wmaraci reklam

Mi5S Plus mı Mi6 mı?

20 Mesajlar 3.444 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
Korkmaz kamu spotu yaptım çaktırma :DDD Barun kasıyor inancına o kadar inanmışsınız ki gerçeği göremiyorsunuz elimde bir sürü telefon var bunlardan 2 si düşük donanımlı biri 2 yıl öncesinin diğeri geçen sene alınmış ikisininde 2 gb ram helio işlemcisi olmasına karşın şu zamana kadar 1 kere kasmadı android 7 nin verdiği kararlı yapı cabası, mi6 6gb ramli yeni nesil işlemcili android 7.1.1 destekleyip android O alacak cihaz gidip kasacak demeniz o kadar komikki , mi6 android 7.1.1 ile iphone 7 yi antutuda geçmiş bi cihaz https://www.youtube.com/watch?v=iTLZgXA3rdI

wmaraci
reklam

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

darkthepro öncelikle ilk hatanız şu ki kıyaslamayı android ios başlığıyla yapmış ancak android'i değil android'li cihazları savunmuşsunuz. devam edecek olursak:

iphone'un devrinin bittiğini neye göre söylediniz anlamadım. hala birçok ülkede pazar lideri konumunda ve hatta tek başına tüm akıllı telefon markalarının satışını geçebiliyor.

kablosuz şarj teknolojisi kimsenin hayal ettiği gibi birşey değildi, fazla gereksiz bir sistem ve kabloluya kıyasla pek kullanışsız, sağlıksız ve adaptörler daha fazla yer kaplıyor. apple eylül etkinliğinde gelişmiş kablosuz şarj teknolojisine sahip yeni iphone'larını tanıtacak ayrıca :)

kamera konusuna gelecek olursak; dxomark ölçümlerini herşeyden öte insan gözüyle yapmıyor bildiğim kadarıyla. bir fotoğrafta çözünürlük herşey değildir takdir edersiniz ki. sıralamada iphone 7 kamerasını geçmiş olan s7 edge kamerasıyla ve iphone 6 kamerasıyla çektiğimiz aynı manzarayı kıyaslamak için kamera bilgisi vermeden insanlara sorduk ve iphone'un çektiği fotoğrafı beğendiler. kamera beceri olarak geride kalıyor bu doğru ancak iyi yaptığı işi en iyi şekilde yapıyor ve çoğu zaman başarılı fotoğraflar çıkarabiliyor.

desteklenen hızın 1gbit hatta 500mbit olması bile rakam kabartarak göz boyamaktan başka birşey değil. bu cihazlar zaten desteklenen internet altyapı hızı bu limitleri zorlayana kadar yaşamayacak ve bu hızları görmeyecekler zaten. genelde eşit hızlarla bağlanıyorlar.

ekran kasa oranı saçmalığı; samsung'un edge cihazlarını tanıtmasıyla beraber viral reklam amacıyla yaygınlaştırdığı bir değer. kıvrımlı ekranlı cihazlar olmadan önce hiç bir cihazla beraber böyle bir değerin anıldığını hatırlamıyorum.

apple cihazlarını sertifikalarla birlikte desteklemese de zaten kasaları sağlamlığıyla nam yapıyordu. zaten son cihazlarını sertifikalarla piyasaya çıkardı.

kasmıyor mu? emin misiniz? android'in en son sürümü bile güncel cihazların günlük işlemlerinde kasabiliyor. arkadaşlarımın telefonuyla bir iş yaptığımda gecikmeleri hissedebiliyor ve rahatsız oluyordum.

cpu, grafik işlemci ve ram'e tek bir paragrafta değineceğim. şöyle ki; mesajınızda stabilite diyip geçtiğiniz şey ios'un üzerinde bulunduğu sistem özelliklerini minimum kullanması ve tasarruf etmesi olayıdır. benchmark testlerinde 1 senelik iphone'un performansı son cihazlarla ancak alt edilebildi.

