepkidir kardeşim eleştireceğinize siz ne yaptınız onu söyleyin

Arkadaşlar iyili kötülü yorumlara yanıt vermek istiyorum. Bugün yapılan şu hareket bile "kınıyorum" demekten binlerce kat ötededir. Bu söylediklerim siyasi olarak algılanmasın yıllardır hep söylenen sözler. Bugün israile lanet okumak bile sessiz kalmaktan iyidir.
brk

kişi bu mesajı beğendi.

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)

Erişim Sağlanamıyor. En azından tepkileri görebiliyorlar.

ilginciz ilginciz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ceyrancı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 76 / 123
  • Ticaret 1, (%100)
koskoca webmaster sitesinde hala bu lamerlere inananmı kaldı.
Bildikleri tek şey botnet 10 saniye kesinti yaşatıyorlar sonra hackledim diye göbek atıyorlar. Bide tek göbek atsalar peşinden bütün haber sitelerine hackledik diye mail atıyorlar. Bumudur yani profesyonellik.
Zavallılar ordusu bide Ayyıldız demişler.
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)

Forcerecon adlı üyeden alıntı

Herkes kendi dilinden konuşur.Arkadaşın dediği gibi tepki tepkidir ister ddos atsın ister index atsın.Bu tepkide bizde varız demesi yeterli.

ddos saldırı türü olarak gözükmüyor günümüzde ddosun işe yaradığı dönemler geçeli yıllar oldu. ddos ilkokul ortaokul ergenlerinin işi (zaten ayyıldız da onlardan oluşan bir kuruluş ..)
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

bulutweb bulutweb Web & Grafik Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web & Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 33 / 61
  • Ticaret 10, (%100)
Amerika Irak'a girdi, Coca Cola'yı boykot ettik.
İsrail Lübnan'ı bombaladı, Coca Cola'yı boykot ettik.
Gazze, Filistin yine Coca Cola.

Ne kolaymış be arkadaş.
MertBalci

kişi bu mesajı beğendi.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

tashift00 adlı üyeden alıntı

Aynı anlama geliyor. Hacklemek ile saldırılar durmadığına göre gereksiz olduğunu kastediyorsunuz. O zaman yürüyüşler ilede saldırılar durmadığı için o da gereksiz.

Yürüyüşlerin devletin gözünde bir etkisi vardır, bugün birçok yürüyüş ve eylem sorunları çözmüştür. Gezi parkı olayında siteleri hackleyerek birşeyler yapmadılar. Baktığımız zaman bugün bir sitenin hacklenmesi bir sorunu çözmemiş, devletin gözünde de bir değeri olmamıştır. Bu yüzden insanların gözünde bu olay çözüm getirmez durumda. Öylede. Yaptığınız karşılaştırma yanlış.
tashift00

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al