wmaraci reklam

Bir hoşgeldini çok görmeyin!

23 Mesajlar 2.978 Okunma
wmaraci reklam

RoboticProgram RoboticProgram WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. WMAracı'nı eskiden beri takip ediyorum. Ancak yeni kayıt oldum.

İsmen değil cismen kendimi anlatmak istiyorum. Eğer ortak noktalarımız varsa bir arkadaş network'u edinmek güzel olabilir.

İstanbulda yaşıyorum. Her türlü faaliyete açığım ancak genel olarak ilgi alanlarım.
Teknoloji
Kriptoparalar
Python Dili
Kuramsal Fizik (Genel Görelilik, Parçacık Fiziği, Kuantum Mekaniği)
Bilimsel araştırmalar.
E-Ticaret Sektörü
Seo Püf Noktaları
Wordpress

Bu ilgi alanlarımdan en az biriyle ilgileniyorsanız arkadaş network'ü kurabiliriz diye düşünüyorum.
insidetrader

kişi bu mesajı beğendi.

ParaKazan.com.tr - Ek iş yaparak para kazan ve yatırım araçları
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Hoşgeldiniz, karşılıklı fayda ve arkadaşlıkların arkası kesilmeyecek bir üyeliğiniz olur umuyorum :). Kripto paralar bilgi alanıma, Python ise ilgi alanıma giriyor (bilgim yok :D). WordPress, SEO ve bilimsel araştırma konularında da hoş kesişimler mevcut :).

İyi forumlar dilerim.
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

.

tugrayaldiz tugrayaldiz tugra.dev Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Developer
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 98 / 140
  • Ticaret 10, (%100)
Hoşgeldin, Python da ne kadar iyisin? :)
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Raspberry pi, Arduino seviyorsan çok ortak noktamız var :D

Hoş geldin.
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci

• Üyelik 29.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdiden böyle mesajlar görmek çok hoşuma gitti. Burada iyi arkadaşlıklar edineceğimize hiç şüphem kalmadı artık.

@FurkanHisamioğlu ,Kriptoparalar konusunda olsun finans sektörü ve yatırım anlamında kendi çapımda amatör çalışmalarım mevcut. Özellikle E-ticaret sektöründe kullanım açısından büyük bir beklentim var ancak şu an için biraz bu aşamada bekleme taraftarıyım. Yartırım olarak kriptopara yatırımcısıyım sanıyorum sizin de olduğunuz gibi. Ancak bu konuda her bilgiye açığım. Dolayısıyla insan insandan üstündür diyerek bilgi paylaşımı yapabileceğimizi ümit ediyorum.

Bilgi paylaşımı bir yana bu konuda youtube kanalı kurmayı düşünüyorum. Her ne kadar izlenim sayıları az da olsa bu girişimin uzun vadede karlı olacağına eminim.

@PoseidonTR ben her konuda olduğu gibi Python konusunda da kendimi öğrenci olarak görüyorum. Bu konuda lisans tezimde bir çalışmam oldu fakat sonrasında öğrenme ve geliştirmek için aşırı büyük bir çalışmam olmasa da hevesim tam anlamıyla devam ediyor. Sanıyorum üniversite sonrası bir ortak arkadaş grubum olmadığı için ve sektöre kendimi atmaktan ziyade (maaşlı çalışan olmadığım için) kendi işimde de E-Ticaret konusunda bu konuda bir çözüm oluşturmadığım için yerimde saydım diyebilirim. Fakat burada mesela senin gibi bir arkadaş çevresiyle hem motivasyon anlamında hem de tecrübe aktarımı açısından düşünüldüğünde -ki insanın çevresi o şahsı otomatik olarak etkileyerek diye düşünerek daha ileri seviyelere gelebileceğimi düşünüyorum.

• Üyelik 29.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
@Korkmaz anladığım kadarıyla elektronik konusunda detaylı bir bilgi birikimine sahipsin. Veya en azından bu konuda bir hobin mevcut. Açıkçası Raspberry pi ve Arduino konusunda senin yazdığını gördükten sonra araştırma yaptım ve gördüğüm şeyler heyecan verici.

Şimdi benim şöyle bir olayım var.

Mesela bir ortak bulup bir projeye girdiğimde. O proje bir verim veriyorsa, bir fayda sağlıyor veya bir çözüm sağlıyorsa benim için doğru bir projedir. Mesela blockchain genellikle çoğu kişi için. Hatta %99 'u için bir yatırım aracı gibi duyuyor. Ancak yatırımın dışında çözüm getirebileceği bir çok nokta var. Mesela alternatif ödeme metodu olması gibi. Ve beni heyecanlandıran noktası burası. Henüz araştırmayı yüzeysel olarak yaptım ve sanıyorum Robotic olan nickimden olsa gerek bu ilgi alanlarını yazdın ve bundan çok memnun kaldım bu arada bunu da belirtiyim.

Benim aklıma şimdi şu anda gelen şöyle bir durum var lütfen gülmeyelim. Ben teknolojiyi, tüm işlerimizi kolaylaştırsın ve biz olabildiğince tembel olarak yaşabilelim. :)

Ya tembel kelimesinden kasıt aslında işleri kolaylaştırmak. Mesela ben bilgisayarımdan kalkıp 10 metre ötemdeki mutfağa gibip kahve makinesinde kahve yapmak istemiyorum. Bunun yerine bilgisayar başımda veya bir android uygulaması ile bir butona basarak işimi halledebileyim. Bu biraz da IOT'a giriyor. Bu konuda da ciddi bir hevesim var. Tabiki bu teknolojiler şu an için zaten mümkün olabilir ancak önemli olan bunları kendimiz yapıp doğaçlama olarak bir şeyler üretebilmek.

Konuyu biraz uzattım ve biraz da cümleleri karıştırdım çünkü söyleyebileceğim o kadar çok şey var ki. Özet niteliğinde ancak bu kadar olabiliyor. :)
Korkmaz

kişi bu mesajı beğendi.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Hoş geldin
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Selamlar hocam memnun oldum kendinizi, en azından ilgi alanlarınızı anlattığınıza. Benim de sizinle kesişen birçok ilgi alanım var, web sektörü çoğumuza aşılıyor bu ilgi alanlarını aslında.

Yaş kaç hocam, hangi bölüm mezunusunuz?
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
@Mertcan teşekkürler hoşbuldum.

@ProSeller Aynen bu yüzden forum sektörü sosyal ağların çıkmasıyla birlikte teker teker dökülürken dikey forumlar sapa sağlam ayakta kalabiliyorlar sanıyorum.

86'lıyım ve Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Hoşgeldin :)

Teknoloji + İlgi alanım
Kriptoparalar + Yani
Python Dili + Sevdiğim bir dildir, ancak kullanmıyorum
Kuramsal Fizik (Genel Görelilik, Parçacık Fiziği, Kuantum Mekaniği) + İlgi alanım değil.
Bilimsel araştırmalar.
E-Ticaret Sektörü
Seo Püf Noktaları + İlgi alanım
Wordpress + İlgi alanım
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al