sd kart artık çoğu amiral gemisi tarafından desteklenmiyor (bkz: mi6)

iphone dosya aktarımı konusunda seçici davranıyor zira güvenlik vaad eden bir sistem bunu yapmak zorunda, eksikliğini dediğiniz gibi uygulamalarla kapatabiliyorum. ayrıca airdrop ile dosya aktarımının hızına şahit oldunuz mu :)

iphone zaten geliştirilmeye açık bir cihaz olarak lanse edilmiyor. bu konuda androidle aynı kulvarda bile değiller. kıyaslanmaları gereksiz. ayrıca attığınız videoda ios kurulmuyor ios görünümlü android kuruluyor.

iphone'da jailbreak zorunluluğu yok. internet üzerinden apk gibi iphone formatında dosyalar indirebilirsiniz.

1. eylülde hiç zannetmiyorum ki başka cihazlardan daha iyi bir cihaz tanıtsın daha ses kalitesi 16 bit geçmeyen hızlı şarjı 2017 de koymayan bir cihaz söz konusu her şeyi koyarsa fiyatı ne olacak ? saçma standart bir kablosuz şarj koyacak yada kablosuz dock olmadı biraz geliştirip koyar gidip tesla coil koyacak hali yok

2. kamera konusunda gözle görülür bir fark var zaten ki bu dxomark ile kanıtlanıyor hadi kanıtlanmıyor diyelim google,samsung gibi bir cihazı çıkartıp iphone 7 ile karşılaştırınca iphone çok komik duruyor sadece fotoğrafı aydınlatıp bırakmış

3. hadi internet konusunda ülkenin konumu belli ama bu cihazı yapanlar Türkiye gibi ülkeleri düşünerek yapmıyor şahsen ben bi telefonu yıllarca kullanabiliyorum yada lazım olduğu için alabiliyorum örneğin geçen sene 5 senelik telefonum yere düştüğü için lowrange bi telefon aldım, 2 sene önce babamda değiştirmişti 2 telefonda düşük donanımlı olmasına karşın hiç bir sıkıntı yaratmadı şimdi 5 yıl kullanacağım bir teknoloji 1 gbit kadar desteklese fena olmaz mıydı ? benim bin tl lik telefonum 500 mbit kadar destekliyor yahu

4. ekran kasa oranı kadar önemli bir şey yok ben samsung şöyledir demiyorum ama en fazla ekran kasa oranı onda yada mi mix gibi telefonlarda kasa ekranı büyük olması gereksiz alandan tasarruf demek size sorayım kasanın büyük olması ne avantaj sağlıyor ?

5. kasa sağlamlığı ile komedi yapan bir firmada apple siz hiç düşürme testi videoları izlememişsiniz heralde yeni nesil telefonları hariç iphone hiç bir telefonu sertifikalı değil ki benim 2012 yılında aldığım telefonumun bile sertifikası vardı iphone onu bile 2017 de koydu 5 yıl sonra ne yenilik ama

6. arkadaşlarımın telefonları demişsiniz, marka model ve android sürümünü nerden biliyorsunuz söyleyinde bakalım, android işlemcili telefon piyasada çok fazla bulunuyor vestel mi, asus mu, lenovo mu, samsung mu, mi serisi mi, sony mi , lg mi ne ?

7. şimdi çıkıp 1 sene önceki cihazı anca altedebildi diyorsunuz saçma çünkü geçen sene snapdragonun yeni işlemcisi zaten prototipe girmiş iphonedan önce hazırdı hazır olmasa çıkıp şubatta erkenden alabilen almazdı bunlar teste giren cihazlar zaten daha öncesinde test aşamasında kaldılar yani önce argesi yapılmış bir işlemci var ortada onuda geçtim şimdi snapdragon 845 yapıma girdi ocak ayında çıkması lazım yani iphonela arasında çok fark yok

