wmaraci reklam
lidertakipci

Instagram Panel Scripti | Her Bütçeye Uygun Kampanyalı

82 Mesajlar 15.547 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Bydevelopet Bydevelopet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 32 / 87
  • Ticaret 6, (%100)
Winato*da gördüm konunuzu satılık demissinizde

wmaraci
reklam

MertSoftware MertSoftware Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 8, (%88)
Tamam

Loving Loving instagram hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
1 adet lisans alınmıştır. MertSoftware çok ilgili ve sabırlı bir arkadaş.
Sizi dinliyor , yol gösteriyor ve bir çok konuda tecrübe edinmenizi sağlıyor.
Scripti almadan önce belki 50 yada geçik soru sordum her birini sabırla ve saygıyla cevapladı.

Sanırım index konusun'da mobil (responsive) olarakta kendisinin en iyi, şık referanslarından biri olduğunu düşünüyorum. Türkiye'de en temiz sistem karşılaşlamarın'dan birisine sahibimde diyebilirim.

Ayrıca günün 24 saati yazıp cevap alabileceğiniz birisi gece 1'de bile yazsanız uyumamışsa cevap alıyorsunuz bilginize.

Ufakta bir dedikodu sızdırmak isterim umarım Mert bana kızmaz. Sistem için bir çok yenilik yapıldığını beyaz etti.. Ben scriptin 2 adet eksiği olduğu kanısındayım bunlar video izlenme sayısı attırma ve en büyük kısım kişinin bu scripti ekmek teknesi yapabilmesi adına '' bayilik '' kısmı.

Bayilik kısmı şuan ana yazılımların'da mevcutmuş ama bizim panellere önümüzdeki güncelleme ile geleceğini fakat güncelleme hakkında net tarih veremeyeceğini beyaz etti.

Not : Sistemi kullanan arkadaşlardan birinin şu yönde şikayeti vardı ben o konuda mertin tavsiyesine uyarak önlemimi aldım alacak arkadaşların'da şu önlemi almalarını tavsiye ederim. Konu scripti alan arkadaş bir yerden sonra paneline sızıldığını ve tüm user'larının çalındığını yeni admin olduşturulduğunu beyan etmişti bana bende Mert'e bu konuyu arz ettiğim'de kesinlikle /admin sayfasının her ne kadar kullanıcı adı ve şifresi olmuş olsada Cpanel'den şifrelememiz gerektiği konusunda uyarıda bulundu ve öyle yaptım sizde mutlaka bu uyarıyı göz önüne alın arkadaşlar.

Sistemin gelişmesi adına önerilerim :

- Yorum,beğeni,takipçi konusunda cinsiyete göre gönderim.
- Admin panele girişte kaç kadın kaç erkek profil olduğu havuz'da.
- Admin paneline mini LOG ekranı en son saat kaçta tarihte girildi ne işlem yapıldı gibi data tutacak.
- Takipçi Gönder sekmesin'de '' User İD '' öğrenmek yerine direk nick yazıp search edebilmek.
- Beğeni göndermede link yerine kullanıcı aratıp alta box'a gidecek like miktaarını yazıp göndertmek.
- Yorum gönderme kısmı altına yorumların virgülle ayrılması gerektiği yada alt alta yazılması gerektiği uyarısı.
- Kullanıcı ekle kısmına alt başlık havuzu kaydet gibi bir şeyle sistemdeki bütün herkesi yedeklemek.

Dip not : Sistem açık kaynak kodlu buda yazılımcı arkadaşlar için büyük fırsat dilediğiniz gibi scripte takla attırabilirsiniz istediğiniz kadar özellik ekleyebilirsiniz güncellemeleri beklemeden buda artı bir puan bir çok sağlam script lisans key'le geliyor bir yerden sonra yapan ortadan kaybolunca sistem patlayabiliyor.

Sistemde hiç bir ek artı güncelleme için rakam talep edilmediği söylendi sadece instagram'ın genel yaptığı uygulama, önlem ve temizlikler olabiliyor yılda 1 kere. Buna yönelik sistemde update yapıldığında değişikliklerin büyüklüğüne göre rakam belirlendiği ve kullanıcılardan güncelleme maksadıyla talep edildiği beyan edildi.

İsteyene kendi index girişim'deki gibi tek sayfa tasarımı + full responsive özellikli yapabilirim yaptırmak isteyenler özelden ulaşabilir.

www.instagramtakipservisi.com

MertSoftware

kişi bu mesajı beğendi.

MertSoftware MertSoftware Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 8, (%88)
Yorumunuz teşekkür ederim iyi günlerde kullanın.
Loving

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Ben teşekkür ederim :)

Not : sistemi kullandıkça artı ve eksilerini scripti yeni alacak arkadaşlar için dönem dönem aktarıyor olacağım sistemi alan arkadaşlar'da birbirine ulaşır kontak halinde olursa bir çok gelişmeden haberdar olabiliriz diye düşünüyorum malum bir elin nesi var iki elin sesi var misali ..

