reklam
reklam

Uzmanlık Alanı

Tecrübe

Yetkinlik

Çalışma Şekli

Fiyat Aralığı

Minimum
Maksimum

Grafik Tasarım

Arama kriterlerinize uygun 15 uzman bulundu.
500 ₺'den başlayan

grafiker

100 ₺'den başlayan

Okur gezer..

Social Media Manager, Graphic Designer

100 ₺'den başlayan

internet ve nettedeki gelişmeleri takip etmeyi seven daha çok bilgisayar ile uğraşan birisiyim

2014 Yılından itibaren sürdürdüğümüz grafik tasarım hizmeti wmaracı ailesine katılarak 2 kat büyütmeyi hedefledik. 6 Yıllık hizmet verdiğimi sektörde +29 Kurumsal Firma, +1500 bireysel çalışmalarımızla firmaların yeni yüzü ve müşterilerimizin yüzündeki tebessüm olmayı başardık. Şimdi iki Homeoffice Ukrayna ve Türkiye'den hizmet vermeye devam ediyoruz.

Wordpress, Webmaster ve Sosyal Medya Platformu

AeroCS Prodüksiyon Film & Reklam Ajansı Mak. San. LTD.ŞTİ

150 ₺'den başlayan

Bu platform ile kaliteli bir iş ortamı oluşturmak istiyorum. Yeteneklerimi geliştirmek ve insanlarla iletişim kurarak hizmet alışverişi yapmak istiyorum.

500 ₺'den başlayan

Yalova Güncel Haber ve Yeni Düşün Haber İnteraktif Dijital Medya Ajansı Sahibi , Papatyam Soft Yönetilebilir E-Ticaret Çözümleri Sahibi

İş hayatımızda 12 yıllık tecrübemiz ile Şirketlerin Satış, Reklam, Tasarım, Strateji Belirleme ve Yazılım bölümlerinde projelerine profesyonel hizmetler vermekteyiz. Web Tasarım (HTML5,CSS3, JS,BOOTSTRAP) Web Yazılım (PHP, MSQL, JAVASCRİPT) Grafik Tasarım (Aİ, PSD, COREL, AE, PP vb.) Dijital Reklamcılık Sosyal Medya Yönetimi E-Ticaret Sistemleri (B2B Yazılım Geliştirme, Woocommerce) Mobil Uygulama Geliştirme (Android Studio, Flutter, Swift) Wordpress Danışmanlığı 2009 yılından beri yukarıda belirttiğim bir çok konuda profesyonel hizmet veriyorum www.teknoweb.com.tr adresinden referanslarımıza ulaşabilirsiniz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al