wmaraci reklam

Ben Bu Adamlara Ne Yapayım ?

44 Mesajlar 4.319 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
genel bir durum kafana takmaya gerek yok
seni aramalarını bekle bugün gelemem yarın gelebilirim ama yol param yok de ve para iste yollamazlarsa gitme bir iki oyaladın mı paranın bir kısmını yine alırsın

şaşırma sinirlenme
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
anladım zor bir durum gerçekten, ama dediğim gibi seni mağdur ettilerse, bayramdan sonra sende mağdur et. ve ederkende, site fiyatını ver, sonrada ek olarak yaptıklarının fiyatlarını tek tek çıkar.
MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

onurrckrr1 onurrckrr1 x=u dx=du Let's ∫du It! Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

nokta adlı üyeden alıntı

anladım zor bir durum gerçekten, ama dediğim gibi seni mağdur ettilerse, bayramdan sonra sende mağdur et. ve ederkende, site fiyatını ver, sonrada ek olarak yaptıklarının fiyatlarını tek tek çıkar.

Daha bunun parasını vermeyen kişiler ekstra ücret çıkarsam kayıplara karışırlar herhalde.

ermaneray adlı üyeden alıntı

genel bir durum kafana takmaya gerek yok
seni aramalarını bekle bugün gelemem yarın gelebilirim ama yol param yok de ve para iste yollamazlarsa gitme bir iki oyaladın mı paranın bir kısmını yine alırsın

şaşırma sinirlenme

Bekleyeceğim zaten yapacak bir şey yok.

Arat - Yazılımın Kaderi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakirweb.aratgame

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

belorin adlı üyeden alıntı

Anasayfaya ücret ödenmediği için site kapalıdır diye bir index atıyorsun. Paran aynı gün yatıyor.

Mükemmel bir fikir kesinlikle düşüneceğim. Bayramın son günü ödeme gelmezse dediğinizi yapacağım SS buraya atarım :)
mert47 AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

Arat - Yazılımın Kaderi
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Kardeş bu işler böyle. Sözleşmeli iş yapmadıkça da böyle gider. Son 6 aya kadar müşteri ne derse tamam diyordum yaptığım işlerin %80'inde de ya ödemenin tamamını alamıyordum ya da anlaştığımız işin senin gibi 3 katını yapmak zorunda kalıyordum.

Baktım böyle olmayacak hayır demesini öğrendim. Bu tabi senin biraz da maddi gücünle alakalı. Paraya ihtiyacın varsa kestirip atamıyorsun. Az bi para alırım umuduyla ne derlerse yapıyorsun. Ama bu böyle gelir böyle gider, düzelmez.

Müşteri velinimet değildir, emekçi velinimettir. Etrafımda eş, dost, akraba, iş arkadaşı, okul arkadaşı binlerce insan var 1 tanesi ne web tasarım bilir ne e-ticaret bilir ne sosyal medya bilir ne growth hacking bilir, ne conversion rate bilir :) Onların hepsi müşteri emekçi 1 tane. Normalde borumuzu öttürmemiz lazım ama ne hikmetse hepsinin ücretsiz amelesi oluyoruz.

Dur demek lazım.
eka7a mert47 DoganOguz

kişi bu mesajı beğendi.

hkntll hkntll WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Web Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 51 / 50
  • Ticaret 12, (%100)

belorin adlı üyeden alıntı

Anasayfaya ücret ödenmediği için site kapalıdır diye bir index atıyorsun. Paran aynı gün yatıyor.

Aynen katılıyorum bu görüşe.

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

ferzileyto adlı üyeden alıntı

Kardeş bu işler böyle. Sözleşmeli iş yapmadıkça da böyle gider. Son 6 aya kadar müşteri ne derse tamam diyordum yaptığım işlerin %80'inde de ya ödemenin tamamını alamıyordum ya da anlaştığımız işin senin gibi 3 katını yapmak zorunda kalıyordum.

Baktım böyle olmayacak hayır demesini öğrendim. Bu tabi senin biraz da maddi gücünle alakalı. Paraya ihtiyacın varsa kestirip atamıyorsun. Az bi para alırım umuduyla ne derlerse yapıyorsun. Ama bu böyle gelir böyle gider, düzelmez.

Müşteri velinimet değildir, emekçi velinimettir. Etrafımda eş, dost, akraba, iş arkadaşı, okul arkadaşı binlerce insan var 1 tanesi ne web tasarım bilir ne e-ticaret bilir ne sosyal medya bilir ne growth hacking bilir, ne conversion rate bilir :) Onların hepsi müşteri emekçi 1 tane. Normalde borumuzu öttürmemiz lazım ama ne hikmetse hepsinin ücretsiz amelesi oluyoruz.

Dur demek lazım.

Hocam konuyu ne güzel özetlemişsiniz ilk başta yazdığınız gibi maddi durumdan ötürü hayır diyemiyoruz. En baştan böyle bir halt yapacaklarını bilseydim ben o parayı bir türlü ayarlar bunları da sallar hiç uğraşmazdım. İyi yandan bakmak gerekirse buda benim için bir tecrübe oldu bundan sonra paramı almadan en azından yarısını almadan işe başlamam.

Yarısını aldıktan sonra en azından hayır deme ya da yaptığınız işler için ek ücret alma şansı biraz daha fazla oluyor. Bu yaptıkları işlerle kendileri kaybettiler. Beni bu kadar oyaladılar ve hepside bu işlerden anlamayan insanlar bir işleri düşünce yine bana ulaşmaya çalışacak insanlar. İşte bana ödemeyi yaptıktan sonra biraz zor ulaşırlar, ulaşırlarsa da ücretsiz olarak destek vereceğim işlerden para alırım bundan sonra. Her şey karşılıklı.
ferzileyto

kişi bu mesajı beğendi.

Arat - Yazılımın Kaderi

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
en garantisi başında sözleşme yapıp şu özelliklere şu fiyat diye imza attırıp peşin ödeme almak ya işi eksik yaparsan derlese sözleşimeyi gösterir dava edersiniz dersin parayı peşin alır yaparsın Allah sabır versin

Alper Alper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 102 / 69
  • Ticaret 4, (%100)
Allah sabır versin. Emeğin karşılığını alamamayı çok iyi bilirim.

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

AzX66 adlı üyeden alıntı

en garantisi başında sözleşme yapıp şu özelliklere şu fiyat diye imza attırıp peşin ödeme almak ya işi eksik yaparsan derlese sözleşimeyi gösterir dava edersiniz dersin parayı peşin alır yaparsın Allah sabır versin

Teşekkürler hocam şu sıralara sabır çok ihtiyacım var bu arada böyle bir şey başıma ilk defa geliyor genç biriyim yaşım daha 17 yeni yeni tecrübeleniyorum.

Alper adlı üyeden alıntı

Allah sabır versin. Emeğin karşılığını alamamayı çok iyi bilirim.

Çok teşekkür ederim hocam.

Arat - Yazılımın Kaderi
wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al