wmaraci reklam

Spam Aslında Nimettir :)

39 Mesajlar 6.740 Okunma
smmexpress

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

GoogleDoktoru adlı üyeden alıntı

"SI CAPTCHA Anti-Spam" bir wordpress eklentisidir.

Kolay gelsin.Nereden geldiği meçhul ipler ile sitenizi kirletmeyin ;)

Ek Olarak:

Ben kendimi bildiğim bileli bu işi yapıyorum ve sizlere gerçekten boş olduğunu söylebilirim...Faydası olduğunu nasıl anladınız gerçekten merak ettim.Madem bu kadari insanın vebalini alıyorsunuz keşke bizde artış görebilseydik.

Vay de dedirtin diye size demiyorum dürüst web site sahiplerine diyorum yükselmek istiyorlarsa insan biraz kalem kullanacak.

Sizin denediğiniz her yöntemi denedim.Bu zamana kadar paylaşmadığım makale kalmadı neden hiç spam yararlı demedim? Ve SEO uzmanları olarak demedik? çok yakında bir makale ile anlatırım.

Kesinlikle önermiyorum zarar görmemişsiniz çünkü çoook şanslısınız.İstrseniz sitenizi google'a yeniden değerlendirme isteği gönderelim?

Bana müsade daha fazla yorumlara bakma gereği duymuyorum.Yakında bir makale yazar anlatırım.İnsanları yanlış yöndir meyiniz!

http://blog.kitapindirim.com şuan kendi sitemdeki yorumlar bu şekilde ve devam edeceğim görelim bakalım hocam spam oluyor mu site olmuyor mu :)

Haftada bir yeniden değerlendirme gönderebilirsiniz :)

Beraber çalıştığım o kadar arkadaş var %90ına uyguladım bunları hepsi buyursun belirtsin bakalım herhangi olumsuz sonuç oldu mu hiç?

Tabi şans benden yana olmalı çünkü onlarca siteye yaptım onlarca site şanslı olacak değil ben şanslıyım :) Yorumlara bakmayın bir sorunda burada;

Sadece ezber ile gidiyorsunuz ve çok şeyden korkmadığınız kadar google dan korkuyorsunuz ! Her defasında o ne derse bunu ezberleyip bunu uyguladınız bir defa sizin yaptığınıza boyun eğdi mi google?

Ben bugüne kadar 50 site üzerinde denedim bunu :) Ne ezberimle gittim, ne google'un istediği gibi gittim.Deneme yanılma yoluyla bu sonuca ulaştım tekrar belirtiyorum abartmadığınız sürece zerre kadar zararı yoktur! Zarar gördüğüm birşeyi kendi sitelerimde yapmam :)

Selametle hocam, makalenizi bekliyorum.

Ek : google a İskender Pala Od Özeti yazıyoruz oda ney iki haftalık blog ilk sayfa :)
Google a yeni çıkan kitabın adını (Aşkın Gözyaşları 3) yazıyoruz oda ney ilk sıra için uğraşıyo :D
Google a Ölü Ozanlar Derneği Kitap Özeti yazıyoruz oda ney ilk sayfa yine :)

Harbiden site spam a doğru gidiyor :(

wmaraci
reklam

GoogleDoktoru GoogleDoktoru Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Seomple adlı üyeden alıntı

http://blog.kitapindirim.com şuan kendi sitemdeki yorumlar bu şekilde ve devam edeceğim görelim bakalım hocam spam oluyor mu site olmuyor mu :)

Haftada bir yeniden değerlendirme gönderebilirsiniz :)

Beraber çalıştığım o kadar arkadaş var %90ına uyguladım bunları hepsi buyursun belirtsin bakalım herhangi olumsuz sonuç oldu mu hiç?

Tabi şans benden yana olmalı çünkü onlarca siteye yaptım onlarca site şanslı olacak değil ben şanslıyım :) Yorumlara bakmayın bir sorunda burada;

Sadece ezber ile gidiyorsunuz ve çok şeyden korkmadığınız kadar google dan korkuyorsunuz ! Her defasında o ne derse bunu ezberleyip bunu uyguladınız bir defa sizin yaptığınıza boyun eğdi mi google?

