wmaraci reklam

Arkadaşlar Sitemi Yorumlar Mısınız?

22 Mesajlar 1.692 Okunma
wmaraci reklam

droguzhan droguzhan 2016lys.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 3, (%67)
Arkadaşlar 3 gün önce açtım siteyi 2 gündür yayında.Acaba site görünümünü veya genel hatları ile sistemi yorumlar mısınız?

soru.2016lys.com

Bugünün istatistikleri (Saat 20.20'ye kadar)

1,214 Çoğul Hit
106 Tekil Hit

Sınav ve Yerleşme Süresince Yardımcınız: 2016lys.com
wmaraci
reklam

Saxlorn Saxlorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 53 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
Bence çok yararlı ve güzel bir site, fakat; neden kendinizi 2016 sınavları ile sınırlıyorsunuz?

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 3, (%67)

Saxlorn adlı üyeden alıntı

Bence çok yararlı ve güzel bir site, fakat; neden kendinizi 2016 sınavları ile sınırlıyorsunuz?

Hocam domain konusunda bir azizliğe uğradım diyelim. İyi bir domain seçemedim öz eleştiri yapmak gerekirse. Ayrıca proje tutar mı emin olamadığım için tekrar yeni domain almadım.

Bu işi hayır işi olarak yapıyorum sitede herhangi bir reklam da yok gördüğünüz gibi. Masrafları cebimden karşılıyorum arkadaşların işi görülsün diye.

Sizce siteyi nasıl tanıtabilirim? Yani çok bütçem yok diyebilirim. Karşılıklı link ve banner değişimi yapmaya çalışacağım. Başka nasıl bir yol izleyebilirim reklam konusunda.
Çünkü reklam yaptığım forumlar ister istemez uyarıyor.

Yardımınız için teşekkürler.

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Başlamak için sizde bir soru sorunuz.

Siz de şeklinde düzelt, de ayrı yazılır.

Ayrıca footer da verdiğin link şu: http://sor.2016lys.com/ Sanırım sor değil soru olacak.

Footer linklerden uzak dur ki bu eğitim sitesi olacak, film sitesini ayda 5-10 tl için footer a almak büyük hata.

Bunun ötesinde şunu düşün. Sen böyle bir site buldun, acaba üye olur musun soru sormak için ? Üşenir misin ? Ya da değeceğini düşünür müsün ? Günlük hitim 100 küsür diyorsun. Bırak üye olmadan insanlar soru sorabilsinler. Türk milleti üşengeçtir.

Ayrıca bırak soru sormalarını, sorulara bakmak için bile üyelik istiyorsun. :) Bak wmaraci gibi bir sitedeyiz, üyeliksiz her yerine bakabiliyoruz. Biraz gözlem yap ve mantıklı düşünerek kur sistemini.

Ayrıca masraf diyorsun da bu eklenti dw eklentisi. Bu sitenin ne masrafı olacak yahu ? :) Hayır işi falan boşver bunları. Güzelce çalış. Anlayorum seni fakat çalışmadan olacak şeyler değil bunlar. Önce sitene çeki düzen ver. Kendi kendine SEO yapmaya çalış. Sosyal medyayı kullanmaya çalış. Sitene sosyal medya hesapları aç. Sosyal medya demek ücretsiz reklam demek. Bir sürü grup var LYS ile ilgili.
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
wmaraci

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)
hocam bu sistem ücretli mi?
Çok kullanışlıymış

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 3, (%67)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Başlamak için sizde bir soru sorunuz.

Siz de şeklinde düzelt, de ayrı yazılır.

Ayrıca footer da verdiğin link şu: http://sor.2016lys.com/ Sanırım sor değil soru olacak.

Footer linklerden uzak dur ki bu eğitim sitesi olacak, film sitesini ayda 5-10 tl için footer a almak büyük hata.

Bunun ötesinde şunu düşün. Sen böyle bir site buldun, acaba üye olur musun soru sormak için ? Üşenir misin ? Ya da değeceğini düşünür müsün ? Günlük hitim 100 küsür diyorsun. Bırak üye olmadan insanlar soru sorabilsinler. Türk milleti üşengeçtir.

Ayrıca bırak soru sormalarını, sorulara bakmak için bile üyelik istiyorsun. :) Bak wmaraci gibi bir sitedeyiz, üyeliksiz her yerine bakabiliyoruz. Biraz gözlem yap ve mantıklı düşünerek kur sistemini.

Ayrıca masraf diyorsun da bu eklenti dw eklentisi. Bu sitenin ne masrafı olacak yahu ? :) Hayır işi falan boşver bunları. Güzelce çalış. Anlayorum seni fakat çalışmadan olacak şeyler değil bunlar. Önce sitene çeki düzen ver. Kendi kendine SEO yapmaya çalış. Sosyal medyayı kullanmaya çalış. Sitene sosyal medya hesapları aç. Sosyal medya demek ücretsiz reklam demek. Bir sürü grup var LYS ile ilgili.

