freelance iş ilanları

WMAracı mı Yavaş Yoksa İnternette Ticaret Bitiyor mu?

96 Mesajlar 10.042 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ART ART WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

techandworld adlı üyeden alıntı

wmaracinin tek hatası artık wmaracına kolayca üyeligin olmadıgına kullanıcılarını göstermek... 2 kere darbe yedim burada mesala ilkini um ursamadım ufak diye ama ikinci darbe 87 tl idi...! Yani dışarıdan adam geliyor kolayca üye oluyor makale satıyorum diyor ücreti gönderin deyip bu şekilde 10 kişiden para alsa al sana temiz 100 tl sonrada topukla.... hal böyle oluncada makale yazdıracagıma kendim yazarım diyor... KESİNLİKLE WMARACI yetkilileri bu kolay üyeligi ortadan kaldırmalılar ozaman ticaret olan güven yeniden yükselebilir..

Önemli bir konu kesinlikle.

http://link.tl/hIAv
wmaraci
reklam

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Herkes Ticaret demiş , para demiş , makale satışı demiş demişte demiş ..

Wmaracı sadece ticari platform mu ? ben baktığımda bunu göremiyorum benim gözlerimde mi sorun var acaba. Yıllardır Wmaraci webmaster yardımlaşma platformu Ticaret yapmak isteyenler için ise ufak bir alan ayrılmış durumda zaten daha fazla para kazanmak isteyen farklı arayışlara girmeli bence burada yazmak çokta anlamlı değil.

Düşüncelerim çoğu kişinin canını sıkabilir fakat gerçekler bu para iş yerinde kazanılır evde değil..

syg
ismail03

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Herkes Ticaret demiş , para demiş , makale satışı demiş demişte demiş ..

Wmaracı sadece ticari platform mu ? ben baktığımda bunu göremiyorum benim gözlerimde mi sorun var acaba. Yıllardır Wmaraci webmaster yardımlaşma platformu Ticaret yapmak isteyenler için ise ufak bir alan ayrılmış durumda zaten daha fazla para kazanmak isteyen farklı arayışlara girmeli bence burada yazmak çokta anlamlı değil.

Düşüncelerim çoğu kişinin canını sıkabilir fakat gerçekler bu para iş yerinde kazanılır evde değil..

syg

Freelance kavramı oturmaya başlamışken "para iş yerinde kazanılır" algısını doğru bulmuyorum ben. WMAracı'nın sadece ticari bir platform olmadığı konusunda haklı olabilirsiniz ama yardımlaşma ne kadar fazla? Yardım isteğiyle açtığım konuya iki cevap gelmişken üstelik. Forumun gelişimine her açıdan nasıl yardımcı olabiliriz? Önerileriniz nedir?

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

ART adlı üyeden alıntı

Freelance kavramı oturmaya başlamışken "para iş yerinde kazanılır" algısını doğru bulmuyorum ben. WMAracı'nın sadece ticari bir platform olmadığı konusunda haklı olabilirsiniz ama yardımcılaşma ne kadar fazla? Yardım isteğiyle açtığım konuya iki cevap gelmişken üstelik. Forumun gelişimine her açıdan nasıl yardımcı olabiliriz? Önerileriniz nedir?

Önerilerimi daha doğrusu önerilerimizi dikkate alacak yönetici ben burada göremediğimden ötürü susma hakkımı kullanmak istiyorum , geçmiş zamanda bir öneri getirdiğimde ya susturmak için o konu kapatıldı yada uzaklaştırıldım :) , konu kapanmasın sizler devam edin arkadaşlar çünkü benim gerçekçiliğim sistemin kölesi olmuş insanların canını yakıyor ve sözlere tahammül edemiyorlar.
Mrc Software

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)
***'da Hala Aktif olarak Ticaretin devam ediyor, Şahsen 3 günde 10 Trader aldım.
Ticaret aktif, ancak wmaraci'nda ticaret biraz daha sönük duruyor.

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Wmaracı ticaret platformu olmayabilir fakat burada ufakta olsa bir ticaret dönüyormu dönüyor insanlar ekmek yiyormu yiyor.. Ticaret ticarettir ufakta olsa büyükte olsa bir yerde ticaret dönüyorsa bence daha dikkatli ve katı kurallar konulmalı çünkü insanlar mağdur oluyorlar.. Bu mağduriyeti gidermekte wmaracı yetkililerine düşüyor... Para iş yerinde kazanılırmı derseniz katılmıyorum para her yerde kazanılabilir.. evde oturararkta işe giderekte önemli olan nerede degil nasıl kazanabildiğindir..! Saygılar

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Önerilerimi daha doğrusu önerilerimizi dikkate alacak yönetici ben burada göremediğimden ötürü susma hakkımı kullanmak istiyorum , geçmiş zamanda bir öneri getirdiğimde ya susturmak için o konu kapatıldı yada uzaklaştırıldım :) , konu kapanmasın sizler devam edin arkadaşlar çünkü benim gerçekçiliğim sistemin kölesi olmuş insanların canını yakıyor ve sözlere tahammül edemiyorlar.

