reklam
reklam

Uzmanlık Alanı

Tecrübe

Yetkinlik

Çalışma Şekli

Fiyat Aralığı

Minimum
Maksimum

Hosting

Arama kriterlerinize uygun 18 uzman bulundu.

Php kodlamasında her gün kendimi geliştiren biriyim. Webmasterlığı ve kodlamayı çok seven biriyim.

300 ₺'den başlayan

Sunucu optimizasyonu ve CMS kurulumları hakkında profesyonel destek.

Bilgisayar Mühendisiyim. İnternet dünyasındaki geçmişim tam olarak 7 yıl önce hosting, sunucu gibi işlere amatörce giriş yaptım. Zamanla kendimi geliştirdikten sonra buraya üye olarak profesyonel şekilde çalışmaya başladım. Şu anda Freelancer olarak Sunucu Optimizasyon/Kurulum/Sorun Giderme Hizmeti & Sunucu Danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Satış konum imzamda/profilimde mevcuttur. Sunucularınız benimle birlikte emin ellerde, elimden gelenin fazlasını yapacağımdan şüpheniz olmasın. :)

Leontag 2017’de Kullanıcılara Ucuz Oyun, Lisans Hizmetleri ve Müşteri Memnuniyetini Esas Alan Misyonuyla Oluşmuştur. 3 yıllık mazisi ile Türkiye ve Dünya genelinde oynanan çevrimiçi oyunların satıcısı olan Leontag, sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır. Misyonumuz Türkiye'de pahalı olan oyunları bütçesi olmayan oyunculara ucuz fiyatla sunmak, oyuncuların hiçbir oyundan mahrum kalmamasını sağlamak ve kaliteli hizmet vermektir. Vizyonumuz Türkiye'deki oyunculara en yeni oyunları, en ucuz şekilde sunmak ve Türkiye'deki oyunculuk kalitesini arttırmak.

0 ₺'den başlayan

endüstriyel otomasyon ürünlerinin tedariğini yapmaktayız. 13 Yıldır Çinde Yaşamaktayım.

250 ₺'den başlayan

https://verigom.com

20 ₺'den başlayan

YemekleGel yöneticisiyim.

16 ₺'den başlayan

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümü öğrencisiyim . Yazılım ile ilgilenmeyi ve kod yazmayı çok seviyorum. En zor rakip sensin ve Bütün Eskileri Eskici Alır mı? kitaplarının yazarıyım.

300 ₺'den başlayan

Internet büyüyor Tüketiciler internet konusunda bilinçleniyor ve internet muazzam büyüklükte bir pazar olarak firmaların son kullanıcılara erişmelerini sağlıyor. HostBac ise tam bu noktada dahil oluyor ve senelerdir internet ortamında yer almak isteyen firma ve kuruluşların çözüm ortağı oluyor. Tabiki internet gibi HostBac de büyüyor, genişliyor. 2006 yılından bu zamana kadar bilişim sektörüne çeşitli çalışmalar yaparak pek çok deneyimler kazandım sistem yönetiminden kullanıcı desteğine kadar çok çeşitli konularda uzmanlaştım. Alanlarında uzmanlaşmış ekibim ile problem yaşadığınız her konuda HostBac olarak sizlere uzman desteği vermeye hazırız. Performanslı ve uygun fiyatlı domain, hosting, vps, dedicated, pvp server ve Bilişim hizmetleri vermekteyiz. Türkiye, Almanya ve Amerika lokasyonlarında güçlü sistem ve network alt yapısıyla rakipsiz ping süreleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bilgisayar Programcısı Ali Koyuncu tarafından kurulan HostBac, Intel XEON AMD Ryzen işlemcili Dell özel tasarım server teknolojisiyle hem ekonomik hem de teknolojik anlamda en güçlü hizmeti vermekteyiz. Vergi Numaramız: 581 0673 130 Vergi Dairemiz: Beylikdüzü Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu YS Belgemiz mevcuttur BTK sorumlusu Ali Koyuncu

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al