Hocam masraf olarak domain 20 TL üzerine de hosting işte yani öğrenci adamım o kadar masraf edebildim bütçem bu. Alttaki film sitesi de bana ait sadece deneme amaçlı koydum oraya acaba insanlar footere tıklıyor mu diye hit gönderdiğimden değil.
Üyelik sistemini ise içerideki gruba hızlı ve doğru çözümler yapabilmek için sınırlı hale getirdim. Soru atan kaçmasın diye. Haftada 20 kontenjan verdim ki ilk günden bitirdik onu da çok şükür :)
Yani sorulan sorular sınava yönelik olduğu için çözüm yapmak zaman ve emek alıyor o nedenle herkese açmak beni zorlar. Türk milletiyiz dediğiniz gibi, ben sormayı herkese açsam sorusunu çözdüren gider. Hatta eminim ki soruyu atıp cevabına bile bakmaz. Ancak siteyi biraz el üstü tutmak için kota koymak mantıklı geldi. Hem çözümleri kolaylaştırıyor hem de siteyi kasmıyor. Deneme için bir hosting sponsorum var sağolsunlar. Onları da zor durumda bırakmak istemiyorum.
Daha önce de aynı domaine rehberlik üzerine bir blog yazmıştım kitap tanıtımları vs hakkında. Çeşitli problemlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Amacım bu yolla para kazanmak değil. Kazanırsam da siteyi daha hızlandırmak ve daha iyi yerlere getirmeye yetecek kadar olsa kafi.
Ancak soru cevap sitesine nasıl SEO yapılır veya nasıl sosyal medya paylaşılır bilmiyorum. Bu konuda ne yapmalıyım sizce hocam?

mexev9 adlı üyeden alıntı

hocam bu sistem ücretli mi?
Çok kullanışlıymış

Yok hocam ücretsiz. 15 dk içerisinde çözüm yapıp gönderiyorum cevap olarak. Eğer sınav hazırlık öğrencisi iseniz size özel 1 kontenjan açabilirim wmaracindansınız madem :)

Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. Bu arada yaşanan o talihsiz link durumundan dolayı özür dilerim tekrar hocam kusura bakmayın Ozzyfb hocam.

İyi Geceler.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam çok güzel fakat Ozzyfb arkadaşımıza katılıyorum. Bence en azından soruları okumayı ziyaretçilerede açık yap yoksa sitedeki ziyaretçi kapıda beklemiş gibi oluyor, kayıt olmak içinde bir süre bekleniyor. İnanın sorusunu sorup kaçmak isteyen üye olduktan sonrada bunu yapar. Hemde içerikleri gizleyecekseniz googleda bir yere varamazsınız. En azından bağlantıları veya cevapları gizleyin ama bu kadar kısıtlı yapmayın.

Onun dışında ne kadar geç değil yeni bir domain alın ve şimdiki domaini ona yönlendirin. Yoksa 2017 ye girmeye az kalmış 2017lys.com alırsanız hit meselesi mahf olur. lys-sorulari.biz gibi sınırlandırılmamış domain kullanmanı öneririm.

Başarılar hocam :)

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 3, (%67)

sovetski adlı üyeden alıntı

Hocam çok güzel fakat Ozzyfb arkadaşımıza katılıyorum. Bence en azından soruları okumayı ziyaretçilerede açık yap yoksa sitedeki ziyaretçi kapıda beklemiş gibi oluyor, kayıt olmak içinde bir süre bekleniyor. İnanın sorusunu sorup kaçmak isteyen üye olduktan sonrada bunu yapar. Hemde içerikleri gizleyecekseniz googleda bir yere varamazsınız. En azından bağlantıları veya cevapları gizleyin ama bu kadar kısıtlı yapmayın.

Onun dışında ne kadar geç değil yeni bir domain alın ve şimdiki domaini ona yönlendirin. Yoksa 2017 ye girmeye az kalmış 2017lys.com alırsanız hit meselesi mahf olur. lys-sorulari.biz gibi sınırlandırılmamış domain kullanmanı öneririm.

Başarılar hocam :)

Hocam görüntülenmeyi herkese açtım. Ancak sorma ve cevap verme üyelere özel yine.
Sonra footer düzenlemesi yaptım. Ozzyfb hocamın dediği gibi imlaları düzelttim. Onun dışında bir kaç hata daha olmuş çeviride.
Domain olarak da taşıma vs nasıl yapılıyor bilmiyorum. Domain alsam bile ona da para verecek durumum yok malesef. Ne yapabilirim başka sizce?

Ek Olarak: Konuyu yanlış yere açmışım. Doğru yere taşındı. @[Psycho](userid:105) 'ya teşekkür ederim.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
droguzhan , böyle daha iyi oldu en azından okunabiliniyor üye olunmadanda :)

Domain için yeterli bütçe yoksa adsenseye başvurun derim, zaten cebinizden para çıkmayacak aksine para kazanacaksınız, ne kadar hayrına yaparsanız yapın siteyi ayakta tutmakda gerek, hitiniz güzelse gelicek seneye kadar yeni bir domain parası toplanır zaten adsensede, o paraya hostingde alarsın hatta :)

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 3, (%67)

sovetski adlı üyeden alıntı

droguzhan , böyle daha iyi oldu en azından okunabiliniyor üye olunmadanda :)

Domain için yeterli bütçe yoksa adsenseye başvurun derim, zaten cebinizden para çıkmayacak aksine para kazanacaksınız, ne kadar hayrına yaparsanız yapın siteyi ayakta tutmakda gerek, hitiniz güzelse gelicek seneye kadar yeni bir domain parası toplanır zaten adsensede, o paraya hostingde alarsın hatta :)

Hocam peki bu platforma adsense nasıl ekleniyor bilmiyorum. O konuyu nasıl yapacağız?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al