wmaraci reklam
lidertakipci

% 100 Organik Hit Hemde Anahtar Kelime Bazlı

10 Mesajlar 7.682 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

geceleer geceleer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webtasarım
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
HİTGARANTİ DEN BÜTÜN WMARACİ ÜYELERİNE WEBSİTELERİ İÇİN ÖZEL YENİ YIL ORGANİK ZİYARETÇİ İNDİRİMİ !!

PAKET ÖZELLİKLERİ :

• SİTENİZE GELEN ZİYARETÇİLER TAMAMEN FARKLI İP LERDEN GELMEKTEDİR.

• WEB SİTENİZE GELEN ZİYARETÇİLERİN %85 TÜRKİYE AĞIRLIKLIDIR

• WEB SİTENİZE GELEN ZİYARETÇİLER GOOGLE, YAHOO VE BİNG 3 ARAMA MOTORU ÜZERİNDEN GELMEKTEDİR.

• WEB SİTENİZE GELEN ZİYARETÇİLER ANAHTAR KELİME BAZLI OLARAK GELMEKTEDİR. SİZİN BELİRTMİŞ OLDUĞUNUZ ANAHTAR KELİME ÜZERİNDEN SİTENİZE ZİYARETÇİ GELİR. TEK ŞART ANAHTAR KELİMENİZİNİZ ARAMA MOTORLARINDA İLK 50 SİTE İÇERİSİNDE YER ALMASI GEREKMETEDİR.

• WEB SİTENİZE GELEN ZİYARETÇİLERİN HİÇBİR ZARARI YOKTUR. AYRICA GOOGLE ANALYTİCS TEN GELEN BÜTÜN ZİYARETÇİLERİ KONTROL EDİP GÖREBİLİRSİNİZ.

• SİTENİZE GELEN ZİYARETÇİLER MİNİMUN 60 SANİYE İLE 380 SANİYE ARASI DURMAKTADIR.

BU KAMPANYAMIZDAN HERKES FAYDALANABİLİR. PAKETLERİN ÖDEMESİNİ İSTER KREDİ KARTI İLE ÖDEME, İSTER BANKA HAVALESİ, İSTERSENİZDE PAYPAL İLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN hitgaranti@hitgaranti.com MSN ADRESİNİ EKLEYİP BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

KIRMIZI PAKETİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

SARI PAKETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

YEŞİL PAKETİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

wmaraci
reklam

kulpsuzfincan kulpsuzfincan Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 4, (%100)
Şimdi baltalamak gibi olmasın da ben zaten http://www.organikhit.com/ dan hergün bu kadar organik hit alıyorum, hem de 30 tl'ye bir ay boyunca. Neden tek sefer için bir günde aldığım hite bu kadar para vereyim?

Bir farkı olması lazım bunu almam için. Farkı yoksa rekabet gereği 30 yerine 1 tl olması gerek. Aksi halde senden alsam bin tl'ye geliyor ordan alsam 30 tl'ye aynı sonuç için. Astronomik bir fark.
mertaluc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webtasarım
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

kulpsuzfincan adlı üyeden alıntı

Şimdi baltalamak gibi olmasın da ben zaten http://www.organikhit.com/ dan hergün bu kadar organik hit alıyorum, hem de 30 tl'ye bir ay boyunca. Neden tek sefer için bir günde aldığım hite bu kadar para vereyim?

Bir farkı olması lazım bunu almam için. Farkı yoksa rekabet gereği 30 yerine 1 tl olması gerek. Aksi halde senden alsam bin tl'ye geliyor ordan alsam 30 tl'ye aynı sonuç için. Astronomik bir fark.

Aradaki fark bizim sistemimizde yukarda da belirttim.. bizim arama motorları üzerinden anahtar kelime bazlı geliyor. ve sitelerin yükselmesini % 60 etkiliyor. şuanda bizim sistemiz kullanan 4000 üye var. sadece hit almak için bir sürü site var ama aldığınız hit etkili olup google analyscte görünüp ve sıralamada yükselmesini sağlıyorsa diyeceğim birşey yok.. ama bizim sistem googlenin en son sistemine göre uyarlanmıştır. fiyatlar belki yüksektir ama etkilidir. ben sadece hit satıp direkt url den farklı farklı ülkelerden sana ziyaretçide gönderebilirdim. ama bir farkımın olması için o gelen ziyaretçilerin etkili olması gerekir..

• Üyelik 27.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 4, (%100)
dediğim sitede de aynı zaten, google'da kelime aratıp öyle giriyor siteye, ya da direkt giriyor senin tercihine bağlı. Doğru keyword ile günde 5000 hite kadar desteği var. faydasını gördün mü dersen hem de nasıl. Hem çevrimiçi ziyaretçim yüksek oluyor, hem de alexa booster özelliğinden dolayı siteye girilen hit kadar alexa'ya da gönderiliyor. Yani 5 siteye hit 5 de alexaya katkısı oluyor toplam 10.

