wmaraci reklam
lidertakipci

Dakika Nasıl Ekleyebilirim?

9 Mesajlar 992 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

deli61 deli61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 18 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba,

size önemli sorum olacak!

Bir tane yazılımcı arkadaşa twitter ile ilgili bi program yazdırdık. Şimdi o arkadaşla ters düştük ve program tam istediğim gibi çalışmıyor.

sorum bu program da saat var ve buna dakikalarıda eklemek isiyorum nasıl yapabilirim?

set_time_limit(0);
?>

Ana SayfaKaydedilmiş İşlemlerRefollowUnfollow

<script></script>
<script></script>

if($_GET["c"]=="c"){
if($_GET["silfc"]){mysql_query("delete from follow_c where id='{$_GET["silfc"]}'");
echo mysql_error();}
$qry=mysql_query("select * from follow_c where 1");
echo "";
while($f_c=mysql_fetch_array($qry)){
$userid=$f_c["cek"];
$user=mysql_fetch_array(mysql_query("select * from users where id='$userid'"));
$user=$user["name"];
$get=$f_c["follow"];
$sayi=$f_c["sayı"];
$zaman=$f_c["zaman"];
$id=$f_c["id"];

echo "";

}
echo"
ÇekilecekKarşı HesapSayıZaman
$user$get$sayi$zamanSil
";
exit;
}
?>

if($_GET["c"]=="r"){
if($_POST["cr"]){
$postsay=count($_POST["hesap"]);
if($postsay>1){$hesap=implode(",",$_POST["hesap"]);}else{$hesap=$_POST["hesap"][0];}
if(empty($_POST["hesap"][0])){$hesap="";}

$file = fopen("cronrefollow.txt","w+");
fwrite($file,$hesap);
fclose($file);
}
$hesaplarr=file_get_contents("cronrefollow.txt");
if(strstr($hesaplarr,',')){$hesaparr=explode(",",$hesaplarr);}else{$hesaparr[0]=$hesaplarr;}
echo "Twitter Hesabı Ekle
";
$hesaplar=mysql_query("select * from users where 1");
while($hesap=mysql_fetch_array($hesaplar)){
if(in_array($hesap["id"],$hesaparr)){$checked="checked";}else{$checked="";}
echo"

";
}
echo "
{$hesap["name"]} Sil
";

exit;
}
?>

if($_GET["c"]=="u"){
if($_POST["cr"]){
$postsay=count($_POST["hesap"]);
if($postsay>1){$hesap=implode(",",$_POST["hesap"]);}else{$hesap=$_POST["hesap"][0];}
if(empty($_POST["hesap"][0])){$hesap="";}

$file = fopen("cronunfollow.txt","w+");
fwrite($file,$hesap);
fclose($file);
}
$hesaplarr=file_get_contents("cronunfollow.txt");
if(strstr($hesaplarr,',')){$hesaparr=explode(",",$hesaplarr);}else{$hesaparr[0]=$hesaplarr;}
echo "Twitter Hesabı Ekle
";
if(in_array($hesap["id"],$hesaparr)){$checked="checked";}else{$checked="";}
echo"

";
}
echo "
{$hesap["name"]} Sil
";

exit;
}
?>

echo"

";
}

?>

{$hesap["name"]} unfollow Sil

<script>
function ff(){
if(document.getElementById("time").style.display=="block"){
document.getElementById("time").style.display = "none"
}else{
document.getElementById("time").style.display = "block"
}
}
</script>
<script>
$(function() {
$( "#date" ).datepicker({
dateFormat: "dd/mm/yy"
});
});
</script>

