wmaraci reklam
lidertakipci

arkadaşlar superonline'a geçmeyi düşünen varsa vazgeçsin

41 Mesajlar 5.012 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

umuterdal umuterdal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
hocam haklısın kotalıya geçmek mantıklı değilde 200 gb üstüne gece 2-8 sınırsız indirirsin dedikleri için filmleri dizileri gece indirir öyle izlerim diye düşündüm. Bana bunu söyleyen superonline'ın bölge müdürü. Benim hatam onun lafına güvenmem. Ben iyice araştırayım tarzı konuşunca çok ısrar ettiler hiçbir sorun çıkmayacak şimdi yapalım diye imzayı aldılar sonra problem çıktı halletmiyorlar.

wmaraci
reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Süperonline'ın resmi temsilcileri hiç bir koşul ve şartta kapıya gelmez, internet satmaz, müşteriyi ikna edemedi diye müdür çağırmaz. Sizin Süperonline bağlattığınız yer muhtemelen her tarafta a4 afişini gördüğüm ve sınırsız internet 49 lira yazan cep telefonu bayisidir. Çünkü bu telefoncular aktivasyon müşterisi başına komisyon alır. Bunlar için her şey aboneliği açana kadardır.

Madem Süperonline alacaktınız, keşke bir TİM (Turkcell İletişim Merkezi)'e gitseydiniz.
VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

gizlikral gizlikral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba benimde başımdan bir olay geçti aktarmak isterim size belki bir çözüm bulabilirsiniz. 2011 yılından bu yana superonline kullanıyordum ve temmuz ayında sözleşmem biteceği için bir bayiden sözleşmemi yenilemem için aradılar kullandığım internet 100 mbir 250gb kotalı samsung tablet kampanyasıydı. Arayan bayanla konuşmamda yenilemek istemediğimi belirttim taşınacağımdan dolayı taşınırsanız hattınızıda taşırız vs. dedi kabul ettim. Konuşmamızda özellikle kotamın ve internet hızımdan memnun olduğumu ve bunun değişmemesini istedim. Söyledikleri kampanya apple tv kampanyası sözleşmemim 2 yıl olacağı ve internet hızımın ve kotamın aynı kalacağı yönündeydi. Bu şartlarda kabul ettim ve sözleşmeyi imzaladım. Fakat daha sonra aynı ay içerisinde internetim kesildi. Öğrendiğime göre kotası dolunca internete geçirilmiş paketim ve sözleşmem 3 yıl yapılmış. Bayi ile görüşmelerim sonucunda yanlış yaptıklarını kabul ettiler fakat iptal etmeleri durumunda bana ceza bedeli çıkacağı söylendi. Bende suçlu ve yalan söyleyen taraf sizsiniz dediğimde bu seferde işte sizinle konuşan arkadaşa ceza çıkar oda maaşlı çalışan birisi diyerek duygu sömürüsünde bulundular. Bende madem öyle çalışanınızı düşünüyorsunuz zararı siz bayi olarak karşılayın dedim. Sonuç olarak bayilerine gittim internetimi kendi çalışanlarının üzerine trasfer ettiler modemimi teslim ettim ve süperonline ile devam etmekten kurtuldum. Ceza bedelini size çıkarıyorlarsa yanlış yapıyorlar yalan yanlış bilgiler ile sizi yanlış yönlendiren kendileri cezayıda kendileri çekmek zorundalar.

Gaintagram Gaintagram "Kazandıkça Öde!" Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Instagram Web Otomasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 116 / 190
  • Ticaret 24, (%100)
Hocam keşke bölge müdürünün ağzından çıkanları bir kağıda yazıp imzalatsaydınız veya ses kaydı yapmak istediğinizi sonrasında kabul edebileceğinizi belirtseydiniz. Söz uçuyor yazı kalıyor maalesef...

wmaraci
wmaraci

tevfikkavil tevfikkavil Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 7 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam kusura bakmayın sözleşmeyi en ince ayrıntısına kadar okumalıydınız. Yani burada hata sizde biraz. Bu işler ayaküstü kapıda imza atmayla olmaz. Bana bu şekilde bir teklif ile gelseler sözleşmeyi imzalayacaksın deseler ilk işim sözleşmeyi tamamiyla okumak ve sözleşmede yer alan geçeceğim paketin özelliklerine internetten bakarım eksik birşey varsa derim böyle böyle sorun çıkaracak gibi olurlarsa da haydi kardeşim yol orda diyip böyle bir mağduriyette kalmazdım.