burda görüldüğü üzere iphone nun grafik işlemcisinin ne kadar acınası olduğunu gösteriyor ayrıca 821 nin puanı A10 çok yakın iken 835 in fark atacağı çoook belli hem cpu hem gpu yönünden

http://www.antutu.com/static/attachment/articles/201610/31073734-content.png

http://www.antutu.com/static/attachment/articles/201610/31073904-content.png

bu nedemek oluyor zaten bu cipsetler her daim iphonedan biraz öndeydi bu demek oluyor ki zaten önde olmaya hazır bir cihaz varken şimdi geçiyor demeniz saçma adamlar yazılım konusunda değişikliğe gidince çokta kolay geçiyor yoksa mi6 nisanda çıkmış bir cihazdı yeni güncelleme aldıkça puanı artıyor örneğin şimdi 184 bin e kadar alıyor çok kolay bir şekilde geçti

https://www.youtube.com/watch?v=iTLZgXA3rdI

8. gidip minimum tutması ve tassarruf etmesi demişsinizde ben bu kadar saçmalık görmedim fiş başında yaşıyorsunuz ne düzgün giden şarjınız nede hızlı şarj teknolojisiniz var siz hiç sonynin samsung un batarya güç tasarruf modunu görmemişsiniz

9. sd karttan söz açılmışken çoğu android telefon 2011 den beri sd kart kullanır yani iphone 4 lerde 5 lerde gb için yerlerde sürünürken androidte her daim sd kart vardı , mi6 da bulamazsınız çünkü fiyatı en düşük telefon olmak içindir onun yanı sıra mi6 da ip68 de göremezsiniz çünkü Xiaomi politikası cihazı en ucuza en performanslı sunmaktır kullanıcıya , 2 bin tl lik bir telefona göre çok üst düzeyde eksileri var mı var ama fiyata göre muazzam bir telefondur

10. bir sistem bir kullanıcıyı ne kadar koruyabilir ? icloud gibi hacklenme olayı androidte yaşanmış değil, neyi koruyarak bilgisayara atıyor ? 2011 den beri android cihaza sahibim bir kere virüs girmedi virüs ve korunma olayı kullanıcıya bağladır bende virus programı var 1 kere kullanmadım

11. ios sistemi gidipte değiştirilmeden bir cihaza entegre edilemez , bu windows , linux içinde geçerli bu özel rom ios alışkalığını androide uyulamak için yapılmış bir şey

12. androidte rootsuz paralı uygulamaları çıkartan programlar var yada sistemleri silecek değiştirecek onuda geçtim androidte bir tıkla root atıp 1 tıkla herşeyi silebilecek yazılım var jailbreak artık iphonelar için zor halde

bunları niye konuşmadınız ?

13. apple acınası bir şirket olmasaydı ekranının dandikliğini kabul edip samsungdan ekran almazdı niye yıllardır 1080p yi geçemeyen hatta yıllardır 720 p yeni ulaşan telefonlar komik şimdi led ekran istiyor niye ?

14. iphone neden kullanıcıya bu usb kabloyu al diye zorluyor ? para mı gidecek diye korkuyor 1 ay kullanınca kabloyu niye kabul etmiyor aaa güvenlikmi saçmalık vergi kaçakçısı appledan ne beklenirdi ?

15. arayüz ve sürüm konusunda android in çok avantajı var düzgün bildirimler, ekranı ikiye bölme, uçak modu açıkken ahahaha burası applede çok komik neyse pil tasarrufu , daha avantaşlı görünüş modları vs vs

kısacası mi6, saçma bir apple 6 telefondan hatta 7 sinden daha iyi eğer android bir telefon almıcaksanız bu konuyu açmaya gerek yoktu appledan devam edin ama şunu söyleyebilirim ki bu dedikleriniz ve dediklerim havada kalıyor gerçekten denemeden iki sistem iki donanım farkını anlayamazsınız