Açıkçası o yönetimle bu yönetim aynı mı bilmiyorum ama şimdiki yönetim en küçük üyelik sorununda bile yardımcı oluyor ve bir iletişimci olarak söylüyorum ki gerçekten iyi niyetliler. İyi niyetleri konuşma şekillerinden belli oluyor. Belki birkaç kişi vardır bahsettiğiniz şekilde ama sıradan bir üyelik sorununda bile bu kadar ilgililerse üyelerini düşünüyor olmalılar.

GBMedya adlı üyeden alıntı

***'da Hala Aktif olarak Ticaretin devam ediyor, Şahsen 3 günde 10 Trader aldım.
Ticaret aktif, ancak wmaraci'nda ticaret biraz daha sönük duruyor.

Önerileriniz nedir? WMAracı'ndaki ticaretin gelişmesinde yönetimin ve üyelerin ne gibi aksiyonlar almaları gerekir?

Wmaracı ticaret platformu olmayabilir fakat burada ufakta olsa bir ticaret dönüyormu dönüyor insanlar ekmek yiyormu yiyor.. Ticaret ticarettir ufakta olsa büyükte olsa bir yerde ticaret dönüyorsa bence daha dikkatli ve katı kurallar konulmalı çünkü insanlar mağdur oluyorlar.. Bu mağduriyeti gidermekte wmaracı yetkililerine düşüyor... Para iş yerinde kazanılırmı derseniz katılmıyorum para her yerde kazanılabilir.. evde oturararkta işe giderekte önemli olan nerede degil nasıl kazanabildiğindir..! Saygılar

Peki ne yapmalıyız? Ne yapmalılar?

Haydi, beyin fırtınası millet!

• Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Kesinlikle ticarette kesin kural koymalılar mademki üyeligi zorlaştırmıyacaklar en azından ticaret formuna özel üyelikler getirilmeli nebilim telefonla üyelik yada davetiye ile davetiye ile olursa en azından davet eden kişi sorumlusu olucak..! çünkü wm aracına ben sadece ticaret için giriyorum mesala...yani &85 ticaret alış veriş ve benim gibi kaç kişi bu şekilde giriyor o yüzden bence ticarete özel üyelik getirmeliler ve ticaret formuna giricek olan üye alışı zorlaştırılmalı...

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Kesinlikle ticarette kesin kural koymalılar mademki üyeligi zorlaştırmıyacaklar en azından ticaret formuna özel üyelikler getirilmeli nebilim telefonla üyelik yada davetiye ile davetiye ile olursa en azından davet eden kişi sorumlusu olucak..! çünkü wm aracına ben sadece ticaret için giriyorum mesala...yani &85 ticaret alış veriş ve benim gibi kaç kişi bu şekilde giriyor o yüzden bence ticarete özel üyelik getirmeliler ve ticaret formuna giricek olan üye alışı zorlaştırılmalı...

Güzel bir öneri. Ben malum foruma taranmış kimliğimi göndermiştim mesela.

Aslında WMAracı yönetimi burada dönen ticaretten de ek gelir sağlayabilir. %2-3 gibi komisyon sistemi de koyarsa, site üzerinden güvenli ticaret sağlayıp internet dünyasının göz bebeği olabilir.

Şu da önemli: Premium üyelik. Bu forumun gelişmesini isteyenler mutlaka premium almalılar diye düşünüyorum. Elbette yönetimin buraya bir pazarlama bütçesi ayırması gerekiyor ama biz de buna katkıda bulunabiliriz. Ben maaşımı bekliyorum mesela almak için.

• Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Bende almak için düşünüyorum neden diceksin dedigim gibi daha önceden iki kere darbe yedim ticaretten birdaha yermiyim çünkü yersem birdaha burada girmemde yavaşlıcak ozamanda üyelik almamın bir anlamı kalmıyacak..!
Not: Keşke gerçekten bizlerin yorumlarını görselerde azda olsa şu üyelikleri zorlaştırsalar inanın platin üyeligi seve seve alırım.. destek çıkmak adına wmaracına

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al