wmaraci reklam

YETER! İnsanları Kandırmaktan usanın artık!

22 Mesajlar 3.647 Okunma
wmaraci reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Hostazor Hocam öyle birşey yapıyorsan o işin kuralını bileceksin de yapacaksın ana sitene böyle birşey yapmak ahmaklıktan başka birşey olmaz. Site kurarsın google hedefin falan olmaz sade hile hurdayla para kazanmaya bakarsın banlansanda umrunda olmaz yani. Şimdi gidip hosting yazınca hostazor.com karşısına çıkınca gelecek müşterini sen önünü kesmek istermisin? İstemezsin o yüzden başka bir site kurarsın tk li falan üst sıralara çıksan 3 gün bile kazandığın para kardır. He tabi haram orası ayrı bir konu. :)

wmaraci
reklam

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Yıllardır web sektörünün içindeyim böyle konu açıp 2 3 gün sonra o konu hakkında blog yazanıda gördüm o yüzden ne ben yorum yapmaya yorulayım ne de siz konu açmaya o yüzden ne söylersek söyleyelim onlar hep kendini zeki sanacak ve 20 30 tl ye gençliğini yıpratacak.

Not: Yorumumda genelleme yaptım kimse üstüne alınmasın ben gördüklerimi söylüyorum.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
Foruma bu konuda bilgilendirme amaçlı sabit konu açılabilir.

Şimdi tövbe zamanı..

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)

barisay adlı üyeden alıntı

Yıllardır web sektörünün içindeyim böyle konu açıp 2 3 gün sonra o konu hakkında blog yazanıda gördüm o yüzden ne ben yorum yapmaya yorulayım ne de siz konu açmaya o yüzden ne söylersek söyleyelim onlar hep kendini zeki sanacak ve 20 30 tl ye gençliğini yıpratacak.

Not: Yorumumda genelleme yaptım kimse üstüne alınmasın ben gördüklerimi söylüyorum.

Maalesef yorulmamız gerek. En azından insanlar akıllanana kadar :)

Ek Olarak:

Kotil adlı üyeden alıntı

Hostazor Hocam öyle birşey yapıyorsan o işin kuralını bileceksin de yapacaksın ana sitene böyle birşey yapmak ahmaklıktan başka birşey olmaz. Site kurarsın google hedefin falan olmaz sade hile hurdayla para kazanmaya bakarsın banlansanda umrunda olmaz yani. Şimdi gidip hosting yazınca hostazor.com karşısına çıkınca gelecek müşterini sen önünü kesmek istermisin? İstemezsin o yüzden başka bir site kurarsın tk li falan üst sıralara çıksan 3 gün bile kazandığın para kardır. He tabi haram orası ayrı bir konu. :)

Belirli bir imaj ve başarı söz konusu. Başarısızlıkla çıkar sağlamak pek mantıklı değil :)

wmaraci
wmaraci

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
bu durumdan nedense herkes şikayetçi ama biraz fazla para ödemeye gelince nedense böyle olmuyor. Geldiğim günden beri söylüyorum kurumsal bir firma ile çalışın seo yada backlink paketleri ayrı ayrı düşünülemez ayrıca 200-300 tl ye seo olmaz arkadaşlar birbirimizi lütfen kandırmayalım madur olmamak için kurumsal firmalar ile çalışın ki forumumuzda inanın çok başarılı arkadaşlar var

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
Kani hocam geçende hatırlarsanız bunun üzerine baya bir konuşmuştuk ama bizim insanlarımız gösterişli abartılı şeyleri almayı pek bir seviyorlar. ben kaç kere PR değerlerinin bir önemi olmadığını artık hiçbir işe yaramadığını söylesem trust rank oranını öne vursamda hala forumlarda pr ile satış yapan sahte SEO cu arkadaşlarımız var tek bununla değil tek bir backlink paketiyle 1. sayfa garanti eden insanlar var 150tl gibi paraya 1.sayfa garantisi veren sahte SEOcular var biz ne yapalım gerçekten beni çok sinirlendiren bir o kadarda üzen bir konu kime sorsam SEO yapıyor hangi kelimede yükseldin diyorum öylece bakıyor :D madem herkes o kadar iyi SEO yapıyor pr değerlerine çok güveniyorsunuz geçen forumda gördüm 8 yıllık tecrübe yazmış adam şaka gibi 8 yıldır bu sektördeysen aç siteni çıkar SEO ile alakalı birkaç kelimede görelim eyvallah diyelim.
BU BİR SEKTÖR BİR İŞ BİR MESLEK BU HOBİ OLARAK YAPILACAK BİRŞEY DEĞİL HERKES LÜTFEN KENDİ MESLEĞİNİ YAPSIN. matematik öğretmeninin php kodlması normal bir esnafın hobi olarak SEO yapması piyasanın değerini düşürenler bunlar. off çok sinirlendim :D
Hostazor

kişi bu mesajı beğendi.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Söylediğinizde haklısınız ama bazen de suç bizde oluyor be hocam. Düşünmekten aciz insanlar olmuşuz hepimiz. Ben hep diyorum bi işte garanti varsa, adam onu neden kendisi için yapmıyor. Sen site açarak 500-600 lira kazanmak istiyorsun yöntem bilmiyorsun. Adam da yöntemin oluğunu sanıyorsun madem, O açsın kendıne site kazansın senın hayalını kurdugun parayı. neden 40-50 liraya tenezzül ediyor ?

iğneyi başkaksına cuvaldızı kendimize batarmalıyız
Hostazor

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

SunTeknoSistem adlı üyeden alıntı

arama motoruna seo yazınca ikinci sayfada çıkan adamlar sizi anahtar kelimenizde birinci sayfada birinci sıraya çıkarıcaz diyor buna gülüyorum :)

Rekabet düzeyleri hakkında hiçbir bilgin yok sanırım?

uzayperformans.com

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Seo kelimesinde 1. sırada olmanın bedelini şuan ödüyor bahsedilen firmalar. Gereksiz bir kelimeydi. Google ile oyun olmaz :)

harme harme Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bekçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 127 / 73
  • Ticaret 13, (%92)
Websiteniz için en iyi seo doğal olarak yapılan işlemlerdir.Bunun için zaman ve doğru konular ve seo konusunda uzman olan gerçekten bu işi benimsiyerek yapan arkdaşlar 50TLYE Yapılan seo değildir.Benim bildiğim iyi firmalar var eticaret işiyle uğraşıyorlar aylık 3bin 5bin TL masrafları oluyor.Kazançlarına oranla çok az bir miktar sizlere çok görünebilir.İşi bilecen işe gitmeyecen diye bir söz var ta kendisi ucuz etin yahnisi yenmez aç kalırsınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al