wmaraci reklam

Penguin 2.1 İzlenimleri

14 Mesajlar 2.132 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Jih4d Jih4d Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ne iş olsa yaparım abi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

yurdalan adlı üyeden alıntı

Ne kadar seo ya da seocu tabirini kullanmışsınız.
Bu zamana kadar yaptıklarım benim optimizasyon çalışmasıydı ben seo çalışması hiç yapmadım ve google seocuları sevmez optimizasyon çalışması yapanları değil.Garanti verilebilir ama 1 hafta 1 ay gibi süre belirtmemek şartıyla ve sen sadece siteni backlink ile optimize edersen işin içinden zaten çıkamazsın.
Google da yükselme çalışmasının adı optimizasyon çalışmasıdır.Seo Çalışması değil.Zaten böyle zihniyette olanlar yüzünden bizler ekmek yiyebiliyoruz.
Bakkaldan ekmek almıyoruz , web sitesi kodlamıyoruz , ddos atmıyoruz , sql injection yapmıyoruz , malware analizi yapmıyoruz.Burası googleın topraklarıdır.Ya googleın kurallarına uyarsın ya da çeker gidersin.

Birazda ben seo tabiri kullanayım..

SEO, searh engine optimization işinin kısaltılmış halidir. Cümleden de anlaşılacağı gibi yapılan iş bir optimizasyondur. Çalıştığınız arkadaşlara "benim diğerlerinden farkım var" demek adına mı böyle saçma triplere girdiniz bilmiyorum ama oldukça boş konuştuğunuzu söylemeden geçemeyeceğim. Buranın Google toprakları olduğunu nerden çıkardınız ayrıca? Laf çarptığınız DDoS, Website design, SQL Injection ve Malware Analizinin de sizin yaptığınız "optimazsyon" çalışmasından onlarca kat fazla bilgi ve emek istediğini söylemekte de fayda görüyorum.

wmaraci
reklam

matematikci matematikci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Matematik Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 6, (%100)
Yaz aylarında 300 TL den fazla harcadım SEO ya ve şu an hitim 50 civarı :D Yanlış duymadınız 50.

--büyük sözlüklere tanıtım yazısı 7-8 sözlük
--yüksek pr lı ilgili sitelere tanıtım yazısı
--Pinterest,facebook beğeni kasma,twitter tweetleri
--Paravan bloglar
--Haber sitelerinde haber formatında tanıtım yazısı 5-6 yüksek pr lı
--wiki backlinkler
--forum tanıtımları

Hepsini yaptırdım ve sonuç 0 dan biraz yüksek yani 50 hit ne yapalım sağlık olsun.
Bir daha seo mu Allah korusun

Matematik Özel Ders

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

matematikçi adlı üyeden alıntı

Yaz aylarında 300 TL den fazla harcadım SEO ya ve şu an hitim 50 civarı :D Yanlış duymadınız 50.

--büyük sözlüklere tanıtım yazısı 7-8 sözlük
--yüksek pr lı ilgili sitelere tanıtım yazısı
--Pinterest,facebook beğeni kasma,twitter tweetleri
--Paravan bloglar
--Haber sitelerinde haber formatında tanıtım yazısı 5-6 yüksek pr lı
--wiki backlinkler
--forum tanıtımları

Hepsini yaptırdım ve sonuç 0 dan biraz yüksek yani 50 hit ne yapalım sağlık olsun.
Bir daha seo mu Allah korusun

Bunları yapmasan heralde daha yüksek olurdu. Bunların hepsi site çökertme yöntemi oldu artık. güçlü bir google + profili oluşuturup sadece orada paylaşmak yetiyor bence. Hele bloggerda konu attığın zaman heme uyarı çıkıyor konu altında google + 'da paylaş diye :D

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

yurdalan adlı üyeden alıntı

Ne kadar seo ya da seocu tabirini kullanmışsınız.
Bu zamana kadar yaptıklarım benim optimizasyon çalışmasıydı ben seo çalışması hiç yapmadım ve google seocuları sevmez optimizasyon çalışması yapanları değil.Garanti verilebilir ama 1 hafta 1 ay gibi süre belirtmemek şartıyla ve sen sadece siteni backlink ile optimize edersen işin içinden zaten çıkamazsın.
Google da yükselme çalışmasının adı optimizasyon çalışmasıdır.Seo Çalışması değil.Zaten böyle zihniyette olanlar yüzünden bizler ekmek yiyebiliyoruz.
Bakkaldan ekmek almıyoruz , web sitesi kodlamıyoruz , ddos atmıyoruz , sql injection yapmıyoruz , malware analizi yapmıyoruz.Burası googleın topraklarıdır.Ya googleın kurallarına uyarsın ya da çeker gidersin.

Haklı olduğunuz noktalar var. Öncelikle SEO ile Optimizasyon farklı şeyler gibi bahsetmeniz enteresan. SEO zaten açılım itibariyle Searc Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu demek.

Söylediğinden yola çıkarak sadece siteyi Google standartlarına uygun bir hale getirmek Optimizasyon, Backlink ve diğer unsurlar SEO yapmak anlamı çıkıyor.

Fakat sadece siteyi Google standartlarına uygun hale getirmek maalesef Google sıralamasında yükselmek için yetmiyor. Backlinkte şart. Bazı kelimelerde kaliteli backlink sahipleri çıkıyor.

Aslında SEO işini yıllarca tam anlamıyla kendimi vermeyerek kafa yoran biri olarak anlayabileceğimi zannetmiyorum. Ne siteler gördüm SEO'nun S'si yada Optimizasyonun O'su yokken 1. sıradalar, ne siteler gördüm deli gibi SEO'ya yada Optimizasyona kasılmasına rağmen ilk sayfaya bile çıkamıyorlar.

SEO zaten hem SEO yapan kişinin hemde SEO yaptıran kişinin bilinçlenmesi durumunda kayda değer bir yere gelir. Aksi taktirde Google güncellemeleri vesilesiyle giderek ölmeye doğru yol alır.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al