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Süperonline'ın resmi temsilcileri hiç bir koşul ve şartta kapıya gelmez, internet satmaz, müşteriyi ikna edemedi diye müdür çağırmaz. Sizin Süperonline bağlattığınız yer muhtemelen her tarafta a4 afişini gördüğüm ve sınırsız internet 49 lira yazan cep telefonu bayisidir. Çünkü bu telefoncular aktivasyon müşterisi başına komisyon alır. Bunlar için her şey aboneliği açana kadardır.

Madem Süperonline alacaktınız, keşke bir TİM (Turkcell İletişim Merkezi)'e gitseydiniz.

yok hocam direk turkcellin bayisi gittim ankara dikmende superonline fibercenter diye bir yer müdürü ve bir saha elemanı bana satan bugün müdür halletmeye uğraşıyoruz falan dedi halledilecek ama zaman alacak diyor bekliyorum.

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)

tevfikkavil adlı üyeden alıntı

Hocam kusura bakmayın sözleşmeyi en ince ayrıntısına kadar okumalıydınız. Yani burada hata sizde biraz. Bu işler ayaküstü kapıda imza atmayla olmaz. Bana bu şekilde bir teklif ile gelseler sözleşmeyi imzalayacaksın deseler ilk işim sözleşmeyi tamamiyla okumak ve sözleşmede yer alan geçeceğim paketin özelliklerine internetten bakarım eksik birşey varsa derim böyle böyle sorun çıkaracak gibi olurlarsa da haydi kardeşim yol orda diyip böyle bir mağduriyette kalmazdım.

hocam ben zaten bunu yapmak istedim ancak aşırı ısrar ettiler elimizde son 2 adet tablet kaldı çayyolu bayisinden getirticem hemen yapmamız lazım falan filan ben müdürlerinin sözüne güvendim de geçtim. Onlarda yaptıkları hatanın farkındalar yanlış yönlendirdiklerini biliyorlar. Halledicez diye söz verdiler hala bekliyorum.

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)

gizlikral adlı üyeden alıntı

Merhaba benimde başımdan bir olay geçti aktarmak isterim size belki bir çözüm bulabilirsiniz. 2011 yılından bu yana superonline kullanıyordum ve temmuz ayında sözleşmem biteceği için bir bayiden sözleşmemi yenilemem için aradılar kullandığım internet 100 mbir 250gb kotalı samsung tablet kampanyasıydı. Arayan bayanla konuşmamda yenilemek istemediğimi belirttim taşınacağımdan dolayı taşınırsanız hattınızıda taşırız vs. dedi kabul ettim. Konuşmamızda özellikle kotamın ve internet hızımdan memnun olduğumu ve bunun değişmemesini istedim. Söyledikleri kampanya apple tv kampanyası sözleşmemim 2 yıl olacağı ve internet hızımın ve kotamın aynı kalacağı yönündeydi. Bu şartlarda kabul ettim ve sözleşmeyi imzaladım. Fakat daha sonra aynı ay içerisinde internetim kesildi. Öğrendiğime göre kotası dolunca internete geçirilmiş paketim ve sözleşmem 3 yıl yapılmış. Bayi ile görüşmelerim sonucunda yanlış yaptıklarını kabul ettiler fakat iptal etmeleri durumunda bana ceza bedeli çıkacağı söylendi. Bende suçlu ve yalan söyleyen taraf sizsiniz dediğimde bu seferde işte sizinle konuşan arkadaşa ceza çıkar oda maaşlı çalışan birisi diyerek duygu sömürüsünde bulundular. Bende madem öyle çalışanınızı düşünüyorsunuz zararı siz bayi olarak karşılayın dedim. Sonuç olarak bayilerine gittim internetimi kendi çalışanlarının üzerine trasfer ettiler modemimi teslim ettim ve süperonline ile devam etmekten kurtuldum. Ceza bedelini size çıkarıyorlarsa yanlış yapıyorlar yalan yanlış bilgiler ile sizi yanlış yönlendiren kendileri cezayıda kendileri çekmek zorundalar.

hocam ben 2 tarafada bir sıkıntı çıkmasın diye beni 25 mps sınırsız pakete geçirin tableti de faturalandırın ben tableti ayrı satın almışım gibi olsun dedim onlarda yapacaklarına dair söz verdiler ama hala halledilmedi biz genel merkezden halledileceğine dair söz aldık biraz sürecek falan diyorlar bende bekliyorum.

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Yaklaşık 4 aydır 25 Mbps / 89 TL olan paketi kullanıyorum, bugüne kadar *****'e vermiş olduğum paraya üzüldüm. Hız konusunda mükemmel, kesinti yok denecek kadar az.

Siz bayinin/satıcının üçkağıtçılığına gelmiş gibi görünüyorsunuz.

abdullahTR abdullahTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
superonline pişmanlıktır ilgi alaka sıfır 2 sene kanser ettiler beni *************a gectim menunum ne bir kopma var nede yavaşlama

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al