wmaraci reklam

Türk Telekom Anlasmazligi...

12 Mesajlar 1.600 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SamSmith SamSmith WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaslar malum internet saglayicimiz olan Turk ******* ile olan taahhütüm bitti ayni dönemde iptal talebinde bulundum daha sonra bir müsteri temsilcisi aradi ve 53 TL olan paketi 55 TL yaparak 12 ay taahhüt ile anlastik ancak 4-5 gün sonra bu islemin sisteme yansimadigimi gördüm ve aradim. Arayinca incelemeye aldilar ve o hanfendinin sundugu paketin sistemde gecersiz oldugunu 69 TL den devam etmem gerektigi söylendi.
Defalarca konustuk ancak sözüm sunmuyorlar.
Madem 55 TL ye devam edebilecekken niye 69 TL ödeyeyim? Neden bana bu fiyati sunuyorsun sonradan isine gelmeyince hata bizde özür dileriz deyip geri cekiliyorsun?
Suan 20 gün taahhütsüz gecti sirf onlarin hatasi yüzünden ve yarin tekrar iptal dilekcesi yollayacagim.
Turkiye disinda hangi ülkede internet bu kadar pahali kullaniliyor gören duyan varsa söylesin lütfen.
Bu durum icin tavsiyeniz nedir?
Modemim var baska hangi internet saglayicisina gecebilirim?

Her türlü İngilizce icerik icin pm ile ulasabilirsiniz.
wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba

Bölgenizde Superonline fiber veya kablonet fiber varsa geçin yoksa TT ve alt partnerlerinin olduğu hiçbir firmaya geçmeyin fiyat konusuna gelecek olursak vergilerden dolayı ona yapabilecek bir şey yok 21 TL si zaten vergi :)

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)
tukrneti öneririm bu konu hakkında bir yazı yazmıştım. https://www.umutalialaras.com.tr/turknet-nasil-turknet-hakkindaki-kullanici-yorumlari/

• Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Merhaba

Bölgenizde Superonline fiber veya kablonet fiber varsa geçin yoksa TT ve alt partnerlerinin olduğu hiçbir firmaya geçmeyin fiyat konusuna gelecek olursak vergilerden dolayı ona yapabilecek bir şey yok 21 TL si zaten vergi :)

Bulundugum bölgede henüz fiber izmeti saglanmiyor malesef. Olsa bir dk bile durmazdim.

Bilmiyorum bi inceleyeyim hocam hic kullanmadim.
umutali

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

neumann neumann web seo Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek uzman.
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 6 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Bulunduğunuz şehirdeki Türk ******* müdürlüğüne gidin itirazınızı yapın. Çözüme kavuştururlar. Hiç olmazsa bi muhatabınız var diğer firmalarda bu yok en azından benim için çok önemli bir ayrıntı bu.

areglos09 areglos09 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ç** İ**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Telefon kaydın vardır. Onlar seninle konuşmanı arşivliyor. Saat biliyorsan. Şu gün, şu saat. Beni aradılar. 52TL tahüüt 12 ay yeniledim. Faturam 69 TL ödemek zorunda bırakıldım. Aradaki fark tarafıma karşılanması ve tahüüt için söz verilen miktar 52 TL'den hattın devamı yahut ************ tahüüt anlaşmadaki maddelere uymaması yüzünden ödediğim fark iadesi ve hattın kapatılmasını talep ediyorum. diye tüketici mahkemesine başvur. %100 hattın 52 TL'den devam eder. Üzerine aradaki fark sonraki aydan çıkarılır. Eğer öyle bir durum olmazsa bile, sen aradaki fark öderler, hattını iptal ederler. Sende Türknet geçersin.

Şimdiden ************ kurtulmanızı tavsiye ederim. Tahüüt iptal 800 TL isteyen bir kuruluş. Kalan 6 ay için... ödesek 350 TL ediyor. İptal etsek 800 TL bildiğin **************dır.

• Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)

areglos09 adlı üyeden alıntı

Telefon kaydın vardır. Onlar seninle konuşmanı arşivliyor. Saat biliyorsan. Şu gün, şu saat. Beni aradılar. 52TL tahüüt 12 ay yeniledim. Faturam 69 TL ödemek zorunda bırakıldım. Aradaki fark tarafıma karşılanması ve tahüüt için söz verilen miktar 52 TL'den hattın devamı yahut ************ tahüüt anlaşmadaki maddelere uymaması yüzünden ödediğim fark iadesi ve hattın kapatılmasını talep ediyorum. diye tüketici mahkemesine başvur. %100 hattın 52 TL'den devam eder. Üzerine aradaki fark sonraki aydan çıkarılır. Eğer öyle bir durum olmazsa bile, sen aradaki fark öderler, hattını iptal ederler. Sende Türknet geçersin.

Şimdiden ************ kurtulmanızı tavsiye ederim. Tahüüt iptal 800 TL isteyen bir kuruluş. Kalan 6 ay için... ödesek 350 TL ediyor. İptal etsek 800 TL bildiğin **************dır.

Ses kaydini dinleyip özür diliyorlar sonra bana 20 günlük magduriyetimi sadece 6 gününü karsilayacagiz deyip kapatiyorlar. Neden ilk sundugunuz teklifi gecersiz sayiyorsunuz diyorum öyle bi kampanya sisteme yansimamis sizin arayan temsilcimizin yanlisligi diyorlar kiz benimle 20 dk konustu hala yanlislik deyip cikiyorlar isin icinden.

UmutWare UmutWare Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ögrenci & Yazılım
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** M**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 26 / 80
  • Ticaret 3, (%100)
Benimde alt yapıya gelmiyorlar 60 gün oldu :D eninde sonunda gidip illa dayak mı atalım bilmiorum ki arıyorum dalga geçer tarzda cevaplar alıyorum az kaldı :D basıcam silleyi

areglos09 areglos09 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ç** İ**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

SamSmith adlı üyeden alıntı

Ses kaydini dinleyip özür diliyorlar sonra bana 20 günlük magduriyetimi sadece 6 gününü karsilayacagiz deyip kapatiyorlar. Neden ilk sundugunuz teklifi gecersiz sayiyorsunuz diyorum öyle bi kampanya sisteme yansimamis sizin arayan temsilcimizin yanlisligi diyorlar kiz benimle 20 dk konustu hala yanlislik deyip cikiyorlar isin icinden.

Dostum, bu durumda Tüketici Mahkemesi var. Git, orada durumu izah et... Şöyle demen yeterlidir.

10/10/2017 tarihinde tahüüt bittiği için yeni kampanya ve tahüüt için beni aradılar. Müşteri temsilcisiyle konuşmamda 55TL tutarındaki 12 ay tahüüt kampanya girmeye karar verdim. Ve onayladım. İleri ki faturalanma da bu ücret bana 69TL olarak göründü. Aradaki farkın anlaştığım tutar aşması dolaysıyla. Farkın karşılanarak hattımın kapatılmasını. Yahut aradaki farkın sonraki aydan çıkarılarak kalan 11'ay'ın 55TL tutarda devam etmesini talep etmekteyim.

Buna benzer bir şey yaz yolla. Tüketici Mahkemesi onaylar. E-Devlet üzeride başvurabilirsin. Ben 69 TL ödemem. 40 TL anlaştım benim evdeki net 24Mbit / 50GB AKN haliyle 40TL + 15 TL telefon "55TL'ye" Yani ara konuş bildir. Şikayet et. Arkasını bırakırsan 2-3 ay geçince tahüüt iptal istersen sana 600 TL biçecekler.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Türknet'e geçin.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al