wmaraci reklam

YETER! İnsanları Kandırmaktan usanın artık!

22 Mesajlar 3.639 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Merhabalar , bugün bir grupta bir arkadaşın paylaşımını gördüm. Bir sözde see you uzmanı arkadaşa anahtar kelimede bot hit göndermiş ve google'da bu şekilde yükseleceğini , artık google'da yükselmenin hayal olmadığını söylemiş. Şimdi güzel kardeşim iyisin hoşsun güzelsin de insanların umutlarını , yada şu sektörün şerefini iki paralık etmek güzel birşey mi? Bot hite birde garanti vermiş. Bu iş böyle kolay olsaydı ki bu memleketin tek akıllısı senmisin de sadece sen biliyorsun bu yöntemi demezler mi adama ? Yapamadığınız şeyler konusunda bilginiz olduğunu yada ya tutarsa mantığı ile bazı konularda hizmet sağlamaya çalışmayın cidden. Bırakın sektörü , gerçekten hakedenler çalışsın , gerçekten çalışanlar , emek harcayanlar çalışsın şu sektörde. Biri gelir backlink paketi ile garantili seo çalışması der diğeri gelir bot hit gönderip ilk sayfa garantisi verir. Cidden saçmalık. Seo bir bütündür , yapboz gibi parçaları vardır ve o parçalar doğru dizayn edilmezse bu sizin zararınıza olur. Siteniz spam'a düşebilir , yada sıralamanız olduğundan daha kötü duruma gelebilir. 3-5 kuruş az vermek için kendinizi rezil etmeyin. Vesselam.
SerkanERGUN nrkn impjix

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Burak Burak brktrk Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 2015
  • Beğeniler 0 / 387
  • Ticaret 70, (%97)
+1 :rolleyes:

SunTeknoSistem SunTeknoSistem MobilPlatforms Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yapay Zeka Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 108 / 132
  • Ticaret 8, (%100)
arama motoruna seo yazınca ikinci sayfada çıkan adamlar sizi anahtar kelimenizde birinci sayfada birinci sıraya çıkarıcaz diyor buna gülüyorum :)
mzlmgnhn MuhammetKoc webcoderist

kişi bu mesajı beğendi.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Çok güzel paylaşım kardeşim, zaten o tür insanlara kananlar pişmanlığı ile kalıyor. Aslında sadece pişmanlığı ile kalmayıp bu sektöre bakış açısı değişiyor ve hakkı ile iş yapan kişiler de zarar görüyor.

Bu arada konu içerisinde belirttiğin, yok backlink paketi yok yapay hit gönderimi terimine göre bundan kendime de ders çıkarmak lazım. Bu işin sadece bir basamağını oluşturuyorum çünkü herkes seocu olmuş :) bütünlüğü ile seo yapmak herkesin harcı değil :) imkan gerekli, bilgi gerekli v.s v.s işte :)
Hostazor GuvenSEO

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Ben de seo başlığı açıp hizmet sağlayacağım.Başlığım Seo'da çığır açmak olsun.
İlk sayfa garantisi de vereyim.Hem de üç vakte kadar.Yöntemim ' günde 6 saat dua etmek' olsun.
'Allahım şu kulunun sitesini ilk sayfaya tez zamanda çıkar yarabbim' diye zikir yapayım.
Beni direk banlar herhalde bölüm moderatörü.
Anlatmak istediğim şeyi şiirle özetleyeyim.
Konuya hakim olandır ki o bölüm moderatörü.
Banla böyle bilgisiz atıp tutan seocu g.tü:)
Since1912 dincerdirlik SysError

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)

SunTeknoSistem adlı üyeden alıntı

arama motoruna seo yazınca ikinci sayfada çıkan adamlar sizi anahtar kelimenizde birinci sayfada birinci sıraya çıkarıcaz diyor buna gülüyorum :)

Her kelimenin ayrı bir potansiyeli var. Bu potansiyel dahilinde kelime için yapacağınız çalışmanın süreside değişken. Bu yılları alabilecek bir kavram. Seo kelimesi prestij dışında fazla bir katkı sağlar mı? Orasıda tartışmaya açıktır. :) Biz mesela Hosting sektöründeyiz , kendi sektörümüzle ilgili çalışmaya başladık ve 1. ayda belirlediğimiz ve yararı olabilecek kelimelerde ilk sayfaya geldik. Bunu da sırf madem seo'dan anlıyosunuz neden kendinize yapmıyorsunuz diyenler için özellikle yapmıştım. Bazı arkadaşlar başarılıdır , müşteri potansiyeli iyidir kendine vakit bulamıyordur o yüzden çalışmasını sadece müşterilerine uyguluyordur. bu biraz yuvarlak bir konu o yüzden minimum ön yargı , maximum bilgi ile yorum yapılması gereken bir konu :)

Ek Olarak:

yb79 adlı üyeden alıntı

Ben de seo başlığı açıp hizmet sağlayacağım.Başlığım Seo'da çığır açmak olsun.
İlk sayfa garantisi de vereyim.Hem de üç vakte kadar.Yöntemim ' günde 6 saat dua etmek' olsun.
'Allahım şu kulunun sitesini ilk sayfaya tez zamanda çıkar yarabbim' diye zikir yapayım.
Beni direk banlar herhalde bölüm moderatörü.
Anlatmak istediğim şeyi şiirle özetleyeyim.
Konuya hakim olandır ki o bölüm moderatörü.
Banla böyle bilgisiz atıp tutan seocu g.tü:)

Kafiyeleriniz yüzünden bizimle değilsiniz :) Hakarete gerek yok boşver herkes hakettiği sıfatı fazlasıyla yaşar ve taşır.

meromerro meromerro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 113 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
tatlı su kurnazları bu tip umut hırsızları maalesef ki mevcutlar..

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
meromerro Bence bu umut hırsızlığından ziyade, kurnazlık yapmaya çalışan ve daha düşük bütçe ile umutlarını elde etmeye çalışan kendini akıllı sanan insanların eseri. Her sektörde bir arz talep ilişkisi vardır ve bunu çoğunlukla müşteriler yaratır. Umutları için yıpranmayı göze almayan insanların bu konudaki hassasiyetsizliği bu sonuçları doğuruyor :)

Ek Olarak:

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Çok güzel paylaşım kardeşim, zaten o tür insanlara kananlar pişmanlığı ile kalıyor. Aslında sadece pişmanlığı ile kalmayıp bu sektöre bakış açısı değişiyor ve hakkı ile iş yapan kişiler de zarar görüyor.

Bu arada konu içerisinde belirttiğin, yok backlink paketi yok yapay hit gönderimi terimine göre bundan kendime de ders çıkarmak lazım. Bu işin sadece bir basamağını oluşturuyorum çünkü herkes seocu olmuş :) bütünlüğü ile seo yapmak herkesin harcı değil :) imkan gerekli, bilgi gerekli v.s v.s işte :)

İmkansızlık bana göre biraz çelişkili bir kavram. Şuanki imkanlarımızla yeni imkanlar üretebiliriz. Sonra o imkanlar ile daha fazlası üretilir. Bu konumda ihtiyaç olan tek şey azim ve istektir. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. :)
meromerro

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Hostazor Bazılar C/P Yoluyla ilk sıraya oturup para kazanıyor tabi google banlıyor ama adam kazancağını kazanıyor. Hit gönderme yoluyla ilk sıraya oturabilir ama sonrada googleden banlanır gelir ağlar google beni banladı diye.

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
@Kotil banlandıktan sonra pek bir anlamı yok zaten başarı kabul edilmez bu sadece ufak bir hile ve hüsran :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al