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
darkthepro Apple'dan bahsettiğim o mesajımın bu konuyla alakası yok, yalnızca mesajınızda yanılgılarınız olduğunu belirttim siz de nerde diye sordunuz, ben de konu altından yanıtı verdim. bunu başka bir konu açarak da yapabilirdim yani konuyu açmamı sorgulayamaz ya da saçma diyemezsiniz.

hele yalanla hiç suçlayamazsınız bahsettiğim cihazlar s7 edge, note5 gibi yeni nesil ürünler ve android 7 ile deneyimledim.

bu işlerden ancak bir kullanıcı olarak iyi anladığınız açık. apple gidip samsung'a bana ekran yap diye yalvarmıyor. ekran imalatını ucuza yaptırmak için ihale açıyor ve apple'ın parasına muhtaç samsung gibi firmalar bu ihaleyi alabilmek için fiyatlarının sınırlarını zorlayarak teklifler sunup kazandıktan sonra apple'a ekran imal ediyorlar.

iphone'un komik durduğu daha komik :D

düşürme testleri mi? s4 model cihazım hayatımda elimden bir kez yere düştü ve ekranı paramparça oldu. iphone 6'yı duvara falan fırlatıyorum sapasağlam şükürler olsun. o testlerin tarafsız olduğuna inandığınızı söylemeyeceksiniz değil mi?

iphone cihazlarımı yıllarca 5-6 liraya aldığım usb kablolarla da kullandım. Şükür garantide sıfır değişim yapılırken bu problem bile edilmiyordu :)

icloud gibi bir sistem zaten android kullanıcılarına tam olarak sunulamadığından olabilir. Android kullanıcıları google drive, dropbox gibi farklı servislere yedek alıyorlar yani hepsinin toplu kullandığı bir servis yok. geçtiğimiz aylarda dropbox patlatıldı zaten :)

ip5s cihazım bile yoğun kullanıcı olmama rağmen 1 günü çıkartabiliyordu. şarja bağlı yaşadığım tek dönem s4 ve 4s kullandığım zamanlardı.

kasanın büyük olması tıpkı küçük olması gibi bir avantaj sağlamıyor. tasarım meselesi. zaten 4" gibi ergonomiyi ve kompaktlığı ön plana almak için tasarlanmış cihazlar kullanmadığımızdan çerçevenin 1-2 cm daha fazla olması elimden birşey almıyor.

dengesiz üslubunuzdan zaten androidi tıpkı ağır bir hayranmışçasına savunduğunuzu yazıyı okuyan bilgisiz biri bile kolaylıkla anlar. o yüzden daha fazla bir şey yazmayı planlamıyorum. tavsiyenize de ihtiyaç duymuyorum teşekkürler ilginiz için.

.

seyitalidogan seyitalidogan hosting solutions Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)
Mi5 Prime kullanıyorum 5S ile arasında gidip gelmiştim 5S de parmak izi okuyucusu sorunu varmış.

Mi6 yeni çıktı fakat mi5 mi mi6 mı derseniz yine mi5 derim çünkü performansı o kadar çok hissettirecek birşey yapmıyorum.
FurkanHisamioglu

kişi bu mesajı beğendi.

Hostapot.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
FurkanHisamioğlu s7 edge ve note 5 gibi telefonlar arayüzü samsung TouchWiz serisinin son haline ulaşmamış halidir bu yüzden samsung bu arayüz sebebiyle başı çok ağrıdı s8 de beta olan TouchWiz UI Experience kısa süre önce betadan çıkmış daha stabil hale gelmiştir haberleri var kasmaların yada lag problemin son bulduğunu görebilirsiniz ama androide samsung yönüyle bakamazsınız örneğin saf android kullanan firmalar Huawei yada çok sade ve çok hızlı stabilitesi yüksek olan HTC,Sony,Mi serileri ben samsung fanı değilim ama yaptığı yenilikler güzel sadece bu kısmını seviyorum mi6 pahalı olmasını istemese çok muhteşem değişiklik yapacak firma bu sene alacaktım yeni sene için ekrana gömülü parmak izi koyacağından vazgeçtim örneğin samsung 3. parti uygulamalarıyla dolu geliyor ama mi6, sony ,nexus gibi firmalarda çok sade çok hızlı arayüz görmek mümkün zaten olmasaydı mi6 184 bin antutu puanına ulaşamazdı

