reklam
reklam

Uzmanlık Alanı

Tecrübe

Yetkinlik

Çalışma Şekli

Fiyat Aralığı

Minimum
Maksimum

Mobil Yazılım

Arama kriterlerinize uygun 11 uzman bulundu.
280 ₺'den başlayan

Native mobil geliştirici, Php, Web Tasarımı, blogger ve teknoloji dünyasında yerini çoktan almış bir kişi...

200 ₺'den başlayan

Who am I? I'm Burak Türk, a Mobile Application Developer and UX/UI Designer I am a freelancer based in the Turkey and I have been building creative UX/UI designs and mobile application for years, which comply with the latest design trends. I help convert a vision and an idea into meaningful and useful products. Having a sharp eye for product evolution helps me prioritize tasks, iterate fast and deliver faster.

100 ₺'den başlayan

Yazılımda Devrim

İş hayatımızda 12 yıllık tecrübemiz ile Şirketlerin Satış, Reklam, Tasarım, Strateji Belirleme ve Yazılım bölümlerinde projelerine profesyonel hizmetler vermekteyiz. Web Tasarım (HTML5,CSS3, JS,BOOTSTRAP) Web Yazılım (PHP, MSQL, JAVASCRİPT) Grafik Tasarım (Aİ, PSD, COREL, AE, PP vb.) Dijital Reklamcılık Sosyal Medya Yönetimi E-Ticaret Sistemleri (B2B Yazılım Geliştirme, Woocommerce) Mobil Uygulama Geliştirme (Android Studio, Flutter, Swift) Wordpress Danışmanlığı 2009 yılından beri yukarıda belirttiğim bir çok konuda profesyonel hizmet veriyorum www.teknoweb.com.tr adresinden referanslarımıza ulaşabilirsiniz.

0 ₺'den başlayan

6 senedir yazılımla ilgili dersler alıyorum ve projelerde çalışıyorum

8500 ₺'den başlayan

Ben 7 yaşından beri yazılımla uğraşmaktayım. Liseye başladığım yazda bilişim öğretmenim aracılığı web yazılım alanında staj yapmaya başladım stajlarımından sonra yaklaşık 3 yıl back-and ve full-stack olarak çalıştım bunun yanında uzun süredir freelancer olarak çalışmaktayım. Genellikle React ,node.js ,sql, mysql ,JavaScript kullanarak geliştir

300 ₺'den başlayan

Büyümek isteyen yenilikçi şirketler ile yetenekli iş ortaklarımızı ve kaliteli hizmetlerimizi bir araya getirmeyi hedefleyen yazılım geliştirme ve hizmet platformudur.

750 ₺'den başlayan

2018 yılında Dijital Pazarlama konusunda kendilerine güvenen ve hırslı bir ekip olarak başladığımız bu yolda 100'ün üzerinde müşteri portföyü, başta S.E.O olmak üzere, Google Adwords,Sosyal Medya Çalışmaları ve E Ticaret Site Kurulumu birlikte müşterilerimizi Dijital Dünya'ya taşıyoruz.

0 ₺'den başlayan

Merhaba ben furkan öğrenciyim uzun yıllardır yazılım ile ilgilenmekteyim kendimi belirli bir yol üzerinde götürmeye çalışıyorum şuan python ve react-native kodlamaktayım.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al