wmaraci reklam
lidertakipci

Websiteanalyzer.org - Yenilendi !!!

25 Mesajlar 3.472 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

utkuuygunn utkuuygunn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** U**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 7 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
Ben daha yaratıcı birşeyler yapmanızı veya kapatmanızı tavsiye ederim. Çünkü internette çok iyi özellikleri ve stilleri olan webmaster toolkitleri mevcut. Hazır script ile başka bir servisi açmak gereksiz diye düşünüyorum. Yeteneğiniz ve azminiz varsa başka alanlarda da kullanabilirsiniz. Sadece bir tavsiye. Kolay gelsin.

wmaraci
reklam

lhteam lhteam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Ben daha yaratıcı birşeyler yapmanızı veya kapatmanızı tavsiye ederim. Çünkü internette çok iyi özellikleri ve stilleri olan webmaster toolkitleri mevcut. Hazır script ile başka bir servisi açmak gereksiz diye düşünüyorum. Yeteneğiniz ve azminiz varsa başka alanlarda da kullanabilirsiniz. Sadece bir tavsiye. Kolay gelsin.

Çok güzel ve yaratıcı projelerim şu an bekliyor.3 Tane çok güzel ve benzersiz projem var.Hepside bitti.Şu an tek yapmak istediğim,kendime hiti yüksek bir site oluşturmak.Ve bu site ile,diğer sitelerimi yükseltmek.Bu site biraz daha ilerlediğinde,temasını,sistemini değiştireceğim.
Tavsiyen için çok teşekürler kardeş.

Nesim Nesim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Sıradan biri
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

ProgramYapmak adlı üyeden alıntı

Tema olsun script olsun eklenti olsun vs. tüm warez kullananlar hırsızdır, hiçbir farkı yoktur normal hayatta çanta alıp kaçmaktan. Birilerinin evini geçindirdiği şeyleri ücretsiz, illegal olarak edinmek hırsızlıktır. Elbette ağır konuşurum, neymiş domain boş dursunmuş, böyle nasıl savunabilirsiniz ki kendinizi?

Sen kendini ne sanıyorsun? klavye delikanlılığı yapma, neymiş normal hayatta çanta çalacakmışız veya ne yapacakmışsız, senin acını iyi anlıyorum; senin inadına bu scripti dağıtacağım, madem hırsız olduk bari paylaşımcı hırsız olalım.
Yahu Wordpress'in yazılımını hepimiz kullanıyoruz ve wordpress'in linkini kaldırıyoruz, yetmemiş gibi tema sahiplerinin hakkını yiyoruz, adamın temasını alıp bir kaç editleme den sonra kendi temamızmış gibi böbürlenipte ortaya sunuyoruz? Bırak bu ayakları, yorumlarında saygılı ol ve öyle sazan gibi her yoruma atlama!

Dipnot:

Sende hırsızsın "ZinePress" temasını kullanıyorsun dimmi, hani adamın linki? senin emeğe bu kadarmı saygın var?

Ek Olarak: Ayrıca warez konusunda birşeyler söylemek isterim.Kullandığınız windows sürümünden,Kullandığınız programlardan,scriptlere kadar çoğunu zaten warez kullanıyoruz.Aslında hepimiz birer hırsızıs.
Ama şöylede bir gerçek varki,her parayla satılan araca,programa para verecek durumda değiliz.Keşke yeterince param olsada,her programı parayla kullanabilsem.Çünkü bir yazılımcı olarak çok iyi anlıyorum bu durumları.
Gözlerim ağrıyarak,uyumayarak,kafam ağrıyarak yazdığım projeleri,birisi hiç uğraşmadan ,üstelik emeğimi vermeden kullanıyor.Bu gerçekten çok kötü birşey.Ama o yazılımı yazan ben,yine bir başkasının yazılımını warez olarak kullanıyorum.
Neyse fazla uzatmayayım ama hepimiz hırsız sayılırız.En azından fazla çalmayalım diyorum.

Çok dürüst konuşmuşsunuz teşekkürler.

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Bu scripti hiç sevmiyorum.Fake rank diyor ya. :D

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
wmaraci

Nesim Nesim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Sıradan biri
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

NovaCep adlı üyeden alıntı

Bu scripti hiç sevmiyorum.

Bende sevmiyorum, en kısa sürede sitemden kaldıracağım, ayrıca bu scripti isteyen varsa dağıtacağım. Nede olsa hırsız olduk. Adam ZinePress temasını kullanıyor ve ZinePress linklerini siliyor bu hırsızlık değilde, bizimkisi hırsızlıkmış!

Ek Olarak: http://bitlis.gen.tr/ deki scripti sildim, sanki o script olursa dünyanın hittini alırım, hem bu script sitenizin adını log olarak tutuyor kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmem! wmaraci.com varken bu script beş para etmez!

• Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Bu scripti hiç sevmiyorum.Fake rank diyor ya.
Fake Rank tahmini rankını söylüyor.Mesela senin pagerankın 0 diyelim.Ve pagerankının kaç olabileceğini hesaplıyor.Sana diyorki bir sonraki rankın 3 olacak diyor.Ve rankın 3 olduğunda fake rank yerine normal rankını yazıyor.

hem bu script sitenizin adını log olarak tutuyor

Burda ne demek istediğinizi anlayamadım.
wmaracina kötü diyen yokki.Ama bu scipttede kötü diyemezsin.Bence gayet güzel script.Teması,alt yapısı ve özellikleri ile.Sadece özellik sayısı az diyorum.

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Seo Score (beta): bu ne demektir acaba?

• Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Seo Score (beta): bu ne demektir acaba?

Seo değerinizi ölçüyor. Şu an deneme aşamasında.Yani geliştiriliyor.Özellikle Seo Score çok ilgi gördü.
Ölçmediğim bazı istatistikler var. Mesela Sitede RSS varmı onu kontrol edemiyorum.Sebebide şu. Rss adresleri çok farklı olabiliyor.
Kimi siteadresi.com/feed yapıyor. Kimisi siteadresi.com/rss yapıyor.Daha değişik yapanlarda var.Ve bunu ölçmek için bir sürü deneme yapmak gerekiyorki oda şu an çok zor.
Bunun gibi birkaç aklımda seçenek var.Onlarıda halledebilirsem,beta aşamasından çıkacak.

Ek Olarak: Arkadaşlar Eklenti hakkındaki düşüncelerinizi nelerdir ?

Eklentinin görünümü şu şekildedir =

Tavsiyeleriniz nedir bu eklenti hakkında?

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Website Title: No Data Description: No Data Keywords: No Data
bende neden böyle diyor?

• Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Website Title: No Data Description: No Data Keywords: No Data
bende neden böyle diyor?

Website anahtar kelimeleriniz veya başlığınız yoksa bu uyarıyı verir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al