Twitter Hesabı Ekle

Çekilecek Hesap:
Kaç Kişi:
Zamanlı:

if($_POST["hesap"] and $_POST["cek"] and $_POST["sayi"]){
if($_POST["zamanli"]=="1"){
if(!empty($_POST["tarih"])){
$sayi=$_POST["sayi"];
$hesap=$_POST["hesap"];
$cek=$_POST["cek"];
$tarih=$_POST["tarih"];
$saat=$_POST["saat"];
$tarih=$tarih." ".$saat.":00";
mysql_query("insert into follow_c values('','$cek','$tarih','$sayi','$hesap')");
echo "Zamanlı Takip Kaydedildi!";
echo mysql_error();
}else{echo "<script>alert('Tarih boş olamaz!');</script>";}
}else{
follow($_POST["hesap"],$_POST["cek"],$_POST["sayi"]);
}
}
?>

wmaraci
reklam

yusufakgunn yusufakgunn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öyle bir soru sormuşsunuz ki :D Program .exe mi eğer .exe ise çalışmaz. .php değil Linux hosting o hocam :) Ve ne programı programdan kastınız script mi ?

• Üyelik 15.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
php script yazdırmış fakat çalıştıramıyor anladıgım kadarıyla. ftp içerisinde public_html içine twitter diye klasör açın içine atın dosyaları.

Ek Olarak: date_default_timezone_set('Europe/Istanbul');
echo date('d.m.Y H:i:s');

bu kodlar ile tarih ve saati yazdırabilirsin.

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 18 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

xPaylas adlı üyeden alıntı

php script yazdırmış fakat çalıştıramıyor anladıgım kadarıyla. ftp içerisinde public_html içine twitter diye klasör açın içine atın dosyaları.

Ek Olarak: date_default_timezone_set('Europe/Istanbul');
echo date('d.m.Y H:i:s');

bu kodlar ile tarih ve saati yazdırabilirsin.

public_html içine atınca nasıl ulaşacağım peki hangi uzantıda olacak?

pek anlamıyorum bu işlerden dediğim gibi yazılımcı kaçtı.

saat var ama dakika yok.. siz yardımcı olabilir misiniz

wmaraci
wmaraci

Wulcan Wulcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Test ve Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 24 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
Yazılımcı kaçmamıştır. Siz ilk anlaşmadan sonra anlaşmaya dahil olmayan farklı farklı şeyler isteyip normalde (1 haftalık işi 5 haftaya çıkaracak kadar)her isteğiniz karşılanmasına rağmen yine de extralarımız olmuyor yeaa diyip para falan talep etmişsinizdir aracıdan. Daha da beteri eksik diye sürekli iletilen şeylerin genelde çözülmüş ama tarafınızca test edilmeden bunlar eksik diye gösterilmesinden kaynaklanması olabilir bazı problemler.

Hatta size iş yapan insanlara hakaret falanda etmişsinizdir. Her telefonu cevaplamasına rağmen parayı alana kadar mı ilgilendin falan demişsinizdir. Sanki parayı o sizden almışçasına.

Hatta ve hatta yaptığı işi kötüleyip saygısızlığında dibine vurmuşsunuzdur belki?

Öncesi sonrası grafiklerinizden de anlaşıldığı üzere siz zaten bu işi yapabilecek kişilerde değilmişsiniz bence. İnsanlar size boşuna yatırım yapıyor. Bizim gibi profesyonellere tutunup iş yapıp kendi başarınız gibi göstermeniz okey onda sorun yok hak yeme davasını bir düşünün derim.

Saldırganlık algılamayın ben şu süre zarfında kesinlikle sizin gibi ters bir duruma girmedim bunun adı kendini koruma.

Ek Olarak: İyi niyetli yardım sever arkadaşlar lütfen bu konuda biraz kendinizi tutun keza 10 gün sonra herhangi başka bir problem olduğunda ki sizin yaptığınız ile ilgi alakası olmasa dahi senden önce böyle değildi senin yüzünden oldu falan diye üzerinize yıkacaklar. Sizi sorumlu tutacaklar. Zarar görmemek için lütfen dikkatli olun

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 18 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Wulcan adlı üyeden alıntı

Yazılımcı kaçmamıştır. Siz ilk anlaşmadan sonra anlaşmaya dahil olmayan farklı farklı şeyler isteyip normalde (1 haftalık işi 5 haftaya çıkaracak kadar)her isteğiniz karşılanmasına rağmen yine de extralarımız olmuyor yeaa diyip para falan talep etmişsinizdir aracıdan. Daha da beteri eksik diye sürekli iletilen şeylerin genelde çözülmüş ama tarafınızca test edilmeden bunlar eksik diye gösterilmesinden kaynaklanması olabilir bazı problemler.