Ben bugüne kadar 50 site üzerinde denedim bunu :) Ne ezberimle gittim, ne google'un istediği gibi gittim.Deneme yanılma yoluyla bu sonuca ulaştım tekrar belirtiyorum abartmadığınız sürece zerre kadar zararı yoktur! Zarar gördüğüm birşeyi kendi sitelerimde yapmam :)

Selametle hocam, makalenizi bekliyorum.

Ek : google a İskender Pala Od Özeti yazıyoruz oda ney iki haftalık blog ilk sayfa :)
Google a yeni çıkan kitabın adını (Aşkın Gözyaşları 3) yazıyoruz oda ney ilk sıra için uğraşıyo :D
Google a Ölü Ozanlar Derneği Kitap Özeti yazıyoruz oda ney ilk sayfa yine :)

Harbiden site spam a doğru gidiyor :(

Yaptıklarınızın hepsi gereksiz işlemler.Google bu konu üzerine aşırı durduğu zaman ne yapacaksınız? Bu kalıcı başarı yöntemi değildir ve kesinlikle olmayacaktır.

Siz bloglarınızı hacı hocaya mı üflettirdiniz backlink mi kastınız orası bizi ilgilendirmez...Yaptığınız işlem tamamen gereksiz...Çöp bir site için tamamen gerekli şartlar uygun.

Şu makaleyi yazacağınıza makale yazmanın sırları adlı bir makale yazsaydınız insanlığa daha çok katkıda bulunmuş ve kalıcı başarı yöntemi anlatmış olurdunuz.Boş işler bunlar boş...

Ek Olarak: http://blog.kitapindirim.com
kitapindirim.com 5 aylık bir site,kurumsal.Kurumsal SEO yöntemi uygulanırsa başarılı yerlere gelebilir. Blog.kitapindirim.com ise ana domain iyi olduğu için yükseliş yakalamış.Bu arada yükselişi ona bağlıyorsunuz da http://blog.kitapindirim.com toplam yorum sayısı max 15 :) kendi tezinizi çürütmeniz de güzel...

• Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

Yaptıklarınızın hepsi gereksiz işlemler.Google bu konu üzerine aşırı durduğu zaman ne yapacaksınız? Bu kalıcı başarı yöntemi değildir ve kesinlikle olmayacaktır.

Siz bloglarınızı hacı hocaya mı üflettirdiniz backlink mi kastınız orası bizi ilgilendirmez...Yaptığınız işlem tamamen gereksiz...Çöp bir site için tamamen gerekli şartlar uygun.

Şu makaleyi yazacağınıza makale yazmanın sırları adlı bir makale yazsaydınız insanlığa daha çok katkıda bulunmuş ve kalıcı başarı yöntemi anlatmış olurdunuz.Boş işler bunlar boş...

Ek Olarak: http://blog.kitapindirim.com
kitapindirim.com 5 aylık bir site,kurumsal.Kurumsal SEO yöntemi uygulanırsa başarılı yerlere gelebilir. Blog.kitapindirim.com ise ana domain iyi olduğu için yükseliş yakalamış.Bu arada yükselişi ona bağlıyorsunuz da http://blog.kitapindirim.com toplam yorum sayısı max 15 :) kendi tezinizi çürütmeniz de güzel...

3 ay sonra bir daha yazarım hocam :) Sıkıntı yok benim için 3 senedir zarar vermeyen 3 ay sonrada zarar vermez :) Dilerseniz google'a mail atıp sitemi spam bildirin yine buralardayım ben :)

Ailede hacıda çok hocada demek ki google bunlara çalışıyor :D En başarılı siteler hocalarındır bundan sonra slogan bu :D

Laf yapıyoruz boş, icraat yapıyoruz boş :) Hocalara Selam Ezbere dewammm :D

Ek: Ben dedim ki yorumları sistemde bekletin, günlere yayarak onaylatın.Ayrıca şunuda bilin ki www.kitapindirim.com da o listeler içinde onada günde 75 kadar spam yorum geliyor :D

Allah'ın işidir ki sub domain ana domainin üzerinde çıkıyor aramalarda :) Daha fazla tartışmaya ortamı olmasın isterseniz herşey açık ve net ortada.

