wmaraci reklam

Instagram Sayfamı Eleştirir Misiniz?

7 Mesajlar 1.007 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TheMucit TheMucit UgurKilci.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci ve İçerik Üreticisi
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
Bir süredir instagram da düzenli olarak paylaşım yaptığım girişimzel isimli instagram girişimcilik sayfası açtım.

İlk dönemde girişimcilik sözleri paylaşıyordum. instagram girişimcilik sözleri bir zamandan sonra instagram istatistik gönderileri paylaşmaya başladım ve en sonunda devamlı olarak girişimcilik eğitimi paylaşmaktayım.

https://www.instagram.com/girisimzel/

Örneğin fikir bulmak bir sorundur onu yukarıdaki resimde anlattım. Podcast dinlemek fikir bulduran manyak bir yöntem. Bu tür paylaşımları internette görmek biraz zor. Podcast dinlemekle yetinin demiyorum örnekler vermeye çalışıyorum.
Girişimci muhabbeti, yollarda tv, serbest oyun imalatı ve paraşüt'le üretim bandı gibi podcastlerden bahsediyorum.

Şimdi size soruyorum. Beni eleştirir misiniz?

Baştan Sona PHP Eğitimi ➡ youtu.be/TQP8jBwnXw4
wmaraci
reklam

yakupbeyaz yakupbeyaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
@aboootv @anlatilmayanbilgiler Kurucu ve yöneticisi olarak yani yıllardır bu işin içinde olan biri olarak size önereceğim tek şey paylaşımlarınıza etkileşim getirecek görüntüler ekleyin. Belirli bir taslak üzerinde ilerleyin ve çizginizi asla bozmayın. 5-20 arası yorum kasacak hesap açarak instafly kullanarak takipçinizi artırırın. Haricinde sosyalpanelci.com ve takipavm.com ile müşterilerime takipçi ve beğeni hizmeti sunmaktayım fakat bunu kimseye önermem ve kendimde asla atmam. Kesinlikle full organik ilerleyin. Biyografi kısmınıza emojileri çok koymayın sade görünümlü hesaplar gözü yormaz ve kişiler bu sayfaları daha çabuk aklında tutar. Daha çok çok yazılacak şey var elbette ama benden size şimdilik bu kadar ;) Faydalı olabildiysem ne mutlu bana 😊 - (BEYAZMEDYA) - 0538 400 71 01

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Hocam girişimcilik sayfası olduğundan insanlara umut aşılamak gerekiyor. En azından tüm girişim sayfaları bunu yapıyor. Siz taban renk olarak siyah koymuşsunuz, ben karamsar, üzücü şeyler okuyacağımı düşünüp okumuyorum. Renk olarak beyaz renklere geçmeniz gerekiyor zannımca.

• Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)

yakupbeyaz adlı üyeden alıntı

@aboootv @anlatilmayanbilgiler Kurucu ve yöneticisi olarak yani yıllardır bu işin içinde olan biri olarak size önereceğim tek şey paylaşımlarınıza etkileşim getirecek görüntüler ekleyin. Belirli bir taslak üzerinde ilerleyin ve çizginizi asla bozmayın. 5-20 arası yorum kasacak hesap açarak instafly kullanarak takipçinizi artırırın. Haricinde sosyalpanelci.com ve takipavm.com ile müşterilerime takipçi ve beğeni hizmeti sunmaktayım fakat bunu kimseye önermem ve kendimde asla atmam. Kesinlikle full organik ilerleyin. Biyografi kısmınıza emojileri çok koymayın sade görünümlü hesaplar gözü yormaz ve kişiler bu sayfaları daha çabuk aklında tutar. Daha çok çok yazılacak şey var elbette ama benden size şimdilik bu kadar ;) Faydalı olabildiysem ne mutlu bana 😊 - (BEYAZMEDYA) - 0538 400 71 01