Hatta size iş yapan insanlara hakaret falanda etmişsinizdir. Her telefonu cevaplamasına rağmen parayı alana kadar mı ilgilendin falan demişsinizdir. Sanki parayı o sizden almışçasına.

Hatta ve hatta yaptığı işi kötüleyip saygısızlığında dibine vurmuşsunuzdur belki?

Öncesi sonrası grafiklerinizden de anlaşıldığı üzere siz zaten bu işi yapabilecek kişilerde değilmişsiniz bence. İnsanlar size boşuna yatırım yapıyor. Bizim gibi profesyonellere tutunup iş yapıp kendi başarınız gibi göstermeniz okey onda sorun yok hak yeme davasını bir düşünün derim.

Saldırganlık algılamayın ben şu süre zarfında kesinlikle sizin gibi ters bir duruma girmedim bunun adı kendini koruma.

Aranan yazılımcı bulundu.

Siz değilmiydiniz ''programın üzerinde geliştirme yaparız yeağğ sıkınyı yok'' diyen.. Anlaşmanın en başında ne istedik?? Takip - Unf - Tweet? Şuan son olarak ne sorunları var? Takip ve tweet! Tabi bunlarda test edildiği üzere ortaya çıkmış sorunlardır. Bilmiyorum siz baktınımız ya da ilgileniyor musunuz!

Keşke bizim istediklerimiz üzerine 5 hafta uzasaymış iş. Alamadığımız hizmet karşısındaki davranışlarımız da anormal değil. İş hayatı burası çok narinlik bazen alınganlığa yol açabilir. Size nacizane tavsiyem. He bu arada yakında size işi vemenin birinci yılını kutlayacağız davetlimizsinizdir, bekleriz. Yalnız parti kostümlü :))

Para sorunsalına gelince haklısınız. Peşin parayla çalışınca geldiğimiz noktayı ikimizde çok iyi görüyoruz. İş bittikten sonra parayı alsaydınız şuan sizin peşinizden koşmak zorunda kalmayacaktık. Tabi numaraları engelleyip mailleri cevaplamamak ne kadar etik onu da başka bir gün tartışırız.

Bizim bu işi yapıp yapamayacağımız konusunda yorum yapmadan önce iş kolu hakkında bilgi ve birikimleriniz olmalı ki sizi dikkate alayım. Bu işin adı ticaret batabilirizde çıkabilirizde. Herşey bizim için.

Kendinizi profesyonel olarak tanımlamanızda çok manidar olmuş. Seo hakkında çok az bilgiye sahip olmama rağmen, başkalarının yaptığı seo paketleriyle seocu olunmayacağını çok iyi biliyorum ve bunu da sizden öğrendim.

Bu sözlerim yanlış veya saldırganlık olarak algılamayın. Cevap hakkı doğdu diye yazdım :)

Ek Olarak: DÜKKANIN ÖNÜNÜ KAPATMA! MÜSADE SENİN!

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 24 / 29
  • Ticaret 4, (%100)

deli61 adlı üyeden alıntı

Aranan yazılımcı bulundu.

Siz değilmiydiniz ''programın üzerinde geliştirme yaparız yeağğ sıkınyı yok'' diyen.. Anlaşmanın en başında ne istedik?? Takip - Unf - Tweet? Şuan son olarak ne sorunları var? Takip ve tweet! Tabi bunlarda test edildiği üzere ortaya çıkmış sorunlardır. Bilmiyorum siz baktınımız ya da ilgileniyor musunuz!

