wmaraci reklam

bir anda tüm sıralamalardan düşme ?

15 Mesajlar 2.161 Okunma
smmexpress

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Siteni PM atar mısın ve yaptığın tüm son değişiklikleri eklemeleri söyler misin?

Ek Olarak:

SynapseMm adlı üyeden alıntı

Benim host'um felan yok blogger kullanıyorum , ne olduysa 10 dakika içinde oldu gece 12 demi neydi ,tekil hitim 11,500 'lere kadar çıkıyordu en az 5 K hitim vardı , ne olduysa 10 dakika içinde , online sayım 130 larda iken ,8 e düştü , ve bi baktım indexlemelerim düşmüz hepsi , spam olabilir sandbox düşmüş olabilirim diye araştırdım ama baktım spam bulunamadı sitenizde diyor , sebebi ne olabilir bunun ? hadi spamdan dolayı olsa anlarımda .. şimdi 100 kişi bile zor giriyor siteme , ne saçma işdir bu anlamıyorum ki , hitlerin yarısı gitse hadi neyse ,%95 gibi bir kayıbım var , bu index düşdüğüm anda , alexada 8 olan backlinkim 15 olmuş , youtubeden backlink almışım vs , TR de 12 bin küsürde 8 bine düşmüşüm , 1milyon sıralamam vardı 800 bin'e düşmüşüm ,alexaya göre iyi olmuş ama google beni bitirimş. bi güncelleme ile 10 dakika içinde oldu ne olduysa anlamadım, host ile alakalı olsa google hostu olan blogger kullanıyorum ?

wmaraci
reklam

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Siteni PM atar mısın ve yaptığın tüm son değişiklikleri eklemeleri söyler misin?

Ek Olarak:

www.zeynepcamci.org , yağtığım bi değişiklik olmadı sitemde sağ tarafa Facebook ve Twitter takip et şeyi ekledim o kadar ...

bir arkadaş kötü bir backlink almandna dolayı olabilir dedi ama bi backlink yüzünden %95 ziyaretçi kaybı olur mu ?

birde öyle her yerden backlink alma gibi çabam olmadı , kimseyle zorla backlink alma çabam olmadı , backlink firmalarıyla felanda çalışmadım...

son tekil hitlerim

12 Kas, Sal 4341
13 Kas, Çar 4299
14 Kas, Per 5037
15 Kas, Cum 5576
16 Kas, Cts 11405
17 Kas, Paz 8578
18 Kas, Pts 7246
19 Kas, Sal 741
20 Kas, Çar 138

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

SynapseMm adlı üyeden alıntı

www.zeynepcamci.org , yağtığım bi değişiklik olmadı sitemde sağ tarafa Facebook ve Twitter takip et şeyi ekledim o kadar ...

bir arkadaş kötü bir backlink almandna dolayı olabilir dedi ama bi backlink yüzünden %95 ziyaretçi kaybı olur mu ?

birde öyle her yerden backlink alma gibi çabam olmadı , kimseyle zorla backlink alma çabam olmadı , backlink firmalarıyla felanda çalışmadım...

son tekil hitlerim

12 Kas, Sal 4341
13 Kas, Çar 4299
14 Kas, Per 5037
15 Kas, Cum 5576
16 Kas, Cts 11405
17 Kas, Paz 8578
18 Kas, Pts 7246
19 Kas, Sal 741
20 Kas, Çar 138

Olabilecek Nedenleri Sıralıyorum:
1. Neden: Google her ne olursa olsun Yandex gibi çalışmaların index e açılması ve kendi sistemleri içerisinde yandex çalışmalarının yer almasına sıcak bakmaz.
2. Neden: Backlink alımı siz almasanızda gelen backlinkleri ve bağlantıları robots.txt dosyasında yasaklayabilirsiniz. Böylece siz alsanızda almasanızda çok fazla bir değişiklik olmıycaktır.
3. Neden: Sitede adı geçen kişi kişişler ve/veya taraflardan biri Google'a resmi bir şikayet yazısı göndermiş olabilir ve buda sizin indexlerinizin silinmese bile yasal olmayan içerik statusune alınmış olmasına neden olabilir.
4. Neden: Bu sadece bir dalgalanma olabilir ve düzelmesi için cache incelemelerin tamamlanmasını beklemeniz gerekebilir.
5. Neden: Webmaster Tool da yaptığınız bir hata buna neden olabilir.
6. Neden: Eklediğiniz script eklenti yada kod olabilir. (Kısa süreli bir inceleme süreci sonrasında düzelir)
7. Neden: Kullandığınız kaynaklar tarafından şikayet edilmiş olabilirsiniz.
8. Neden: CopyRight nedenleri olabilir DMCA vs.
10. Neden: XSS açıklarınız olabilir ve bundan dolayı size bağlı olan Host XSS atakları sonucu zarar görmüş olabilir (Her ne kadar Google'a da ait olsa kesinlikle sorun olmıycak anlamına gelmiyor)
11. Exploit atak oldugunu sanmıyorum ama olabilirde emin değilim.
12. Neden: Yeni güncellemenin bir yansıması olabilir ancak bu kadar etkileyici olmaz.(Siz bir hata yapmadıysanız)
13. Neden: Hit düşmesi bir daha düzelmeyeceği anlamına gelmez Webmaster Tooldan hata mesajı varmı yokmu diye bakın...
14. Neden: Eğer burda saydıklarımın hiç biri değilse o zaman yüksek trafiğe ulaştığınız için aylık trafik kotanız bitmiş yada paket yükseltmesi için bir firma ile konuşun. Her ne kadar blogger da olsa bir hosta bağlı olmalısınız.

Ek Olarak: Son olarak adcash i siz mi eklediniz? en son ne zaman eklediniz?

Ek Olarak: Sitenizde bir güncelleme yapmadığınız sürece ve herhangi bir şekilde değişikliğe gitmediğiniz sürece asla ama asla google bot gibi getir işlemini yapmamalısınız sürekli bu işlemi yapanız belli bir sayıya ulaşmanıza ve bir aç içerisinde sürekli bir sorun oldugunu düşünmesine neden olabilir GoogleBot gibi getir aracı kesinlikle büyük ölçüde değişiklik yada bir sunucu hatası sonrasında yaptığınız değişikliklerde yada bir url hatasında tespit için botların sitenize erişimi olupolmadıgıonı anlamak için kullanılır bunun dışında yapılan tüm kullanımlar cezalandırılır. Aslında cezalandırılır demek de yanlış belli bür süre incelemeye alınır diyelim sanırım bu daha dogru bir kelime olur. Bu arada sitenize baktım da gereksiz hit sitelerinin linkleri bulunuyor sitenizde başkalarının reklamını yaparak o sitelere kazandırıyorsunuz onların hiç biri size fayda saplamaz. Boşuna toplistleri kullanmayın çok gereksiz.

ugly ugly öğrencilik Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrencilik
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
https://ahrefs.com/site-explorer/backlinks-new/subdomains/www.zeynepcamci.org%252F bu linke girip 19 ve 20 kasımdaki backlink alımınıza bakın. Daha sonra yukarıda yazdığınız hitle karşılaştırın. Backlink alımından sonra siteniz düşmüş. linkleri webmaster araçlarından reddedin bence.

wmaraci
wmaraci

uluwm uluwm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek blog yazar
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
aynı şey bana da oldu. gece saat 12 gibi her şey normaldi. Sabah kalktım baktım. 1 sayfada çıktığım tüm kelimelerde 6 7. sayfaya bazı indexler hiç yok. Bana da yardım eder misiniz?

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al