5-6 yorum yapacak kadar hesap açarım. Algoritma için tamam bunu cebe kattım. Çarpıcı görselleri nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum çünkü genellikle işim ham maddesini kökünü vermeye hedefliyorum. Değerli bir içerik yaratmak istiyorum. Bu yüzden genellikle yazı paylaşıyorum bilgiyi aktarabilmek için. Çarpıcı görsel eklersem galeri şeklinde olur fakat tüm sayfanın galeriden ibaret olması doğru mu işte bu konuda kararsızım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yakupbeyaz yakupbeyaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Sayfanın paylaşım görselleri farklı fakat taslakları aynı olursa düzenli bir sayfa görünümü olur. Profilinizi ziyaret edenlerin takip etmeden çıkma oranını düşürür. Örneğin ; @haydaatv 'de tek bir gönderi var o gönderiyi inceleyin. Belirli bir sınır, açıklama başlık kısmı ve fotoğraf kısmı bulunuyor. Sizde Bu şekilde bir düzen oluşturabilir her seferinde taslak üzerine açıklama ve başlık ekleyerek ve açıklama ile ilgili dikkat çekici fotoğraflar eklerseniz gercekten dönüş mükemmel olacaktır.

• Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

Hocam girişimcilik sayfası olduğundan insanlara umut aşılamak gerekiyor. En azından tüm girişim sayfaları bunu yapıyor. Siz taban renk olarak siyah koymuşsunuz, ben karamsar, üzücü şeyler okuyacağımı düşünüp okumuyorum. Renk olarak beyaz renklere geçmeniz gerekiyor zannımca.

Sayfanın mottosu diğer sayfalar gibi sadece umut aşılamak değil. Sayfa kök bilgiyi aktarmak için var. Söz paylaşmak yerine kolay bulunmayan has bilgileri araştırıp gerekirse bizzat girişimciyi bulup sorarak ediniyorum. Bu bilgileri ise derleyip paylaşıyorum. Yani sadece umut veren bir site değil üstüne öğreten bir site. Bu yüzden umut verenlerin arasında listelemek pek mantıklı bir düşünce olmadığını düşünmekteyim.

Siyah rengi siz de sevmediniz. Başkaları da sevmemişti. Bende anket düzenleyip hikayede paylaştım. Fakat siz ve beğenmeyen diğerleri çok küçük bir yüzdesiniz gibi duruyor. Yüzlerce kişi ankette siyah kalmasını isteyince, bende haliyle siyah bıraktım.

10 üzerinden 2 kişi beyaz derken 8 i siyah dediği için siyah kaldı. Sayfa da eğitim içerikli paylaşımlar olduğundan hafif ciddi yapısına iyi geliyor gibime geliyor. Sonuç olarak rengi takipçilerin istemesiyle değiştirmedim.

Yorumunuz için teşekkürler, beni hunharca eleştirebilir ve yerden yere vurabilirsiniz. Benim hoşuma gidiyor. :D

• Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

yakupbeyaz adlı üyeden alıntı

Sayfanın paylaşım görselleri farklı fakat taslakları aynı olursa düzenli bir sayfa görünümü olur. Profilinizi ziyaret edenlerin takip etmeden çıkma oranını düşürür. Örneğin ; @haydaatv 'de tek bir gönderi var o gönderiyi inceleyin. Belirli bir sınır, açıklama başlık kısmı ve fotoğraf kısmı bulunuyor. Sizde Bu şekilde bir düzen oluşturabilir her seferinde taslak üzerine açıklama ve başlık ekleyerek ve açıklama ile ilgili dikkat çekici fotoğraflar eklerseniz gercekten dönüş mükemmel olacaktır.

Anlıyorum, sayfa içindeki paylaşımlarda bir taslak üzerinden gitmemi istiyorsunuz. Yalnız benim bir taslağım var. Tüm paylaşımlarda bunu görebilirsiniz. Sol üst köşede logo ve yazı. Sağ alt köşede @girisimzel tagi vardır. Başlıklar bebas fontu ve büyük puntolarda yazılırken içerik yazısı ariale yakın bir yazı tipinde 25 punto civarlarında. Ve her paylaşımda eğer başlık çok yer kaplamazsa sağ üst köşede içerikle ilgili bir illüstrasyon veya resim bulunmakta.

Yani belli bir standardı, taslağı var. Tabii sizin burada demek istediğiniz muhtemelen içeriği çarpıcı bir görselle birleştirmek olabilir.

Dediklerinizi dikkate alacağım. :)
yakupbeyaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al