Keşke bizim istediklerimiz üzerine 5 hafta uzasaymış iş. Alamadığımız hizmet karşısındaki davranışlarımız da anormal değil. İş hayatı burası çok narinlik bazen alınganlığa yol açabilir. Size nacizane tavsiyem. He bu arada yakında size işi vemenin birinci yılını kutlayacağız davetlimizsinizdir, bekleriz. Yalnız parti kostümlü :))

Para sorunsalına gelince haklısınız. Peşin parayla çalışınca geldiğimiz noktayı ikimizde çok iyi görüyoruz. İş bittikten sonra parayı alsaydınız şuan sizin peşinizden koşmak zorunda kalmayacaktık. Tabi numaraları engelleyip mailleri cevaplamamak ne kadar etik onu da başka bir gün tartışırız.

Bizim bu işi yapıp yapamayacağımız konusunda yorum yapmadan önce iş kolu hakkında bilgi ve birikimleriniz olmalı ki sizi dikkate alayım. Bu işin adı ticaret batabilirizde çıkabilirizde. Herşey bizim için.

Kendinizi profesyonel olarak tanımlamanızda çok manidar olmuş. Seo hakkında çok az bilgiye sahip olmama rağmen, başkalarının yaptığı seo paketleriyle seocu olunmayacağını çok iyi biliyorum ve bunu da sizden öğrendim.

Bu sözlerim yanlış veya saldırganlık olarak algılamayın. Cevap hakkı doğdu diye yazdım :)

Üzerinden değişiklik yapılır kısmı şurada şöyle ufak birşey var gibisindendir keza 1 iş parası verip 123 iş yaptıralım kafası yaşamanız çok ilginç siz kendinizi zeki sanmaya devam edin. Bana iş vermeniz falan kısmına gelirsek şakanın luzümü yok sizin gibi insanların yanında çalışmaktansa gider başka haysiyetsiz işler yaparım keza imzama kattığınız sadece budur. Narinlikten kastınız yaptığı işe laf edelim ama bize cevap vermesin ise kaptırıp gidebilirsiniz keza vereceğiniz 3 kuruş daha siz açsınız. Sizin için cepten para harcamış biriyim ben :)

Numara engellemekte nedir saçma sapan konuşup olmamış şeyleri olmuş gibi göstermenin ancak sizin gibi insanların yapacağı türden şeyler olduğu bariz. Daha önce hiçbir numarayı engellemedim, engellemeyi de düşünmüyorum. Başka bir gün sizinle tartışacak kadar değersiz olmayacak vakit kaybından başka birşey değil. Dayı amca baba enişte parası ile bir noktada tutunmaya çalışıp bir iş beceremenin adı ticaret olmuş, olsun size de yakışır. Başka herşeyi kendinize yakıştırdınız bu da yakışır bana dokunan bir nokta yok.

Kendinizi profesyonel olarak tanımlıyorsunuz manidar demişsiniz. İç işlemlerin tamamını yapıp dışarıdan bir de paket almanızı önerdim keza sizin bu tarz hiç bilgisiz tavırlarınız sebebi ile ben bir adet önerdim. Arkadaş burada çok isterseniz o paketi tekrar bulabilirsiniz. Diğer her müşterim de memnun kaldı. Hem hit grafikleriniz hem seo grafikleriniz ortada. Çok güzel yol katedilmiş olmasına rağmen falanca kişi birşeyler yapmışsınız site kötü olmuş yea dedi diye gelip kendini kanıtlamış biri var böyle diyor napsak silsek mi diye ağlayan da sizsiniz. Öyle her duyduguna inanan saf insanlar olup bir de üzerine başkalarının gölgesinden laf atıp konuşmak kolay. Başta bir yerlere gelin sonra başkalarının işlerini eleştirin.

