Oyun forumu açıyoruz tavsiyeleriniz?

36 Mesajlar 3.548 Okunma
lostyazilim
smmexpress

Canxx Canxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tasarımcı/İşletmeci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 35
  • Ticaret 1, (%100)
Oyun forumu kurmanın tek kuralı =) herhangi bir oyun üzerine bir tane pvpserver kurmalısın yoksa kesinlikle tutmaz. tabi masraftan kaçınmak yok

wmaraci
reklam

nwalka nwalka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bir forumunun yükselmesindeki en onemli kisim iceriktir . ne kadar icerik okadar indrexlenme , ne kadar indexlenme okadar hit.
İlk basta biraz icerik pompalamalisiniz. Bu isi yapan forumda arkadaslar var farkli iplerden mantijkli konu girilmesi lazim

Ek Olarak: Ayrica kampanya duzenleyip steam kod tarzi seyler dagitabilirsin bu uye ceker

Schwarz Schwarz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İthalat İhracat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** H**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 9 / 33
  • Ticaret 2, (%50)
Herkes domain ismine takılmış ama arkadaşın dediği gibi gayet akılda kalıcı bi domain. Tema olarak farklı bir tema tercih edilebilir.

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

Canxx adlı üyeden alıntı

Oyun forumu kurmanın tek kuralı =) herhangi bir oyun üzerine bir tane pvpserver kurmalısın yoksa kesinlikle tutmaz. tabi masraftan kaçınmak yok

Yeni bir private server kuracak arkadaşla anlaşabiliriz aslında iki kişi için de yararlı olacağını düşünüyorum. Mantıklı bir konu teşekkür ederim :)

nwalka adlı üyeden alıntı

Bir forumunun yükselmesindeki en onemli kisim iceriktir . ne kadar icerik okadar indrexlenme , ne kadar indexlenme okadar hit.
İlk basta biraz icerik pompalamalisiniz. Bu isi yapan forumda arkadaslar var farkli iplerden mantijkli konu girilmesi lazim

Ek Olarak: Ayrica kampanya duzenleyip steam kod tarzi seyler dagitabilirsin bu uye ceker

Kampanya düzenleyeceğiz zaten özellikle portal açıldığında facebook twitter sayfalarını aktif olarak kullanacağımız için sosyal medyada tanıtım yapılması için çeşitli çekilişler düzenleyeceğiz. İçerikleri de şuan 4 kişiyiz hepimiz günde 10-20 özgün konu açsak 20 şer tane de yarı özgün açsak çok hızlı yükselir kanaatindeyim.

Schwarz adlı üyeden alıntı

Herkes domain ismine takılmış ama arkadaşın dediği gibi gayet akılda kalıcı bi domain. Tema olarak farklı bir tema tercih edilebilir.

Teşekkürler nasıl bir tema önerirsiniz ? Arkadaşlar açık renkli ve rengarenk bir tema olsun demişler ama çoğu rakip forum bizim temaya benzer sade ve şık, renkli tema tercih etmişler. İlerleyen zamanlarda daha iyi bir tema yaptıracağız bu başlangıç için zaten. Yeni açtığımız için çok fazla masraf yapmayalım, önce forumu bi donatalım dedik :)

wmaraci
wmaraci

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
"Wardgame Menü" kısmını sadece üyelere açmalısınız bence, ilk gördüğümde bu siteye ne ara üye oldum dedim. :D

ve tasarıma acilen el atılması lazım, emekliler paylaşım platformu gibi duruyor.

kolay gelsin. :)

ndrctnts ndrctnts Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 22 / 24
  • Ticaret 4, (%25)
Forum olarak tek başına kurtarması biraz zor ve engebeli bir yol sosyal medya hesaplarıyla ilerlersen başarı elde edebilirsin. Bence bu konuda en önemli faktör özgün oyun tanıtımları görev vs. tanıtımları yapan özgün video ve bunlar Youtube a görüyoruz saçma salak oyun videolarının hitleri tavan yapıyor. YouTube'u kendine iskelet alıp forumu kalbine koyarak arasında ki güzel kuracağın dayanışma ile ilerlemen daha hızlı ve sağlam olur.

Bu yorum nacizane fikrimdir.

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

D3M1R adlı üyeden alıntı

"Wardgame Menü" kısmını sadece üyelere açmalısınız bence, ilk gördüğümde bu siteye ne ara üye oldum dedim. :D

ve tasarıma acilen el atılması lazım, emekliler paylaşım platformu gibi duruyor.

kolay gelsin. :)

Hocam domain önceden wardgame.com du öyle kalmış :) düzeltiriz

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

ndrctnts adlı üyeden alıntı

Forum olarak tek başına kurtarması biraz zor ve engebeli bir yol sosyal medya hesaplarıyla ilerlersen başarı elde edebilirsin. Bence bu konuda en önemli faktör özgün oyun tanıtımları görev vs. tanıtımları yapan özgün video ve bunlar Youtube a görüyoruz saçma salak oyun videolarının hitleri tavan yapıyor. YouTube'u kendine iskelet alıp forumu kalbine koyarak arasında ki güzel kuracağın dayanışma ile ilerlemen daha hızlı ve sağlam olur.

Bu yorum nacizane fikrimdir.

Onu biz yapmayacağız da sponsor olacak birini bulacağız şuan mail atıyorum youtuber lara karşılıklı anlaşma yapıp iki tarafın da kazançlı çıkmasını sağlayacağız. Ben forumun her yerine kanalını ve videolarını ekleyeceğim o da videolarında forumun tanıtımını yapacak. Kendin yap dersen hem oyun pek oynamıyorum hem de sistemim yetersiz. Böylesi daha mantıklı
ndrctnts

kişi bu mesajı beğendi.

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
portal kurma tek yere odaklan yeter, alan adı daha iyi olabilirdi. league of legends ve mine craf galiba bi karton adam oyunu vardı :D onun 2-3 hilesini paylaş forum dolar zaten

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

madalyon adlı üyeden alıntı

portal kurma tek yere odaklan yeter, alan adı daha iyi olabilirdi. league of legends ve mine craf galiba bi karton adam oyunu vardı :D onun 2-3 hilesini paylaş forum dolar zaten

Oyunlarla haşır neşir birisi olarak forumun ilgi göreceğini biliyorum zaten portal işini şuan düşünüyoruz bakalım ne olacak

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al