wmaraci reklam

Google Penguin 2.1 Güncellemesi Üzerine

22 Mesajlar 3.972 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NDorteOrg NDorteOrg www.ndorte.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster, Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 24 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

sirvale adlı üyeden alıntı

birader ben çalışmıyorum öneri yaparım ama para ile iş yapmıyorum
sağ ol yinede ama herkesi kendin gibi sanma

Kimseyi kendim gibi sanmıyorum. O yüzden yazdım bu yazıyı zaten. Sen neden bana bunları yazma gereği duydun ki ?

onderveli adlı üyeden alıntı

googleun değişmeyen iki prensibi var gibi birincisi özgün içerik ikincisi ilgi çeken konular bu ikisini birlikte yürüten siteler zaten bu güncellemelerden etkilenmiyorlar yanlışmıyım?

Etkilenenler var. Google genelde siteleri üste taşımadan önce spam işlem olmadığından emin olmak için (belki de soğuk duş etkisi yaratmak için) bir kaç gün gerilere atar. Spam işlem olmadığını tespit ettiğinde hakettiği yere taşır. Bence güncellemeler sonrasında yaşananlar bununla bağlantılı. Çalışması düzgün olanlar hakettikleri yere gelecektir bir kaç güne kadar.

wmaraci
reklam

sirvale sirvale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek mcitp
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 24 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

NDorteOrg adlı üyeden alıntı

Kimseyi kendim gibi sanmıyorum. O yüzden yazdım bu yazıyı zaten. Sen neden bana bunları yazma gereği duydun ki ?

Etkilenenler var. Google genelde siteleri üste taşımadan önce spam işlem olmadığından emin olmak için (belki de soğuk duş etkisi yaratmak için) bir kaç gün gerilere atar. Spam işlem olmadığını tespit ettiğinde hakettiği yere taşır. Bence güncellemeler sonrasında yaşananlar bununla bağlantılı. Çalışması düzgün olanlar hakettikleri yere gelecektir bir kaç güne kadar.

önceki alıntında bun yazmışsın bana

İşi kendi lehlerine çevirmeye çalışıyorlar dikkate almayın

cevap vereyim dedim

• Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 24 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

birader ben çalışmıyorum öneri yaparım ama para ile iş yapmıyorum
sağ ol yinede ama herkesi kendin gibi sanma

önceki alıntında bun yazmışsın bana

İşi kendi lehlerine çevirmeye çalışıyorlar dikkate almayın

cevap vereyim dedim

Sana söylemedim ki ben onu. Boş boş yazıp insanların şevkini kırıyorlar gibi bir şey demişsin. Ben de bu düşüşten rant sağlamak için yapıyorlar dikkate almayın dedim. Hedef sen değilsin, şevkini kıranlar.

sirvale sirvale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek mcitp
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 24 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
ok yanlış anlaşılma olmuş türkcenin etkisidir , kolay gele

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
penguen felan hikaye burada amaç webmasterlere adwords dayatmasıdır. işin özü bu.
santor NDorteOrg

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Adwords gelirlerinin düşüşü bu kelime ile benim fikrime katıldığını gösterir emeğine sağlık.
NDorteOrg

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 24 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

barisay adlı üyeden alıntı

Adwords gelirlerinin düşüşü bu kelime ile benim fikrime katıldığını gösterir emeğine sağlık.

Adwords olmazsa, Google'da olmaz.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Hocam adwords ücretleri ne kadar ki? Binlerce milyonlarca müşterisi olabileceğini tahmin edebiliyorum. Sadece konuya başka tür bilgiler ekleyelim dedim.

teymir teymir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Online Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 21 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Başlığı açan arkadaşın değindiği; ortalıktaki "Kral SEO Uzmanları" konusuna hak vermemek elde değil elbette ama kopyala yapıştır veya özgün olsada fikir beyan etmek önemlidir, sonuçta intenette bilgi kirliliği önüne geçmek mümkün değil, kendin için doğru olanı ayıklayıp ona itibar etmelisin. Güncelleme konusuna hiç girmiyorum ama bu konuda Türkçe kaynak sıkıntısı olduğuda doğrudur.

Fakat bu güncelleme konularını dönüp dolaşıp "Adwords geliri düştü" nedenine bağlayıp komik olmayın arkadaşlar :) E madem Google firmasının finansal değerlerini bu kadar detaylı biliyorsanız yazınıza ekleyinde bizde öğrenelim.

Adwords Google'ın gelirlerinin %98'ini oluşturuyor doğru, ama bırakın düşmeyi 2012 yılı sonunda toplam gelirini bir önceki seneye göre %10-15 artırarak 50 milyar dolar olarak açıkladılar. Ayrıca her sene Adwords kullanım sayıları artıyor ve Google, Apple'dan sonra en değerli firma şuan, yani destekli yazın arkadaşlar.

Bunun yanında SEO ile uğraşanlar için her zaman en büyük risk Adwords olduğundan böyle yaklaşmak çok normal, hele ki bizdeki gibi hala SEO kavramına doğru düzgün değer verilmediği bir ülkede. Ancak şunu unutmayalım ki ikisini birbirine doğrudan bağlamak veya eşleştirmek çok doğru değil, ikiside ayrı olarak ele alınmalı. Hem Adwords sadece "Google Arama" reklamlarından oluşmuyor Adwords Display Network, Remarketing, Google Blast vb. SEO ile doğrudan alakası olmayan Adwords özellikleri. Ayrıca Online pazarlama sektöründe vakit geçirdiğinizde göreceksinizki Google Adwords diğer tüm internet reklam araçları arasında çok önemli bir yere sahip, eleştirecek çok noktası olsada bazı nedenlere bağlayıp körü körüne kötülemeyi doğru bulmuyorum.

Semsector.com - SEM - SEO - Sosyal Medya

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
Dalgalanmadan ayni siralamada 5 sitem etkilendi isin garip yani ana infolar yok aramalarda bana sorarsaniiz biraz bekleyin dalgalanma devam ediyor siralama yeniden degisecek

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al