wmaraci reklam

Hic warez temadan ceza yediniz mi cok merak ediyorum :)

14 Mesajlar 3.363 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba,

warez temadan hic ceza yediniz mi? :)

örnek: themeforest.net sitesinde pek cok tema var birini begeniyoruz ve googleye hemen o temanin ismi arkasina download yaziyor ilk siralarda hemen premium temamizi buluyoruz indiriyoruz kuruyoruz ve senelerce sorunsuz kullaniyoruz...

peki arkadas hicmi bi Allah'in kulu ceza yemedi? Google'de biraz aradim ceza yiyeni görmedim yok diyecek kadar nadir tek tük var...

sizin basiniza böyle birsey geldi mi?

wmaraci
reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Kardeş themeforest ta tema koyuyorsun 60$ tamam mı? Bide full lisansı var 140$ min. satış x.xxx kadar. Yani sence diyelim 60 dolardan 60 bin dolar kazandın sen o null kullananların peşine düşer misin peki? Ha Türkler düşüyor orası ayrı mesele ama adamlar 1 tane değil 3-5 tane yapıp yolluyorlar. Adamlar temadan hayatlarını kurtarıyorlar neredeyse milyon kazanan var tabii themeforestin kestiklerini dusunmezsek :) haliyle pekte düşünmüyorlar null kullanma olayini

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
ceza derken ?

kcokol kcokol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
wa-rez temalardan giren virüsten dolayı kapanan suncu çok gördüm. Birçok acemi tasarımcılar wa-rez çalışıyorlar ve aylar boyu süren çalışmalarından sonra site iflas ediyor tema update olmuyor vb. birçok sorun çıkıyor. Hiç kimse tertemiz temaları internet ortamında bedava dağıtmaz. Tüm warez temalarda warez kodlar vardır ve siz bedava buldum diye sevinirken arka planda o warez kodlar çalışır. İşini temiz yapmak isteyen arkadaşlar istedikleri temayı satın alırlar.
RudyardKipling

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
hiçbir w*rez tema script temiz değildir en temizi bile backlink kaynar oda en temizidir

teknozamane teknozamane WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Rize
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 7 / 27
  • Ticaret 4, (%100)

kcokol adlı üyeden alıntı

wa-rez temalardan giren virüsten dolayı kapanan suncu çok gördüm. Birçok acemi tasarımcılar wa-rez çalışıyorlar ve aylar boyu süren çalışmalarından sonra site iflas ediyor tema update olmuyor vb. birçok sorun çıkıyor. Hiç kimse tertemiz temaları internet ortamında bedava dağıtmaz. Tüm warez temalarda warez kodlar vardır ve siz bedava buldum diye sevinirken arka planda o warez kodlar çalışır. İşini temiz yapmak isteyen arkadaşlar istedikleri temayı satın alırlar.

peki temayi olduğü gibi değilde,sadece sunucu tarafli kodlari yani php,yi asp.net çevirirsek ve bu temayi birden çök kişiye sattık diyelim. Themeforest veya gicik kapan başka biri şikayet etse bir sorun teşkil edermi

Aktuel20 . Com

• Üyelik 04.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
yasal olarak birşey olmaz. Bu kadar tasarım gücünüz varsa zaten kendi temanızı tasarlayabilirsiniz. Warezle kurulmuş sitelerden şimdiye kadar adam olan bir site görmedim ne olursa olsun birgün çuvallar

teknozamane teknozamane WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Rize
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 7 / 27
  • Ticaret 4, (%100)

kcokol adlı üyeden alıntı

yasal olarak birşey olmaz. Bu kadar tasarım gücünüz varsa zaten kendi temanızı tasarlayabilirsiniz. Warezle kurulmuş sitelerden şimdiye kadar adam olan bir site görmedim ne olursa olsun birgün çuvallar

çök para istiyorlar tasarima, adam 3 sayfa tasarim yapacak 2000tl fiyat çekiyor haliyle başka şeylere yöneliyor bazi insanlar

Aktuel20 . Com

• Üyelik 04.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar şimdi temayı müşteri almaz zaten temayı tasarım yapan tasarımcı satın alır. Tasarımcı 2000 tl fiyat çekip üstüne wa-rez kullanıyorsa o da onun pisliğidir. Ben tasarım yapıyorum. Hiçbir müşterime tema fiyatı diye ekleme yapmıyorum

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
warez den ceza yiyen yok çünkü peşine düşen tasarımcı yok denecek kadar az. Lisanslı bir tema sahibi peşine düşerse illa ki ceza alır warez kullanan. Adamlar peşine düşmüyor o yüzden ceza alan yok denecek kadar az.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al