wmaraci reklam

Hitim Hiç Yükselmiyor

38 Mesajlar 5.165 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Bilmece Bilmece WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 18 / 41
  • Ticaret 2, (%100)

masal001 adlı üyeden alıntı

Sol kayan reklamı kaldırdım.. Şu anki tema rengi bu günlük böyle. normal temam değil. diğerinde biraz onarım yapılacağı için bu günlük koydum bunu.. bana kategori isimlerinin böyle olması gerektiğini söyledikleri için bu şekilde bıraktım kategorileri.. ok düzenyeleyeyim onları da..
örnek verdiğiniz video daki isim benim aldığım video daki isimden tamamen farklı. aldığım her videonun başlığını ve açıklamalarını mutlaka değiştiriyorum. etiketlerde dahil hepsini kendim yazıyorum. Etiketlere değinmişsiniz. etiket sayısını 5 olarak giriyorum.

Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video İzle,Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video,Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video Seyret. etiketleri bu şekilde gir demişssiniz. ben etiketleri video açıklamasından seçiyorum.. dediğiniz gibi bir etiketi kaç kişi kaç kişi google a girip arama yapar ki?

Ek Olarak: Ayrıca adsense kayan reklam ban sebebi demişsiniz. Ok de bu ban sebebi ise neden google adsense bu reklamı yayınlıyor ???

Dediklerimin tamamını harfiyen uyguladığınız sürede en az 2 haftada farkı göreceksiniz. Reklam olayı şimdili dursun tıklayan olur illaki oda zorda kaldıgı için tıklar vsvs özgünlük en önemli 1. şey 2.sırada link ve tanıtım yazısı ile desteklemeniz gerekiyor. Ayrıca sosyal medyayı ön plana cıkartın twit face plus vsvs Ondan sonra herşey rayına oturur inşallah. Rast gele..

wmaraci
reklam

masal001 masal001 www.hayvanizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
guncelikle sorun yok. her gun kendim inceleyerek tek tek giriyorum videolari. gunde 10 civari video ekliyorum. ama etiket isine kafam takildi. dediginiz gibi etiket verirsen kim arama yapar ki? ornegin video adi: acemi avci kedi tavuktan calim yoyor.. etiket acemi avci kedi tavuktan valin yiyor izle olacak. iyide bu etiketi kim google a yazop arar ki? kafam karisti etiket konusunda. link ve tanitim yazisi icin erken dedi arkadaslar o nedenle bekliyorum.. ama etiket konusunda yardiminizk bekliyorum.

ctndmp ctndmp Cetince.Com Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek MCSE
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Eklemek istediğim;
Menü ve Kategori isimlerinde büyük harfler kullanma. Karakter desteği türkçe olmadığı için çoğu aramalarda ve sosyal medyada harfler karakter kodu ile görünüyor. Bu da senin için bir eksidir. FİL yerine Fil, BALİNA yerine Balina gibi. Hatta mümkünse hiç bir yerde kullanma :)

http://cetince.com

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

ctndmp adlı üyeden alıntı

Eklemek istediğim;
Menü ve Kategori isimlerinde büyük harfler kullanma. Karakter desteği türkçe olmadığı için çoğu aramalarda ve sosyal medyada harfler karakter kodu ile görünüyor. Bu da senin için bir eksidir. FİL yerine Fil, BALİNA yerine Balina gibi. Hatta mümkünse hiç bir yerde kullanma :)

Anladım dostum.. peki diğer türkçe karekterler ne olacak? g, ç, ü , ö gibi... ayrıca kategori isimleri Fil yerine Fil Videoları mı olsun ? peki ya t

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek MCSE
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
O senin bileceğin iş. Örnekledim sadece onu. İstersen Uçan Filler yap. :) Keyif senin. Ama bir kelimeyi ne kadar çok vurgularsan, arama motorlarında o kadar index alırsın. Arama motorları başlıklar ve etiketler kadar içeriğede bakıyor. Ayrıca, çok beğendiğim video temaları olmuştu. Kullandığın tema karışık göründü bana. Bu benim kendi yorum ve zevkim. Eleştri değil.

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum dün o şekilde söylediler yine bu konuda.. hatta senin alıntı yaptığın msj da vardı.. aslan yerine aslan videoaları fil yerine fil videoları, köpek yerine köpek videoları yap demişti.. fikir sordum.. birde diğer türkçe karekterler ne olacak? Fİl i örnek vermişsin mesela.. peki ç,ü,ğ,ö felan ne olacak? onları vermeyeyim mi kategorilerde ?

• Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek MCSE
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tüm Türkçe karakterler için geçerli bu söylediğim.

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Ee örneğin KÖPEK adlı kategorimi nasıl yapacağım? veya PAPAĞAN ???

• Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek MCSE
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Mesaj tarafımca silindi.

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba sosyal medyada sayfanızı kurarak belirli bir kitleye ulaştığınız zaman oradanda baya kişi çekebilirsiniz.
+ olarak friend feed facebook twitter gibi sosyal medyalarda feed den otomatik açtığınız içerikleri paylaşabilirsiniz ve tabiki içerikler sizin sitenizi gösterdiği için daha çabuk index alabilirsiniz ve ilk sıralara çıkabilirsiniz.

Uzman arkadaşlar daha iyi bilir yinede onlara danışmakta fayda var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al