wmaraci reklam

Hitim Hiç Yükselmiyor

38 Mesajlar 5.177 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

masal001 masal001 www.hayvanizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
MErhabalar. www.hayvanizle.com adlı sitemi açalı iki ayı geçti. video sayısı 400 ün üzerine çıktı. her gün güncelliyorum. videoları tek tek kendim giriyorum. başlıkları, açıklamayı, etiketleri tek tek kendim giriyorum. fakat hit hiç yükselmiyor. 10-20 arası gidip geliyor. işin uzmanı arkadaşlar inceleyip yorum yaparsa sevinirim. boşa mı uğraşıyorum :(

wmaraci
reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
dostum titlelerini bi düzelt. sitendeki bi konuya giriyorum normalde konunun adı yazması gerekiyor ama sitenin başlığı yazıyor. aramalardan hit alamazsın

http://www.hayvanizle.com/kedi/yarali-kedinin-basinda-bekleyen-vefali-kopek.html
masal001

kişi bu mesajı beğendi.

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
öncelikle siteniz ilginç farklı bir site olmuş. Siteni biraz inceledimde indeks almış fakat konulara girdiğin açıklamalar googlede çıkmıyor. Bu nedenlede çok geriye atıyor olmalı. Birde unutma ki bütün büyük video siteleri bir açıdan rakibin. Bu nedenle yavaş ilerleye bilirsin.
masal001

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

eaglepaw adlı üyeden alıntı

dostum titlelerini bi düzelt. sitendeki bi konuya giriyorum normalde konunun adı yazması gerekiyor ama sitenin başlığı yazıyor. aramalardan hit alamazsın

http://www.hayvanizle.com/kedi/yarali-kedinin-basinda-bekleyen-vefali-kopek.html

keşke tam anlayabilsem ne dediğinizi :(

Ek Olarak:

imamet adlı üyeden alıntı

öncelikle siteniz ilginç farklı bir site olmuş. Siteni biraz inceledimde indeks almış fakat konulara girdiğin açıklamalar googlede çıkmıyor. Bu nedenlede çok geriye atıyor olmalı. Birde unutma ki bütün büyük video siteleri bir açıdan rakibin. Bu nedenle yavaş ilerleye bilirsin.

Açıklamaların google da çıkması için ne yapmam gerekiyor :(

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
altını çizdiğim yer title oluyor. orada konunun başlığı yazması lazım. ama senin sitenin anasayfa başlığı çıkıyor. bu yüzden googlede olumsuz sonuçlar alırsın.

http://f1302.hizliresim.com/16/v/kkwqz.jpg

googleden title ayarları diye araştır. eğer yapamazsan ben yardımcı olurum.
masal001

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

altını çizdiğim yer title oluyor. orada konunun başlığı yazması lazım. ama senin sitenin anasayfa başlığı çıkıyor. bu yüzden googlede olumsuz sonuçlar alırsın.

Dostum çok teşekkürler.. Araştıracağım hemen..

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam çok sabırsız olduğunu baştan belirteyim. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki bu işler aceleye gelmez ve sabır gerektirir. Bu konuyu 1-2 yıl beklemiş biri yazsa anlarımda siz daha 2.aydasınız... Amacınız kısa vadeliyse, paraya kıyacaksınız ve çalışma yaptıracaksınız. Ama ben bundan uzun yıllar ekmek yemek istiyorum derseniz, sabredip katlanacaksınız.

Örneklemek gerekirse, siteyi bir tohum olarak düşünelim ve siz tohumu 2 ay önce atmışsınız ve yavaş yavaş büyümeye başlamış. Tohum olmuş fidan ve yolunda dümdüz yükseliyor. Baktınız fidan yolunda güzelce gidiyor ve artık meyvesini alma zamanı geldiğini düşünüyorsunuz, bu sefer aşılama (SEO-REKLAM) yaparak kaliteyi artırıp meyvesini almaya başlayacaksınız... Doğal olmayan yollarla da yükselebilir veya dediğim gibi aşıyı erkende yaptırabilirsiniz ama bu gereksiz masraf olur diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar.
macuroma nega rioo

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
İlginize çok teşekkür ederim.. ben 2 ayda binlerce hit gelsin istemedim zaten.. ama hep aynı yerde sayıyor hiç bir ilerleme yok. bende bundan dolayı bir sorun olduğunu düşünmeye başladım. ve işi bilen arkadaşlardan rica ettim ne gibi hatalarım var inceleyin diye. sağolsun arkadaşlarda gördükleri hataları yazdı ve bende düzeltmeye çalışıyorum.. emin olun sabredeceğim. ama minicik de olsa ilerlemeler görmek istiyor insan..

ahmetseckin ahmetseckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 22 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Çalıştığım projeye başlayalı 1 yıl 4 ay oldu ve daha yeni yeni raylar yerine oturdu. Sitede 6. - 7. aylarda aldığımız hit 100-300 arasındaydı fakat şimdi 3K hit alıyoruz günlük ve kazançlarda çok iyi çok şükür... Şu an senin yapman gereken tek şey, sabit tasarım belirleyip bol bol özgün içerik girmektir.

Diyeceğim şu ki; Sabır sabır sabır
masal001

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetseckin adlı üyeden alıntı

Çalıştığım projeye başlayalı 1 yıl 4 ay oldu ve daha yeni yeni raylar yerine oturdu. Sitede 6. - 7. aylarda aldığımız hit 100-300 arasındaydı fakat şimdi 3K hit alıyoruz günlük ve kazançlarda çok iyi çok şükür... Şu an senin yapman gereken tek şey, sabit tasarım belirleyip bol bol özgün içerik girmektir.

Diyeceğim şu ki; Sabır sabır sabır

Dostum ben daha önce minik bir seo çalışması yapmtırmıştım. şimdi yapan arkadasla konustum. daha önce konu adı çıkıyordu. hit almıyorsun diye ben değiştirdim diyor.. ikisi de fark etmez diyor.. ne yapmam lazım kafam karıştı :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al