wmaraci reklam

Google Penguin 2.1 Güncellemesi Üzerine

22 Mesajlar 3.971 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

santor santor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)

saydek adlı üyeden alıntı

penguen felan hikaye burada amaç webmasterlere adwords dayatmasıdır. işin özü bu.

Aynen hırsızlık ve sömürü ile meşguller vücut geliştirme - evde vücut geliştirme kelimelerine bir bakın durumu çözersiniz .co , .pro ile biten paravan siteler google reklamlarıyla dolu ve dokunulmuyor bunun gibi siteler penguen 2.1 in amacını taşıyor yazıklar olsun ! Birde bu paravan sitelerin tagslarla 5-6 sayfa çıkıyor 1.sayfadan şaka gibi yahu bırak seo yu ben aradığımı bulamıyorum...

Bende Sırrı çözdüm , 4 tane blog spot / paravan blog aç ve 4 tane paravan site al keyword domain , vucutgelistirme.x , evdevucutgelistirme.y bas kelimeyi ,yap iç seoyu linki,bloglarla besle , her yerini google reklamlarıyla doldur (en önemlisi)...

Kendini nasıl bu kadar rezil ediyor google anlamıyorum bence inanılmaz imaj kaybı yaşadı bu güncellemeyle ve güvenirliklerini yitirdiler...

matt cuts denilen trol acilen kovulmalı forza YANDEX ! Bence iş web masterlara düşüyor onbinlerce kişi sitelerinden yandexi önerirlerse banner koyarlarsa bakın görün spammer google'u , ama lafta kalmamak lazım bir program bir web site oluşturulmalı bu konu hakkında...

wmaraci
reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Konuyu açan arkadaşın ağzına sağlık . Her kelimesine katılıyorum . Hem algoritmanın çıkışları konusunda haklı çünkü google algoritmanın anlaşıldığını anladığı an değişime gidiyor bu her zaman böyle olmuştur çünkü çözülen bir algoritmada google reklam satamaz ona verecekleri paraya sitelerini üste çıkarır daha ucuza daha çok müşteri bulurlar bu da google ın işine gelmez kazanç odaklı bir ticari yapı babamızın oğlu değil sonuçta.

Hemde sözde seocu geçinenler konusunda haklı. Yazılan çizilen tavsiye öneri gibi şeylerin %99 u hikaye boş beleş şeyler , kendine hayrı olmayanlar bi domain bi nickle seocu olup çıkıyor . İşini bilenlere lafım yok onlar baş tacı , nihayetinde "Gemisini yürütene kaptan derler"
santor NDorteOrg

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al