lostyazilim

Hic warez temadan ceza yediniz mi cok merak ediyorum :)

14 Mesajlar 3.668 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Hiçbir warez tema temiz değildir demek yanlış olur kimse bilemez bunu. Warez temalar temizdir demek te yanlış olur elbette.

wmaraci
reklam

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

kcokol adlı üyeden alıntı

wa-rez temalardan giren virüsten dolayı kapanan suncu çok gördüm. Birçok acemi tasarımcılar wa-rez çalışıyorlar ve aylar boyu süren çalışmalarından sonra site iflas ediyor tema update olmuyor vb. birçok sorun çıkıyor. Hiç kimse tertemiz temaları internet ortamında bedava dağıtmaz. Tüm warez temalarda warez kodlar vardır ve siz bedava buldum diye sevinirken arka planda o warez kodlar çalışır. İşini temiz yapmak isteyen arkadaşlar istedikleri temayı satın alırlar.

Turkgucu21 adlı üyeden alıntı

hiçbir w*rez tema script temiz değildir en temizi bile backlink kaynar oda en temizidir

Kullanacak olan ya PHP'de üst seviyeyse? :) ayıklamak o kadar kolay ki o zararlı kodları.

kcokol kcokol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
hayır kolay değil ne kadar php bilirsen bil. joomla ve wordpress de 5000 tane dosya var ve adam farklı farklı yerlere yerleştiriyor zarralı kodları. o kodları yerleştirenler boş adam değil. ben sadece bir deneme yaptım. bir sitenin indexine yerleştirdim backlink site 1 haftada ilk sıraya çıktı google de kim bilir kaç tane adam indirip kurmuş

teknozamane teknozamane WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Rize
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 7 / 27
  • Ticaret 4, (%100)
genelde bu wordpres temalarin tasarimini değiştirib yeniden satiyorlar hiç anlamiyorsun bile ama şoyle aratinca (item/sahifa-responsive-wordpress-newsmagazineblog.css) öyle olmadiği anlaşiliyor başka yollarida olabilir

Aktuel20 . Com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al