wmaraci reklam

Hisse Nasıl Alınır

33 Mesajlar 4.409 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

onurozmen onurozmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 13, (%100)

haber58 adlı üyeden alıntı

Bankaya bizzat gitmeniz gerekmektedir ...

İnternet şube üzerinden Yapıkredi de oluyor diye biliyordum.

wmaraci
reklam

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

AzveNet adlı üyeden alıntı

üstadım o izlediğiniz insanlar asla ama asla kendi paralarıyla bu işlemleri yapmazlar. fon kontrolü yaparlar ve bu durumda zaten siz herşeyinizi kaybetme hakkını ona verdiğinizden dolayı onlarında bir korkusu olmaz. fon kontrol ediyorsanız evet işe yarar belki. ama kendi paranızı kontrol ediyorsanız çok yaramaz. fonda bir yerden zarar ederken diğer bi taraftan(tutar yüksek olduğundan bir çok poz açabileceğiniz için) kazanabilirsiniz.

bahsettiğiniz örnek için;
stop noktanız %3
ve hisseniz %3.1 e anlık düştü. yahut 5dklığına düştü. ceo hastaneye kalktı falan filan bi haber geldi.
sonra durumu iyiymiş geri yükseldi.

bu ara sizin sl noktanız ne işe yaramış olur? :)

eğer büyük bir fon kontrol etmiyorsanız sl intihardan öteye geçmez.
şu an forex için 1lot sanırım 1500$ civarıdır. 10farklı poz açıp (eşit olarak) riski ve karı bölebilirsiniz. kalkıp 1lotu tek poza koyarsanız bu intihardır. ama bir fon yönetiyorsanız rahatça 1lotu bir poza basabilir ve bekleyebilirsiniz. çünkü daha açacak 100lotunuz belki 1000lotunuz daha vardır.

bu durumda sl koymanız normal olabilir. ki o izlediğiniz insanlar emin olun o videoları ya deneme hesaplarla çekiyor yahutta şahsi hesaplarıyla değil fon hesabıyla.

ben asla bir teknik analiz almadım kimseden. özellikle firmalardan. kendi analizlerimi kendim yaptım. aslada kaybetmedim. zaten kafanızı çok farklı indikatörlerle karıştırmayada gerek yok. maksimum 3 indikatör yeterli geliyor emin olun. gerisi çok sıkı takip gerektirir. eğer takip etme olanağınız yoksa mecburen scalp yapmalısınız.

ama tabii herkesin kendi düşüncesidir.

Belirttiğiniz bazı sorunların üstesinden gelinebiliyor örneğin piyasa açılışının ilk 15 dksi ve son 15 dksi işlem yapma ya da stop noktasını geçtikten sonraki kapanışta pozisyonu aç veya kapat tarzı.

Konuşmayı uzatmaya gerek yok herkes aynı şeyi yapsa zaten piyasa olmaz. Ve piyasalarda tek doğru yoktur.

Başarılar.
AzveNet

kişi bu mesajı beğendi.

vongoethe vongoethe Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 38 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
askerdeyken komutanlar uğraşıyordu ordan biliyorum bana da tavsiye etmişlerdi. ilk önce minimum 300 400 liralık bir mebla ile başla sistemi çözmeye çalış fakat bu çözme sürecinde hangi hisse ne durumda nasıl ilerliyo vs. şeklinde araştırmanı yap. zamanla konuya hakim olduğunda yüksek bir mebla ile başlayabilirsin. aynı zamanda play store ya da app store da hisse uygulamaları var paralı hissenin düştüğünü çıktığını falan bildirim geliyo heralde otomatik tam bilmiyorum bende aylık 70 80 tl gibi birşey ödüyorlardı sanırsam komutanlar.
MasterPhp

kişi bu mesajı beğendi.

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Selam,
Hisse almayi ogrenip hisse alip parani da yari yariya dusurdu isen simdi gel egitim konusalim. Yok zaten kurtlarin oldugu sofrada ben de varim kazaniyorum diyorsan, yolun acik, basarilan daim olsun
MasterPhp

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MasterPhp MasterPhp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek okuyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 41 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

ozgurgezen adlı üyeden alıntı

Selam,
Hisse almayi ogrenip hisse alip parani da yari yariya dusurdu isen simdi gel egitim konusalim. Yok zaten kurtlarin oldugu sofrada ben de varim kazaniyorum diyorsan, yolun acik, basarilan daim olsun

hocam ders ve işten hesap bile açamadım garanti yatırım acağım önümüzdeki hafta sizin bir banka öneriniz var mı

Javadanadam Javadanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 331 / 148
  • Ticaret 3, (%100)

cihatnet adlı üyeden alıntı

@Javadanadam konu dışı ama neden thyao ve tuprs kaçsın? :)
Otursun Analinizi yapsın, düşünsün, karar versin risk alsın veya almasın. Karda zararda onun.
Ben hala alım yapıyorum mesela.

Borsada beklenti satın alınır.
Yyapı 0.25 iken millet alma batacak bitecek diyordu oturdum araştırdım. Düşündüm taşındım. Davalara baktım zaman ayırdım. Aldım şimdiki fiyatına google'dan bakabilirsiniz :)

Kısacası zararda sizin karda sizin milletin demesiyle iş yapacaksanız hiç yapmayın.

Üstadım thyao'yu imam hatipliler yönetiyor son 3 yıldır olduğu yerde sayıyor, tuprs yatırımcısına en çok zarar veren hisse senetlerinden son 1 yılda değeri %40 düştü dibin dibini gördü, yyapi'yı iyi almışsınız şimdi 1,25 olmuş umarım fazla lot almışsınızdır.

Bu işlere yeni girenlere tavsiyem her zaman güvenilir hisse almayın arada bir kalitesiz komik hisselere 5-10 lira yatırım, ben arti hissesinden 2 lot almıştım 2 liradan şimdi 15 oldu, böyle hisseleri arada sırada uçuruyorlar sonra patlatıyorlar önceden gördüğüm dalga geçtiğim hisseler 1 liradan 13 lira olmuş batal gibi mesela böyle hisselerdende paranızı katlayabilirsiniz ama tek hisseye sakın ha büyük mevlalar yatırmayın.

• Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)

MasterPhp adlı üyeden alıntı

hocam ders ve işten hesap bile açamadım garanti yatırım acağım önümüzdeki hafta sizin bir banka öneriniz var mı

Nasıl gidiyor kazanç?

• Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)

tek resim tek cizgi ile anlatayim.
MasterPhp

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
guncel deger 1175.
Nasil para kazanacagiz diyorsaniz, postlarimi okuyun dogru kisiyi bulacaksiniz.

• Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)

ozgurgezen adlı üyeden alıntı

Selam,

Mesaj aralarini okuyan parasini korudu, okumayan parasindan oldu.
MasterPhp

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al