wmaraci reklam

Görüşlerinize İhtiyacım Var (Ciddi)

35 Mesajlar 2.621 Okunma
wmaraci reklam

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

onderozkan adlı üyeden alıntı

Hocam bence sıfırdan site kurma işine girişme. Burada herkes biliyor ki %100 özgün siteler herzaman tutucak diye birşey yok. Şans işi birazda bu. O yüzden 2 bin tl ile bir site satın alsan aylık getirisi atıyorum 500tl olsa, 1 yılda fazlasıyla çıkartırsın paranı.

Yeni bir site kurup sıfırdan başlamak, dünyaya yeniden doğup şu yaşlara gelmemiz kadar zor.

millet ne paralar batırıyor :) sen 2 bin batır varsın olsun.

Hocam söylerken güzel de 500 lira kazandıran siteyi 2000 liraya bulmamız çok zor değil mi. Yaklaşık 9-12 katına satıyorlar aylık gelirinin. En az 5000 lira isterler gibi.

isousluer adlı üyeden alıntı

Eğer daha önce site alım satım gibi veya bu tarz işlerle uğraşmamışsanız, kendinize de güveniniz yoksa sakın 10.000 lirayı bu işe yatırmayın. Az bir para değil çünkü. Ben sizin yerinizde olsam 1.000 lirasını alır, öncelikle bir sektör belirler, ardından da Adsense için bir site açardım. Birkaç ay sonra ufak tefek getirisi olur. Ardından 1.000 lira daha alır farklı bir sektörde site açardım. Böyle yapa yapa bir networke sahip olursunuz. Elinizde 5 site olduğunu düşünürsek ve bu siteler aylık en az 200 lira getirse ayda 1.000 lira yapar. İşi biraz ilerletir, hayatınızı bir plana koyup daha azimli çalışırsanız bu paranın 2 katını kazanmanız mümkün. Hem de sabah 8 akşam 5 yapmak yerine sabah 8 öğlen 12 yaparsınız. Geri kalan vakti ise kafanıza göre değerlendirirsiniz.

Hocam aslında bakınca aylık 200 lira kazandıran bir site yapmak 1000 lira kazandıranı yapmak kadar zor değil. Yani sıkı çalışılırsa yapılabilir herhalde. Parayla satın almak yerine sıfırdan bu şekilde ilerlemeye çalışsam sizce başarılı olabilir miyim?

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

Hocam söylerken güzel de 500 lira kazandıran siteyi 2000 liraya bulmamız çok zor değil mi. Yaklaşık 9-12 katına satıyorlar aylık gelirinin. En az 5000 lira isterler gibi.

Hocam aslında bakınca aylık 200 lira kazandıran bir site yapmak 1000 lira kazandıranı yapmak kadar zor değil. Yani sıkı çalışılırsa yapılabilir herhalde. Parayla satın almak yerine sıfırdan bu şekilde ilerlemeye çalışsam sizce başarılı olabilir miyim?

Belirli bir plana göre çalışırsanız ve azmederseniz neden olmasın.

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

Belirli bir plana göre çalışırsanız ve azmederseniz neden olmasın.

O zaman başlıyorum hocam. Zaten düşünüyordum satın almak yerine kendim yapmayı deneyeceğim o halde. Başkaları sıfırdan açıp o düzeye getirip satabiliyorlarsa ben de yapabilirim herhalde. Şimdi yaz tatilindeyiz zaten 1-2 ay rahat çok iyi içerik girebilirim. Sonra da düzene koyarım. Teşekkür ederim yorumunuz için.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

O zaman başlıyorum hocam. Zaten düşünüyordum satın almak yerine kendim yapmayı deneyeceğim o halde. Başkaları sıfırdan açıp o düzeye getirip satabiliyorlarsa ben de yapabilirim herhalde. Şimdi yaz tatilindeyiz zaten 1-2 ay rahat çok iyi içerik girebilirim. Sonra da düzene koyarım. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Yalnız iyi analiz yapın. Gidip de genel blog açmayın. Mesela bir kadın portalının azimli bir çalışmayla tutmama gibi bir şeyi olamaz. Bu gibi sektörler bulun.

wmaraci
wmaraci

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

Yalnız iyi analiz yapın. Gidip de genel blog açmayın. Mesela bir kadın portalının azimli bir çalışmayla tutmama gibi bir şeyi olamaz. Bu gibi sektörler bulun.

Hocam ben zaten 20 günlük bir kadın portalı sahibiyim ama neredeyse hiç ilgilenip yazı giremedim. Domain güzel, tasarım güzel ama içerik yok. Bu sektör emeğimin karşılığını verip kazandıracaksa gerçekten site hazır. Dört elle sarılır başlarım işe.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al