dünya piyasasında ekran yapacak firma dolu samsungtan almasının sebebi dünyanın en iyi ekran piyasasını elinde tutmasıydı çünkü gerek teknolojisi gerek ise enerji kullanımı muazzam iyi derecede ekran kırılmaya gelecek olursak amoled ekranlar daha hassastır ama daha iyi renk daha ince daha kaliteli görüntüler daha parlak renge sahiptir safir ekran olmadığı sürece her ekran kırılır örneğin bende lg telefonda var sony telefonda sony 5 yıllık telefonum defelarca düşmesine rağmen 1 kırık yok çünkü lcd ekran yinede samsung ekranları kırılsada bir çok defa düşmesine rağmen çalışmaya devam ediyor bu biraz şans meseleside olabilir

kız arkadaşımda iphone 7 var çıktığından beri kullanıyor şarj kablosu bozuldu bende 2 farklı firmanın cihazı vardı apple kablosu veriyordu neyse 2 kabloyuda ona vermeme rağmen ilk firmanın 1 ay diğer firmanın 3 ay sonra kablosu şarj etmemeye yada dosyaları atmamaya başladı başka arkadaşıma verdim ondada iphone 5 vardı oda bir süre sonra kablo çalışmıyor diye geri veri tesadüf mü ? sanmıyorum

depolama servisi birincil olarak google var zaten onun dışında dediğiniz gibi servis çok ama kullandım mı hayır zaten 32 gb bi depolama var bazı insanlar ihtiyaç duyuyor oluyor olmuyor bilemem

şimdiki android telefonlar daha fazla donanımlı daha büyük ekranlara sahip olduğu için daha fazla şarj yesede 1 günü kolaylıkla çıkarıyor özellikle daha hızlı şarj olması cabası 2017 de firmanın bunu koymaması sadece komik bence çok önemli bir şey

şimdi kasaya gelecek olursak evet edge panel güzel ama ya düşürürseniz ? kasanın az ekranın fazla olması güzel ama bu seferde cihazı düşme tehlikesine göre riski artıyor ama mi mix gibi bir cihaz daha avantajlı ekran büyük küçük oranda çerçevede var, ben demiyorum ki çerçeve %90 civarında ekran olsun ama gidipte %65 te kalmasın

uslubuma gelecek olursak sizinde isheeple olmanızdan farkınız yok eğer gözü kapalı onu savunacaksanız tavsiye almayın zaten iyi forumlar

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Ben 6s'i 3.500 TL + Tarife ile aldım. 16 Gb kapalı kutu aldım. 1 ay olmadan gittim garantisi olmayan yurt dışından gelmiş Nexus 6p 64 Gb ile takas ettim. 2.000 Tl'ye saydılar.

400 TL Pasaport'a işlettim. 3.500+400+Tarife olarak bana girdi.

Kafam da çalışır yani salakmısın falan demeyin. Abi aldım telefonu elime iphone verdiğime 1 gıram üzülmedim. 2K oled ekran mükemmel birşey.

Telefonun içi hileli apk dolu. Bir sürü program var. 36 Gb hafıza dolu. bir gram kasma yok.

Her donanımı ile 6S den güçlüydü. Hala da güçlü. Telefonun yeni çıkması onu en güçlü yapmyor maalesef. İphone savunan biri olarak bebe telefonu imiş iphone.

cagdaskorkmaz.com.tr

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
iphone 7 ve maddi durumlardan sonra iphone 5 kullanıcısıyım şu an. Çok profesyonel anlamda düşünmezsek (ki profesyonel anlamda cep telefonundan beklenti ne kadar fazla olabilir bilmiyorum) cep telefonundan beklediğim şey hız, kalite, kullanım rahatlığı vs. Apple bu konularda bence en iyisi. Arada android telefonlarda kullandım. Beklentiyi karsılıyor bence kötü donanımlı olmadıkça. Ama zaman zaman canınızı sıkacak şekilde donmalar vs olabiliyor.