Mert biz aylardır adsense alamadık dediniz gerekli değişiklikleri o hafta yaptık. 5 gün sonra aldığınızda ben birşeyler değiştirdim okuyup oldu dediniz. O gün de yüzünüze güldüm.

Mert biz bu anahtar kelimelerde çıkmak istiyoruz dediniz. Tekrar incelerseniz yine üst sıralardasınız.

Mert biz para kazanmaya başladık hitimiz şöyle artsın dediniz. 3000-9000 arasında sürünen hitleriniz 12000-32000 arasına yükseldi.

Mert alexsa dediniz alexsa sıralamanız tavan yaptı.

Mert biz reklamlardan daha fazla para kazanabilmek için(kişilerin verdiği tanıtım yazısı gibi) hitimizi yüksek göstermek istiyoruz dediniz. Kendi hesabımdan sizden herhangi bir ücret almadan sitenize toplamda 60k hit gönderdim elimde hala raporu var.

Mert biz sonunda bir iş yapıyoruz herhalde bir editör daha alacağız hem senin seo işlerinin bizim için önemini anlayalım bir süre iş yapmayalım dediniz (editöre para harcamak için ) ona da eyw.

Bütün bunları size 1.2 ay içinde yapıp üzerine aldığım tepki budur. Siz ne iş ahlakından ne iş yapmaktan anlarsınız. Siz anca size sponsor olanlara iyi gözükmek için iş yapıyormuş gibi gözükmeye gayret edersiniz. Elinizden de gelip gelebilecek olan budur.

Başkalarının yaptığı işler ile iş adamı olunmuyor keza sizde o vizyon da yok.

Lütfen yanlış anlaşılmasın ben tamamen kendimi savunuyor ve kendi görüşümü belirtiyorum birde cevap hakkı falan filan. :)

Başka yerde ahlaklı gibi gözükün burada sizi tanıyanlar var.

Ek Olarak: Canım ya dükkanın önünü kapatma müsade senin demiş birde. İyice çocuklaştınız. kaç yaşındasın 12 mi?

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 18 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Pardon canım ya çocukluğuma ver. safım ben biz bilmiyor.

Bu söyleyeceklerinin hepsine cevabım illa ki var ama zaman kaybısın, adam yerine koymakla hata yapmışım. He bu arada adam demişim pardon.

Ben burada isim belirtmeden, senin adını vererek kötülemeden diğer arkadaşlardan yardım istedim. Sen kendi yaranı kaşıdın ve kendini ifşa ettin. Demek ki gocunacak bir yaran var.

Konumla alakalı birşeyler yazmayacaksan çekilebilirsin.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 24 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
Hala da gözlerin dolu adamlıktan söz ediyorsun dimi bebe? Abilerin patronların sana adam olasın diye para verirken alkole aleme harcamasan belki biraz adam olabilirsin keza o kapasitenin sende olduğunu artık düşünmüyorum. Mangal yapalım rakı yapalım demekten iş yapamıyorsun artık belli ki. Daha fazla ağlama keza herkes senin ne mal olduğunu biliyor. Bir ara vasfılarını yazsana sağa sola bakalım yüzüne tükürecek adam bulabiliyor musun? Nesin kopya haberlere 2 cümle ekliyorsun diye haberci mi oluyorsun? Adam kim sen kim be zeka problemleri çekiyorsun açık açık. Biraz önce uyarı almış olmana rağmen son sözü söylemiş olmak için hala çaba sarfediyorsun. Ne tarz bir karaktersizsin çözebilmiş değilim. Buyur şimdi bende senin gibi ters bir yolla konuşuyorum. Senin anlayacağın ancak küfürdür ben yine normal konuşmaya çalışıyorum. Şimdi biraz abilerinden örnek al adam sınıfında olmasan da bir şey sanmaya devam eder belki insanlar seni her ne kadar bir "şey" olmasanda. Git sığın yine abi bana bunlar söyleniyor diye ağla hemen koş küçük adam :))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al