wmaraci reklam

Biliyorum. Hepinizin başında bu Google derdi var.

55 Mesajlar 4.132 Okunma
wmaraci reklam

Zeus Zeus Güç gizden gelir. Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 154 / 157
  • Ticaret 42, (%95)
Google darbe üzerine darbe yapıyor..
agrisinaiyigelen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

agrisinaiyigelen agrisinaiyigelen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 31 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Zeus Sizde de mi durumlar karmaşık.

Benim site pert oldu da.

Günde iyi hit alan sağlık sitesinde reklamınızı yapabilir tanıtım yazınızı yayınlayabilirim.

drofa drofa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 44 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Bende yazın açmayı planlıyorum iyi bir arşivim var kendi oluşturduğum. Yazı içi linklemesini düzenli yaparak ekleyeceğim 5 kişilik gönüllü arkadaşlarımla beraber. Sağlık çok önemli ve hassas bir mesele ancak bu kadar çöp site olması üzücü. Umarım google bunu halleder.

• Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 31 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
drofa dostum her şeyi geçtim. Yazılara yorum şeklinde sorular geliyor. İnsanlar o kadar çaresiz ki birisine bir cevap verirken bin defa düşünüyorum ve bu şekilde dikkatli hareket ediyorum. Kimseye ilaç tavsiye etmiyorum önermiyorum. Çok çok şöyle yıkayın böyle çay için diyebiliyorum. İnsanlar çıldırmış olacak ki onca sağlık sitesi sahibi 3 kuruş para için ilaç reklamı yapıp insanlara nolduğu belirsiz ilaçlar öneriyor.

Günde iyi hit alan sağlık sitesinde reklamınızı yapabilir tanıtım yazınızı yayınlayabilirim.
wmaraci
wmaraci

mzlmgnhn mzlmgnhn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 69 / 40
  • Ticaret 5, (%100)

agrisinaiyigelen adlı üyeden alıntı

hocam wordpress geçirin. Rahat edin. Mis gibi tüm özelliklerden yararlanıyoruz.

Hocam ben webmaster değilim o nedenle blogger kolay diye katlanıyorum.
agrisinaiyigelen

kişi bu mesajı beğendi.

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
Hizmet vermiş olduğum 2 Sitenin birisinde yoğun bir gerileme diğer sitede ise ciddi anlamda türevlerde yükseliş mevcut google dalgalanma araçlarını kontrol ettiğimde de bunları doğruluyor. indexlerin geç alınması vs search console güncellemesi vs alttan alttan sağlam bir değişiklik geliyor.
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 31 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
MuhammedAVCI katılıyorum hocam. Araştırmalarımda yanılmıyorsam sıralama gerçekten büyük bir değişikliğe uğrayacak. Bizim de ayak uydurmaktan başka bir yapacağımız yok anlaşılan.

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
Bu süre zarfında günlük rutin işlemleri durdurmayıp sosyal medya ağırlıklı çalışmak gerek eğer sıralama kaybettiniz diye içerik girişini sosyal medya paylaşımlarını durdurur iseniz işte o zaman google ın gözüne batarsınız.

drofa drofa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 44 / 66
  • Ticaret 0, (%0)

agrisinaiyigelen adlı üyeden alıntı

drofa dostum her şeyi geçtim. Yazılara yorum şeklinde sorular geliyor. İnsanlar o kadar çaresiz ki birisine bir cevap verirken bin defa düşünüyorum ve bu şekilde dikkatli hareket ediyorum. Kimseye ilaç tavsiye etmiyorum önermiyorum. Çok çok şöyle yıkayın böyle çay için diyebiliyorum. İnsanlar çıldırmış olacak ki onca sağlık sitesi sahibi 3 kuruş para için ilaç reklamı yapıp insanlara nolduğu belirsiz ilaçlar öneriyor.

Kesinlikle haklısınız. İlaç önermek internetten kesinlikle olmaz. Bilgi internette şifa doktordadır. Bir semptom bir sürü hastalığa işaret edebilir. Ancak önemli olan semptomların tamamından yola çıkılarak yapılacak olan lab ve ileri tetkikler, ön tanıdır. Bu da anca hasta ile beraber gerçekleşir. İnternetten bilgi vermek , ileri tıp dışında yöntem anlatmak dışında yapılabilecek bir şey yok. internetten tedavi olmaz.
Bilgi internette olabilir ancak tedavi doktorda.

• Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 31 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

MuhammedAVCI adlı üyeden alıntı

Bu süre zarfında günlük rutin işlemleri durdurmayıp sosyal medya ağırlıklı çalışmak gerek eğer sıralama kaybettiniz diye içerik girişini sosyal medya paylaşımlarını durdurur iseniz işte o zaman google ın gözüne batarsınız.

Ben siteye kaç gündür içerik giremiyorum ya ama sürekli güncelliyorum bişeylerini ne biliyim seo ayarı falan çakıyorum. Organik hitimi kaybetmemeye çalışıyorum. Durumlar şuan da böyle kendim zaten bir sosyaal medya yöneticisiyim. Yapıyoru yani bir şeyler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al