İnstagram genel script piyasasındaki sorunlara dair;

Şun son 2,3 gündür (17.04.2017 ve 20.04.2017) instagramdaki minimal değişiklikler olmuş fakat ana instagram güncelleme tablosuna düşmemiş minimal güncellemelerden bahsediyorum bir çok instagram panelini kitlemiş durum'da öyle minimal 200,300,700 takip,beğeni ve yorum göndermede sorun olmuyorda 1k ve üzeri gönderimlerde diren iptal durumu söz konusu şuan bu işi yapan herkes aynı şeyden şikayetçi benim havuzum şuan kapasite olarak çok olmadığından minimal gönderimlerde sorun yaşamadım ama bu scripti kullanıpta havuzun'da 5k ve üzeri arkadaşlar bir takipçi gönderimi denemesini tavsiye ediyorum 2k-4k gibi tek bir adrese deneme maksatlı sonuçlarıda burada paylaşmasını rica edeceğim.

Scripti aldığınız'da /SatinAl klasörün'deki index'in düzenlemesi size ait kesinlikle script sahibi karışmıyor bu duruma.

Şuana kadar sistemde handikap olarak değerlendireceğim tek konu; oda başka bir scripti alan kişi tarafından öğrendiğim durum normalde bu bana alım yaparken söylenmedi o kısmın de aktif olduğu yeni güncelleme ile geleceği hususunda. (not : yeni güncellemenin ne zaman geleceği belli değilmiş. Yani bu tarih yarın'da olabilir 2023'te olabilir :))

Eksi yöndeki handikap : '' OTOMATİK BEĞENİ SİSTEMİ ''

Bu kısım de aktif henüz yeni güncelleme ile aktif olacakmış bilginize.

dreamrocker

kişi bu mesajı beğendi.

dreamrocker dreamrocker www.onmajans.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dijital Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 16 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Paneli 1 ay kadar önce satın almış biri olarak ben de birkaç şey ekleyeyim. Öncelikle scripti satan arkadaş ilgili, sorulara er geç yanıt veriyor. Scripti ilk aldığım zamanlarda birkaç yanlış anlaşılma olmuş, netice itibariyle tatlıya bağlanmıştı.

Loving arkadaşın dediği gibi şuan otobeğeni cronu çalışmıyor. Bunu birkaç gün evvel farkedip MertSoftware' e bildirdim. Kendisi konuyla 2 gün boyunca ilgilendi fakat son bilgilendirmesi şu şekilde oldu. İnstagram güncelleme getirdi, diğer panellerde olmayan -belki içeriğini şuan paylaşmamızı istemez kendisi diye eklemiyorum- bir özellik ekleyeceklerini, sadece otobeğeni için güncelleme yapmayı uygun görmediklerini, güncelleme geldiği zaman bu sorunun da çözüleceğini söyledi. (Tarih hakkında ne yazık ki net bir bilgi yok)

Diğer yandan ben scriptin yanında 1k user yönlendirmesi satın almıştım. Ancak 200-250 user yönlendirmesinden sonra bir sorun olmuş olacak ki user yönlendirme patladı. Kendisine durumu ilettim. Geçen hafta son görüşmemizde cuma günü, en geç pazartesi günü yönlendirmelerin başlayacağını bildirdi. Dün yaptığımız görüşmede yönlendirmelerin başladığını belki de benim sistemimde bir sorun olduğunu dolayısyla Cpanel bilgilerimi istedi. Kendisine ilettim, bununla ilgili de gelişmeleri paylaşacağım.

Scriptten genel anlamda memnunum, MertSoftware'in desteğinden de. Zaten warez script kurmak yerine lisanslı script almamızın sebebi de bu...

Ha unutmadan bir de, sisteme kaydolan kullanıcılar yazılımcının instagram hesabını otomatik olarak takip ediyor, ben bunu çözemedim :)

Artıları ve eksileriyle sistemi değerlendirmeye devam edeceğim.

Saygılar.
Loving

kişi bu mesajı beğendi.

www.onmajans.com

dreamrocker dreamrocker www.onmajans.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dijital Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 16 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Şuan yönlendirme devam ediyor. Yönlendirme sistemi normalden farklı. Genel mantığı şu; sistemi yazan arkadaş tarafından id:pass şeklinde havuza dahil ediliyor.
Otobeğeni için ise güncelemeyi bekliyoruz.

Gelişmeler bunlardır.
Teşekkürler.

www.onmajans.com

• Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Oto beğeni tekrar aktif çalışmasına ve çeşitli güncellemelere dair yeni haberler söz konusu mu ? MertSoftware

• Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
***********DIR UZAK DURUN

https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/mertsoftware-adli-kisiden-sikayetciyim-434997.html#post2484513

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)
Arkadaşın foruma girmesini ya da telefon ile ulaşmasını beklemekteyim geri dönüş yapılmazsa hakkında suç duyurusunda bulunulacaktir. Çalışmayı kesinlike düşünmeyin...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al