Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Yeni Başlayanlar

Hitim Hiç Yükselmiyor

Okunmamış 01 Mart 2013, 02:41
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 38 / Erkek
Ad, Soyad:
Ticaret: 0, 0%
Arkadaşım yukarıda ki tüm yazıları okuyacak zamanım yok. Ama bir tavsiye de ben vereyim. Yukarıda bazı bu işten anlayan arkadaşlarında olduğu gibi TİTLE lerini düzelterek işe başla. Bazı titlelerinin arasında - tire işareti var. Örneğin hayvan videosu - hayvanizle gibi bunları hayvanizle, hayvan videosu şeklinde düzenle. Sayfa tanım bilgilerini yazarken hayvan kelimesini ve video kelimesini kullan.
Ayrıca eklemiş olduğun videolar hakkında sayfalara yazılar eklemelisin ufaktan. Dediklerimi yaparsan çok kısa sürede hitlerin ne kadar arttığını görürsün. Ayrıca aşağıdaki makaleyi incelemenide tavsiye derim. http://www.teknolojiserdar.com/?pnum...%B0%20ARTIRMAK

Ek Olarak: Arkadaşım yukarıda ki tüm yazıları okuyacak zamanım yok. Ama bir tavsiye de ben vereyim. Yukarıda bazı bu işten anlayan arkadaşlarında olduğu gibi TİTLE lerini düzelterek işe başla. Bazı titlelerinin arasında - tire işareti var. Örneğin hayvan videosu - hayvanizle gibi bunları hayvanizle, hayvan videosu şeklinde düzenle. Sayfa tanım bilgilerini yazarken hayvan kelimesini ve video kelimesini kullan.
Ayrıca eklemiş olduğun videolar hakkında sayfalara yazılar eklemelisin ufaktan. Dediklerimi yaparsan çok kısa sürede hitlerin ne kadar arttığını görürsün. Ayrıca aşağıdaki makaleyi incelemenide tavsiye derim. HTML kodu ekleyemiyorum sayın admin. f1
Okunmamış 01 Mart 2013, 03:14
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 32 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad:
Hit alacak konular seç hocam.Çok giriş olan kelimelerin yan kelimelerini kullan daha hızlı yükselir hit kazanırsın.Mesela elma hakkında çok konu açan site vardır.Sıralamaya girmeniz zor.Ama Yeşil elma nerede yetişir gibi bir konu az açan olur ve aratanı bol olur.Siz bu konuyu açarsanız hem hit alırsınız hemde yükselirsiniz.Yani yan kelimeleri düşünün.
masal001 bunu beğendi.
Okunmamış 01 Mart 2013, 14:36
www.hayvanizle.com

Yaş / Cinsiyet: 40 / Erkek
Meslek: memur
Ad, Soyad:
Alıntı:
serdarr4 Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşım yukarıda ki tüm yazıları okuyacak zamanım yok. Ama bir tavsiye de ben vereyim. Yukarıda bazı bu işten anlayan arkadaşlarında olduğu gibi TİTLE lerini düzelterek işe başla. Bazı titlelerinin arasında - tire işareti var. Örneğin hayvan videosu - hayvanizle gibi bunları hayvanizle, hayvan videosu şeklinde düzenle. Sayfa tanım bilgilerini yazarken hayvan kelimesini ve video kelimesini kullan.
Ayrıca eklemiş olduğun videolar hakkında sayfalara yazılar eklemelisin ufaktan. Dediklerimi yaparsan çok kısa sürede hitlerin ne kadar arttığını görürsün. Ayrıca aşağıdaki makaleyi incelemenide tavsiye derim. http://www.teknolojiserdar.com/?pnum...%B0%20ARTIRMAK

Ek Olarak: Arkadaşım yukarıda ki tüm yazıları okuyacak zamanım yok. Ama bir tavsiye de ben vereyim. Yukarıda bazı bu işten anlayan arkadaşlarında olduğu gibi TİTLE lerini düzelterek işe başla. Bazı titlelerinin arasında - tire işareti var. Örneğin hayvan videosu - hayvanizle gibi bunları hayvanizle, hayvan videosu şeklinde düzenle. Sayfa tanım bilgilerini yazarken hayvan kelimesini ve video kelimesini kullan.
Ayrıca eklemiş olduğun videolar hakkında sayfalara yazılar eklemelisin ufaktan. Dediklerimi yaparsan çok kısa sürede hitlerin ne kadar arttığını görürsün. Ayrıca aşağıdaki makaleyi incelemenide tavsiye derim. HTML kodu ekleyemiyorum sayın admin. f1
ilgine tesekkur ederim dostum. ok title daki tireleri virgule cevirecegim. videolara aciklama giriyorum isterseniz bir bakin yetersiz mi? sayfa tanim bilgilerini yazarken hayvan ve video kelimesini kullan demissiniz. videolara girdigim aciklamalari mi kastediyorsunuz?
Okunmamış 05 Mart 2013, 20:08
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 31 / Erkek
Meslek: ögrenci
Ad, Soyad:
Öncelikle hedefini büyük tutup youtube'yi kendine rakip aldığın için seni canı gönülden destekliyor siteni sık kullanılanlara ekleyip sık sık +1 hit olarak ulaşaçagımı bildirip saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.
masal001 bunu beğendi.
Öğrenmeye geldik
Okunmamış 05 Mart 2013, 20:17
www.hayvanizle.com

Ad, Soyad:
Alıntı:
Eqen Adlı Üyeden Alıntı
Öncelikle hedefini büyük tutup youtube'yi kendine rakip aldığın için seni canı gönülden destekliyor siteni sık kullanılanlara ekleyip sık sık +1 hit olarak ulaşaçagımı bildirip saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.
Sayenizde çok güldüm.. Youtube u rakip almak karıncanın fille savaşması gibi ama sık kullanılanlara ekleyip +1 hit verdiğiniz için çok teşekkür ederim dostum
Eqen bunu beğendi.
Okunmamış 05 Mart 2013, 20:21
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 31 / Erkek
Meslek: ögrenci
Ad, Soyad:
Alıntı:
masal001 Adlı Üyeden Alıntı
Sayenizde çok güldüm.. Youtube u rakip almak karıncanın fille savaşması gibi ama sık kullanılanlara ekleyip +1 hit verdiğiniz için çok teşekkür ederim dostum
Sağol Baş tacısın
masal001 bunu beğendi.
Öğrenmeye geldik
Okunmamış 06 Mart 2013, 19:19
WM Aracı

Meslek: WM Aracı
Ad, Soyad: Ab... Öz...
Öncelikle bende forma yeni giriyorum bende yavaş yavaş öğreneceğim diye bekliyorum fakat senin sitene girip videolara bakmak isterdim fakat videolar çok takılıyor ve kimisi açılmıyor. bi elden geçir bence çünkü sayfa hızı düştükçe hit seviyende düşüyor . Başarılı yerlitube
Okunmamış 06 Mart 2013, 19:47
www.hayvanizle.com

Ad, Soyad:
bende pek videolar takılmıyor ama anlamadım birde açılmayan video var demişsiniz ama... bende hepsi açılıyor.. bir örnek verirmisin açılmayanlara...
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

igresellers

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Yeni Başlayanlar