yanlış anlama bir müşteri olarak izlenimlerimi söylüyorum. tabiki hizmetten hizmete fark var, ne firmalar var, şimdi adam 15 bin dolar da fiyat veriyor 5 dolar fiyat da veriyor. Sadece forumda bazı arkadaşlar pazar araştırması yapmadan fiyat veriyor bazen, mesela bir tema standart fiyatı 50-60 tl iken 100-150 tl istiyor falan. Öyle bir durum olmasın istediğim için sordum. Bilinçli bir kararsa diyecek bişey yok.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webtasarım
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

dediğim sitede de aynı zaten, google'da kelime aratıp öyle giriyor siteye, ya da direkt giriyor senin tercihine bağlı. Doğru keyword ile günde 5000 hite kadar desteği var. faydasını gördün mü dersen hem de nasıl. Hem çevrimiçi ziyaretçim yüksek oluyor, hem de alexa booster özelliğinden dolayı siteye girilen hit kadar alexa'ya da gönderiliyor. Yani 5 siteye hit 5 de alexaya katkısı oluyor toplam 10.

yanlış anlama bir müşteri olarak izlenimlerimi söylüyorum. tabiki hizmetten hizmete fark var, ne firmalar var, şimdi adam 15 bin dolar da fiyat veriyor 5 dolar fiyat da veriyor. Sadece forumda bazı arkadaşlar pazar araştırması yapmadan fiyat veriyor bazen, mesela bir tema standart fiyatı 50-60 tl iken 100-150 tl istiyor falan. Öyle bir durum olmasın istediğim için sordum. Bilinçli bir kararsa diyecek bişey yok.

sende haklısın hizmette kalite ve fiyat değişiyor.. ben bu hizmeti veriyorum bu hizmetle de birçok kişi sitesini çok yukarılara taşıdı.. eğer herhangi bir etkisi olmasaydı zaten bu işi yapıp burda paylaşmazdım...

Bizim normalde programımız var senelik kullanım bedeli 30 tl bu programı 30 tl ödeyip alıp kullanıyorsunuz. hergün programı çalıştırmanız durumunda minimun 200 ziyaretçi gelmektedir. çoğu kullanıcı program kullanmak istemediği için bu paketleri sundum.. söylediğim programın demosuna bakmak istersen www.hitgaranti.com/tiklama.exe burdan indirip demosunu inceleyebilirsiniz. 30 tl senelik ödeyip günlük 200 hitten aylık 6000 hit sitenize alabilirsiniz.. fiyattan sen bahsedince bende bu hizmetimizide söylemiş oldum.. ayrıntılı bilgi için www.hitgaranti.com sitemizi inceleyerek görebilirsiniz.
kulpsuzfincan

kişi bu mesajı beğendi.

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Bu programlar artık hiç yararlı değil. Alexa için yararlı ama proxy uygulamasıyla çalışıyor Google'de Panda algoritması her geçen gün geliştiriliyor Sandbox'a girenler her geçen gün artıyor.

İşe mani olmak istemem ama pekde tavsiye etmem.

• Üyelik 27.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşın ürünü proxy değil bildiğim kadarıyla. Gerçek kişi ve ip'lerce giriliyor. Yani istiyorsan kendin program kullanır, kazandığın kredi karşılığı hit alırsın, istersen paket satın alırsın programla uğraşmazsın.

Booster programları proxy kullanıyor, çoğunlukla da bir faydası olmaz elle tutulur.

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
o Organikhit programında var . organikhit.net Ejder'in yaptığı bir uygulama.Bu sırf parayla benim arkadaşta yapıyorduda proxyle yapıyordu o yüzden merak ettim

• Üyelik 09.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webtasarım
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

SyncMaster adlı üyeden alıntı

Bu programlar artık hiç yararlı değil. Alexa için yararlı ama proxy uygulamasıyla çalışıyor Google'de Panda algoritması her geçen gün geliştiriliyor Sandbox'a girenler her geçen gün artıyor.

İşe mani olmak istemem ama pekde tavsiye etmem.

Arkadaşın ürünü proxy değil bildiğim kadarıyla. Gerçek kişi ve ip'lerce giriliyor. Yani istiyorsan kendin program kullanır, kazandığın kredi karşılığı hit alırsın, istersen paket satın alırsın programla uğraşmazsın.

Booster programları proxy kullanıyor, çoğunlukla da bir faydası olmaz elle tutulur.

SyncMaster adlı üyeden alıntı

o Organikhit programında var . organikhit.net Ejder'in yaptığı bir uygulama.Bu sırf parayla benim arkadaşta yapıyorduda proxyle yapıyordu o yüzden merak ettim

Bizim ki proxy ile çalışmıyr tamamen gerçek bilgisayar ip lerinden geliyor.. bu yüzden hiçbir zararı olmuyor. proxy ile çalışan sistemler sitelere hiçbir faydası olmaz.. bizim hem programımız var hemde kredi satıyoruz. isterseniz programın demosunu gönderebilirim.. programın kredi den farklı programın senelik kullanım bedeli 30 tl siz programın panelinden girip sitelerinizi ekleyip daha sonra programı bilgisayarınızda çalıştırıyorsunuz. siz programı çalıştıktan sonra sizde sistemde aktif olan üyelerin havuzuna dahil olup online olan üyelerin programları birbirlerinin sitelerini ziyaret ediyor..

Kusura bakmayın bir kaç gün yoktum biraz geç bir cevap oldu....

cineasya cineasya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
organik hit bes para etmez bosuna övme ...sadece sahtekarlik

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al