Eğer sorunuz apple mı android mi ise beklentiniz nedir bunu cevaplayın. Eğer sorunuz mi 5 plus mı ya da mi 6 mı ise kesinlikle mi 6. Fiyatı uygun demişsiniz ama ben uygun oldugunu düşünmüyorum global satıs fiyatları ve çindeki son kullanıcıya satış fiyatına bakınca. Aradaki hepsiburada abimiz çok para yiyor. He bunun trt payı vs devlete odenen rakamlar da var. Param var diyorsan düşünme al mi 6 yı. Türkiye ye gelmesini merakla takip ettim ama fiyatı fazla oldugu için yanaşamadım. Ama 1500-1700 seviyelerine gerilediğin de düşünmeden alacagım.

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
Bu arada vodafone kullanıcısı iseniz 800 mhz kullanımından dolayı lte sorunlu hale geliyor xiaomi teleforda. Bir araştırmanızı tavsiye ederim

Rootz Rootz Rootzilla Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknikeri
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Konu iOS vs Android konusuna dönmüş. Artılar ve eksiler listelenmiş ancak 6 senedir iPhone kullanıyorum fazlasıyla memnunum. Keşke olsaydı dediğim tek özelliği dosya yöneticisi olmaması onu da bilgisayardan hallediyorum zaten (ki iOS 11 ile dosya yöneticisi de gelecek gibi duruyor). İnanın bunun haricinde 'ya keşke şu da olsaydı' dediğim başka bir eksikliği yok. Zaten telefon çoğu zaman cebimde duruyor ne arama yapmak için, ne mesaj atmak/okumak için ne de Twitter'da bir şeyler yazmak gibi bir çok işlemde telefonu elime almıyorum. Şarja takıp yattıktan sonra "Hey Siri, beni saat 7'de uyandır" diyorum sabah öpücüklerle uyandırıyor hayalet sevgilim :D :D

Siri ve kulaklığım sağolsun telefona yap diyorum yapıyor :) Sırf bu özelliği bile vazgeçilmezim yapmaya yetiyor. Bu yüzden takım tutar gibi marka tutma olayı bana ters geliyor. iPhone her işimi ona dokunmadan bile halledebiliyor. Diğer üreticiler ne zaman Siri'nin performansını bana sunar o zaman başka bir markaya geçmeyi düşünebilirim. Bu durum da yakın vadede ne yazık ki mümkün değil gibi duruyor.

Dediğim gibi herkesin telefondan beklentisi farklıdır. Ben Siri'ye aşığım, bir başkası telefonuna Linux yüklemek istiyordur, diğeri Custom ROM geliştiricisidir, Ahmet sadece Alo demek için kullanıyordur, Mehmet sadece sosyal medyada takılıyordur. Bu nedenle tüm bu kişilerin tercihleri doğal olarak farklı olacaktır. Twitter, Facebook, Instagram'da sörf yapan bir kullanıcı neden 4000+ TL verip bir S8 veya iPhone 7 alır ki ? :)

Bu arada konuyu açan arkadaşa önerim Facebook'da Xiaomi Türkiye isminde bir grup var. O gruba katılıp kullanıcı paylaşımlarına göz atarsan telefon hakkında daha detaylı bilgi edinebilir kararını buna göre verebilirsin. Ayrıca paylaştığı fotoğraflara bazen göz atıyorum gerçekten efsane ve ağzı açık bakılacak fotoğraflar geliyor.

Swag Swag WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Mi6 çok daha iyi bir cihaz.
Fiyat diğer amiral gemilerine göre kat kat daha ucuz.
Oneplus 5'te düşünebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al