Konu kilit lütfen :) Yoruldum ezber bozmaya çalışmaktan :D

Ekstra olarak kurumsal seo ile iyi yerlere gelir demişsiniz, ben şuan piyasanın en iyi 4.sitesi konumuna geldim 5 ay gibi bir sürede :) Bundan daha iyisini yapıncaya kadar cevap yazmayın lütfen :)

• Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

3 ay sonra bir daha yazarım hocam :) Sıkıntı yok benim için 3 senedir zarar vermeyen 3 ay sonrada zarar vermez :) Dilerseniz google'a mail atıp sitemi spam bildirin yine buralardayım ben :)

Ailede hacıda çok hocada demek ki google bunlara çalışıyor :D En başarılı siteler hocalarındır bundan sonra slogan bu :D

Laf yapıyoruz boş, icraat yapıyoruz boş :) Hocalara Selam Ezbere dewammm :D

;) Kıvırma böyle birşey dir kendi tezinizi kendiniz çürüttünüz Asılsız kanıt da bir erdemsizliktir.Kısacası aşşağı tükürseniz sakal yukarı tükürseniz bıyık.SEO işini ciddiye alıyorsunuz.Fakat bir kitap 2 makale okumakla bu işler olmuyor üzügünüm ama beklerim;
http://wmaraci.com/forum/search.php?searchid=97018

Boş iş olduğunu anlamanız güzel.100 tane boş iş yaz ödevi vereyim mi? Konuşma tarzınız biraz daha seviyeli olsun rica ediyorum.

Yaptığınız işlemin SEO ile alakası yok hatta Black hat bile diyebiliriz kısa zamanda yazarım okursunuz.

Ek Olarak: Ben bize kurumsal 1 ayda pr 7 tonlarca site linki atabilirim.Söyledikleriniz gereksiz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
Hocam wallaha yoruldum ben :D Tamam haklısınız oldu mu ? :)

Konu kilit lütfen.

Bu arada black hat 7 senedir yapıyorum ve 10 sene dahada yaparım bana hiç sıkıntı olmaz :) Siz yazın okuyan ezberci kesim çok olur, ben bugüne kadar seo ile ilgili 5 kaynak okumamışımdır ;)

• Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam wallaha yoruldum ben :D Tamam haklısınız oldu mu ? :)

Konu kilit lütfen.

Bir yanlışı daha düzeltim.İnsanoğluna yine bir faydam dokundu.Hataları da anlamak erdemliktir ;)

• Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

Bir yanlışı daha düzeltim.İnsanoğluna yine bir faydam dokundu.Hataları da anlamak erdemliktir ;)

Milyon Google da gelse milyon ezberci de gelse bağıra bağra derim benim yaptığım şekilde yapılır ise yanlış değil ! :)

• Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Okumadığınızı anlamıştım zaten ;)

Ek Olarak:

Milyon Google da gelse milyon ezberci de gelse bağıra bağra derim benim yaptığım şekilde yapılır ise yanlış değil ! :)

Aman sesiniz kısılmasın SEO'yu çoluk çocuk işine çevirdiniz ya helal olsun size! hiçbir bir profesyonel SEO hizmeti veren bunları söylemez amatörlüğünüz konuşmanızdan belli.Bu ne SEO tarihinde görülmüştür ne de insanlık tarihin de ve gereksiz olduğunu kendi kendinize kanıtladınız...ve hala mesaj yazabiliyorsunuz ilginç

• Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

Okumadığınızı anlamıştım zaten ;)

Ek Olarak:

Sesiniz kısılmasın SEO'yu çoluk çocuk işine çevirdiniz ya helal olsun size! hiçbir bir profesyonel SEO hizmeti veren bunları söylemez amatörlüğünüz konuşmanızdan belli.

Bugünlük ödevim bu olsun o zaman :D Bu gece boyu baştan aşşağıya 10 defa okur isem yeter herhalde :)

Az birazda çoluk çocuk uğraşsın :) Yeterince hasta muayene ettiniz siz, şimdi biz bir süre hastalandıralım, sonra siz yine tedavi edersiniz :)

Forumda tartışma ortamı yarattığım için herkesten özür dilerim.Yönetici arkadaşlar uygun görür ise konuyu silebilirler.yanlış bir nokta var ise uyarıda bekliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al